Niemedyczne forum zdrowia
17-07-2018, 11:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciężka alergia na wszystko - błędne koło braku wchłaniania  (Przeczytany 92778 razy)
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #380 : 12-07-2018, 13:10 »

Cytat
No i może dlatego teraz taki bum na boreliozę, bo osobniki są po prostu słabe i ich organizmy zniszczone jedzeniem, chemią nie bronią się. Wtedy teoria spiskowa, by osłabła. Po prostu ludzie niszcząc swój organizm, nie są w stanie obronić się przed zewnętrznymi agresorami. Padają na starcie.

Kiedyś osobniki były jeszcze słabsze, niedożywione, pozbawione elementarnych warunków higieny, przy byle epidemii padały jak muchy.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Elizka

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #381 : Wczoraj o 11:49 »

Scorupion czy masz jakiś specyfik na odrobaczenie się godny polecenia? Może jakiś zestaw ziół?
Tylko miej na uwadze, że nie może to być nić na alkoholu, bo mój żołądek tego nie wytrzyma. Chce się odrobaczyć, bo w pasożytach też mogą siedzieć krętki.

Co do mnie to jest coraz lepiej. Funkconuję bez vivomixxu i przelewań prawie wcale nie mam, co jeszcze jakiś czas temu było niemożliwe. Mam te przelewania, tylko wtedy jak się położę po jedzeniu, głownie leżąc na plecach i jak zjem coś czego mój organizm nie toleruje, ale i tak są słabe. Stan zapalny żołądka i jelit nadal jest bo sprawdzałam (czekolada czasami się trafi) ale dochodzę do siebie szybko - pewnie to zasługa ziół Buhnera bo są mocno przeciwzapalne.   
Olejki musiałam na razie odstawić, bo miałam po nich niezłe jazdy psychiczne, ale zaraz będę do nich wracać, bo widzę, że fajnie działają. No i za niedługo będzie jeszcze jedno leczenie xifaxanem, a potem zobaczę co dalej, czy idę drogą ILADS czy zostaję tylko przy ziołach i olejkach.
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #382 : Wczoraj o 16:20 »

Weź od olejkowego gotowca, tylko bez nalewki. Może będzie wystarczająco mocne, jak masz sporo robali to cię nieźle trzepnie. Przeczytaj co pisałem o Rope Worms.
ILADS jest szkodliwy ze względu na skutki uboczne antybiotyków tak długotrwale zażywanych. Olejki, wbrew temu co twierdzi olejkowy, też nie są całkiem bezpieczne, trzeba monitorować trzustkę i wątrobę.

Cytat
Chce się odrobaczyć, bo w pasożytach też mogą siedzieć krętki.

Mogą, oprócz tego robale upośledzają wchłanianie i trudno się zregenerować. Dla mnie to robalozę ma Beast, oprócz tego boreliozę i hashimotozę.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Strony: 1 ... 18 19 [20]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!