Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 22:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przypadek Luksei  (Przeczytany 27098 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #20 : 16-12-2016, 22:43 »

Co to za forum?! Admin, Moderator!
Aha... nie zauważyłem, w hyde parku jestem. Szybka ewakuacja stąd. Pa pa.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #21 : 16-12-2016, 22:50 »

Nic dodać, nic ująć, z tej wymiany powyżej.
Coś wymienialiśmy powyżej?
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #22 : 16-12-2016, 23:49 »

Co to za forum?! Admin, Moderator!
Aha... nie zauważyłem, w hyde parku jestem. Szybka ewakuacja stąd. Pa pa.

Właśnie chciałbym również zwrócić uwagę Lukseja, żebyś nie wyrabiała sobie żadnego zdania na żaden temat tutaj, bo w tym dziale nie koniecznie trzeba brać wszystko na serio i na poważnie bo to hyde park.
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #23 : 17-12-2016, 00:05 »

Nikt nie może tak doskonale udawać głupoty.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #24 : 25-12-2016, 15:07 »

Cytat
Fantastycznie. Wszyscy rzucają się z krytyką, piętnaście osób ma inne opinie, a każdy wie, że jest co najmniej tak uzdolniony jak Mistrz i zdolny udzielać mi rad. Po czym proszę o jasne, konkretne odpowiedzi, co mam robić, za które, jeśli byłyby złe, trzeba by wziąć odpowiedzialność... i cisza.
Sama jesteś odpowiedzialna za swoje życie, tu dostałaś kilka jasnych wskazówek co masz zrobić i co odstawić. Pozostaje iść za nimi i obserwować organizm.
A Ty w zamian rzuciłaś listą pytań i liczysz na gotowe odpowiedzi, a przecież nikt z nas nie jest w stanie obserwować reakcji Twojego organizmu i prowadzić Cię za rękę.
Niby Pani psycholog, a jakbym czytał post dziecka, nic tylko same żale.
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #25 : 26-12-2016, 21:59 »

Brer: Jesteś po prostu niepoważny, jeśli nie potrafisz zrozumieć dlaczego dostaliście takie konkretne pytania. I informacje, by ich udzielić. Jeśli uważasz, że piętnaście odmiennych wersji mówionych przez osoby, które np. nie rozumieją w ogóle jak działa morfina, to jasne wskazówki co zrobić i co odstawić, to chyba po prostu nie umiesz czytać. Albo ominąłeś większość postów, sama nie wiem. Obserwowanie reakcji mojego organizmu należy do mnie - i pisałam o tym, by osoby z większą wiedzą i doświadczeniem udzieliły mi sensownych porad, których nie przyjmę ślepo, zwłaszcza, jeśli te rady są od siebie tak inne i tak prostacko wyrażone. Faktycznie, dziwna jestem: domagam się wyjaśnienia, dlaczego tak się robi, w takiej sytuacji, a nie inaczej. Przecież podobno pacjentyzm oznacza poddawanie się woli "lekarza". A ty mi zarzucasz coś takiego? Weź idź stąd po prostu, bo jesteś zwyczajnie śmieszny w tej wypowiedzi.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #26 : 27-12-2016, 06:25 »

To forum o zdrowiu, a nie forum sympatyków morfiny. Skąd pomysł, że znajdziesz tu takich, którzy Cię za rękę z tego wyprowadzą?

Odpowiedzi nie są prostackie tylko proste, tak jak i cała filozofia Bioslone. Trochę szacunku dla tych, którzy zgodzili się uczestniczyć w tym wątku.
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #27 : 27-12-2016, 14:10 »

Tak, jak powiedziałam, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Proszenie o wyjaśnienia, uzasadnienia i dopasowanie do konkretnego przypadku to nie to samo, co prowadzenie za rękę. Ale jeśli łatwiej ci tak to widzieć, jasne, rób sobie. Nie mam żadnego szacunku do kretyńskich wypowiedzi. "Prosta" filozofia zaskakująco często zalatuje: "A weź panie amputuj nogę, jeśli złamana". Jeżeli uważasz, że połączenie między candida albicans i stanem zdrowia człowieka, konkret tego jak działa mikstura, lobby popierające współczesną medycynę - że to wszystko jest proste, zazdroszczę ci inteligencji, bo mi to nie wygląda ani na proste ani na oczywiste. To złożony system, w którym rezultat pochodzi od naprawdę wielu czynników - stąd odstawianie chleba czy owoców. Takiemu systemowi mogę zaufać, nie odpowiada mi, że jak chcę schudnąć pięć kilo, to mam sobie odciąć nogę. A skoro masz problem ze zrozumieniem, dlaczego lubię wiedzieć, co dokładnie robię i dlaczego, uważasz Biosłone za proste, to idź i zabierz swoje bycie obrażonym gdzie indziej, gdzie ktoś doceni twoje generalizowanie rzeczywistości, ignorowanie faktów, których ignorować nie wolno i ogólną altruistyczną naturę, która zmusza cię, byś uczestniczył w wątkach pozbawionych szacunku infantylnych gówniar. Jak powiedziałam wyżej (chyba, że nie czytałeś, po co czytać wszystkie wyjaśnienia osoby chorej i jej spostrzeżenia na temat własnych reakcji?) nie potrzebuję tutaj nadętych egomaniaków, którzy pod płaszczykiem kiepskich porad podają się za Drugiego Mistrza i generalnie świecą oświeceniem i wiedzą. Jeśli ty nie rozumiesz jak podchodzę do sprawy, że morfina to zło konieczne, że nie odstawię jej z dnia na dzień i nie, nie przyjmę porad od pięciu wrednych idiotów, którzy nawzajem sobie zaprzeczają i wszyscy uważają, że mogliby sami prowadzić całe forum biosłone, tacy są genialni - to ja naprawdę nie potrzebuję się ocierać o twoją krańcową ignorancję.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Anima Libera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 08.2016
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 12

« Odpowiedz #28 : 27-12-2016, 15:18 »

Luksejo, choruję na rzadką chorobę, która  dotyka 1 na 100 000 osób. W przypadkach pewnych chorób nie ma co oczekiwać ogólnej wiedzy i zrozumienia. Mnie samą krew zalewa gdy spotykam się z ignorancją odnośnie mojej choroby, brania leków itp, ale to nie jest wina innych ludzi i wścieknie się nic nie daje, co najwyżej psuje relacje.
Na Biosłone konkretną pomocą zajmują się Mistrz oraz dwójka osób prowadzących gabinet w Warszawie. Te osoby mają najwięcej wiedzy, doświadczenia, bo na co dzień spotykają się z chorymi. Pozostali forumowicze to osoby, które korzystały lub nadal korzystają z wiedzy, ideologii Biosłone  i są na bliższym lub dalszym etapie drogi ku zdrowiu, lub są całkowicie zdrowi. Nie muszą jednak wiedzieć wszystkiego, wystarczy, że dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą forumową.
Biosłone  oferuje ramy, które każdy sam dostosowuje do swoich potrzeb. Ja też nie jestem w stanie odstawić leków( biorę sterydy) ale obecnie udało mi się zmniejszyć dawkę z 25 na 15mg. To już coś. Sama się doszkalam, szukam, czytam i eksperymentuję na sobie, bo jakie mam wyjście.

Jeśli chcesz konkretnego prowadzenia, to:
-pisz do Mistrza lub gabinetu w Wawie, może da się coś zaocznie ustalić.
-na forum postaraj  się nie wściekać tylko tłumaczyć swoją chorobę
- napisz szczegółowo swój jadłospis z jednego dnia, 3 dni, tygodnia, ale starannie i poproś o analizę, wiele osób chętnie podpowie i skoryguje ewentualne błędy.
- zapoznaj się choć trochę z artykułami i dostępną tu wiedzą

W szpitalu leżała ze mną pani biorąca morfinę od kilku lat po ciężkim złamaniu kręgosłupa. Ona brała zastrzyki, może rozważa ten sposób. Zawsze omijasz żołądek i jelita. Nie zauważyłam u tej pani skutków ubocznych.

I jeszcze jedno, czy Ty Luksejo masz jakieś wsparcie psychologiczne? Chodzisz na terapię? Ja akurat jestem tutaj zdania trochę odmiennego od Biosłone. Dla mnie ciało i duch są ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie wpływają, a skuteczne wyleczenie czasem potrzebuje kompleksowego, całościowego podejścia i nierzadko uzdrawiając swoje ciało trzeba uzdrowić swojego ducha i całe swoje życie.
« Ostatnia zmiana: 27-12-2016, 15:59 wysłane przez Anima Libera » Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #29 : 27-12-2016, 15:33 »

My zaś nie potrzebujemy się ocierać o twoją wieczną pretensję. Gdyby naprawdę ci zależało na zdrowiu, to skupiłabyś się na istotnych dla zdrowia kwestiach, zamiast pisać kolejną elegię o biosłonejczyku kretynie, który na takie zarzuty w żadnym stopniu nie zasługuje. Obrażasz kogo popadnie mając przy tym pretensje, gdy ktoś jest dosadny w stosunku do ciebie.

To tak jakby ktoś zaszedł na pierwsze duże przyjęcie do rodziny swojej nowej dziewczyny i przedstawił się jako zboczeniec, wytknął przyszłym teściom, że mają syf w domu, gówna podanego na stole nie dałby bezdomnemu psu do żarcia i na koniec dodał, że chrześniaczka teścia jest brzydsza niż Fiat Multipla. I po takim zgrabnym wejściu oczekiwałby miłej zabawy i życia w zgodzie z przyszłą rodziną.

Większość z nas dużo przeszła i chętnie dzielimy się wiedzą i wsparciem, ale wygląda na to, że czasem nie warto, bo drugiej stronie zależy na czymś kompletnie innym niż dojście do zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 27-12-2016, 16:23 wysłane przez Gloria » Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #30 : 27-12-2016, 18:08 »

Cytat
zazdroszczę ci inteligencji, bo mi to nie wygląda ani na proste ani na oczywiste.
Kobiece umysły w swojej naturze mają komplikować sobie proste sprawy.

A wracając do Twojej wypowiedzi o tym, że lubisz wiedzieć co dokładnie robisz i dlaczego, to chyba nie do końca prawda skoro zostałaś psychologiem. Psycholodzy to smutni ludzie, innym pomagający a wiecznie poszukujący, bez gruntu pod nogami.

Cytat
zabierz swoje bycie obrażonym gdzie indziej, gdzie ktoś doceni twoje generalizowanie rzeczywistości, ignorowanie faktów, których ignorować nie wolno i ogólną altruistyczną naturę, która zmusza cię, byś uczestniczył w wątkach pozbawionych szacunku infantylnych gówniar.
Podziwiam tę zdolność do wyrzucania z siebie takich strug epitetów. Absolutnie mnie nie uraziłaś, wręcz lubię kiedy kobiety tracą przy mnie nad sobą kontrolę.

« Ostatnia zmiana: 27-12-2016, 18:16 wysłane przez Brer » Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #31 : 27-12-2016, 19:23 »

Masz rację. Jestem dogłębnie smutnym, zakompleksionym człowiekiem. Generalnie - małe dziecko, taka mentalność "łeeeee!". I naprawdę, zadziwia mnie twoja zdolność do prześwietlenia mojej osobowości. Ty i Scorupion obydwaj tak umiecie - patrzycie na mnie i widzicie moje pryszcze, kompleksy, dzielenie włosa na czworo... Może ja jednak powinnam dać sobie spokój, a najlepiej zamknąć się w kuchni, bo do czego jeszcze się nadaję? Męskie umysły to jednak męskie umysły.

Tak, na twoim miejscu też bym się zachwycała epitetami od wkurzonej dziewczyny zza drugiej strony ekranu. Też bym widziała seksualny podtekst w pluciu jadem dziewczyny, którą obrażasz, bo masz za wąski umysł, by inaczej reagować na krytykę. W końcu w prawdziwym życiu żeby kobieta straciła nad sobą kontrolę w twojej obecności, możesz zrobić tylko dwie rzeczy: być sobą obrażając ją - albo oszukać ją, żeby zaciągnąć do łóżka, bo bez kłamstw i oszustwa żadna cię nie dotknie. Choćbyś wyglądał jak Brad Pitt, jesteś obrzydliwy w swoim zachowaniu. I kobiety to widzą. Szanse masz tylko z pozbawionymi poczucia własnej wartości kretynkami, które twoje chamstwo pomylą z cynizmem.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #32 : 27-12-2016, 19:27 »

Wybacz te moje ironiczne teksty. Z początku naprawdę starałem się Ci coś doradzić, jednak później to Ty sprowadziłaś swój wątek na takie tory.
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #33 : 27-12-2016, 20:02 »

Luksejo, choruję na rzadką chorobę, która  dotyka 1 na 100 000 osób. W przypadkach pewnych chorób nie ma co oczekiwać ogólnej wiedzy i zrozumienia. Mnie samą krew zalewa gdy spotykam się z ignorancją odnośnie mojej choroby, brania leków itp, ale to nie jest wina innych ludzi i wścieknie się nic nie daje, co najwyżej psuje relacje.
Na Biosłone konkretną pomocą zajmują się Mistrz oraz dwójka osób prowadzących gabinet w Warszawie. Te osoby mają najwięcej wiedzy, doświadczenia, bo na co dzień spotykają się z chorymi. Pozostali forumowicze to osoby, które korzystały lub nadal korzystają z wiedzy, ideologii Biosłone  i są na bliższym lub dalszym etapie drogi ku zdrowiu, lub są całkowicie zdrowi. Nie muszą jednak wiedzieć wszystkiego, wystarczy, że dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą forumową.
Biosłone  oferuje ramy, które każdy sam dostosowuje do swoich potrzeb. Ja też nie jestem w stanie odstawić leków( biorę sterydy) ale obecnie udało mi się zmniejszyć dawkę z 25 na 15mg. To już coś. Sama się doszkalam, szukam, czytam i eksperymentuję na sobie, bo jakie mam wyjście.

Jeśli chcesz konkretnego prowadzenia, to:
-pisz do Mistrza lub gabinetu w Wawie, może da się coś zaocznie ustalić.
-na forum postaraj  się nie wściekać tylko tłumaczyć swoją chorobę
- napisz szczegółowo swój jadłospis z jednego dnia, 3 dni, tygodnia, ale starannie i poproś o analizę, wiele osób chętnie podpowie i skoryguje ewentualne błędy.
- zapoznaj się choć trochę z artykułami i dostępną tu wiedzą

W szpitalu leżała ze mną pani biorąca morfinę od kilku lat po ciężkim złamaniu kręgosłupa. Ona brała zastrzyki, może rozważa ten sposób. Zawsze omijasz żołądek i jelita. Nie zauważyłam u tej pani skutków ubocznych.

I jeszcze jedno, czy Ty Luksejo masz jakieś wsparcie psychologiczne? Chodzisz na terapię? Ja akurat jestem tutaj zdania trochę odmiennego od Biosłone. Dla mnie ciało i duch są ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie wpływają, a skuteczne wyleczenie czasem potrzebuje kompleksowego, całościowego podejścia i nierzadko uzdrawiając swoje ciało trzeba uzdrowić swojego ducha i całe swoje życie.

Anima Libera, bardzo dziękuję. Myślę, że masz rację. Rozmawiałam o tym z Yuppie - pytałam ją o Mistrza i jej opinie i postanowiłam, że po prostu pojadę i załatwię to dokładnie od tej strony, kiedy będą na to pieniądze. Mimo wszystko, masz rację, że to trzeba zrobić właśnie tak. Nie zamierzam opisywać dokładnie swojej diety i wyjaśniać niczego dalej, bo ilość nienawiści do kobiet i poniżania osób z mniejszym stażem biosłonejskim dosłownie sprawia, że chce mi się rzygać. Absolutnie nie czuję się tutaj komfortowo mówiąc cokolwiek więcej o sobie, bo zostałam zaatakowana za swoją płeć, sposób myślenia i nieprzyjmowanie poniżania - nie wyobrażam sobie prowadzić tutaj z kimkolwiek jakąkolwiek rozmowę publiczną nawet o pogodzie. Po prostu nie pojmuję - jak to możliwe, że na forum, któremu przyświeca coś takiego, znajdują się ludzie, którzy skomentują mnie w rodzaju "kobiecy umysł komplikuje" albo "kompleks na kompleksie siedzi". Ja nigdy nie wdaję się w dyskusje takie, jak tutaj w Internecie, bo po Internecie należy się spodziewać żałosnych osobników męskich w stylu Scorupiano i Brera, kobiety też bywają zwyczajnie podłe, płeć tu wcale nie ma nic do rzeczy. Ale to jest forum przyklejone do takiego, a nie innego portalu, więc założyłam, że ludzie tutaj będą no, lepsi. Wyraźnie się pomyliłam. Bardzo potrzebuję więcej wiedzy niż mam obecnie w temacie Biosłone i w żaden sposób nie czuję się kompetentna, by sama podejmować decyzje, jeśli w grę wchodzi kilka interpretacji. Ale sposób mówienia pewnych ludzi obrazuje ich inteligencję, więc ich porad nie przyjmę, bo zakładam, że tak, jak zioną jadem w sprawie osobistej, tak są niedbali w doradzaniu - to osobno od Brera i Scorupiona, których głupota sprawia, że szczęka opada. Droga Anima Libera, nie chodzę na terapię. Zgadzam się z tobą absolutnie i w stu procentach, że jest połączenie między ciałem, a umysłem, jednak mój przypadek - psychiatrzy i psychologowie, którzy zakończyli współpracę ze mną, zgodzili się - nie skorzysta z pomocy psychiatry ani psychologa. A to dlatego, że ja sobie bardzo dobrze radzę - jedyne, z czym sobie nie radzę, to konsekwencje tej choroby. Ale w tym miejscu zastosowałam już całe "zen" jakie się dało i dalszą pomoc zapewni jedynie faktycznie rozwiązanie problemu. Uważam, że przy moim podejściu szukanie pomocy psychologicznej przypomina wylewanie wody z dziurawej łódki łyżeczką - można, ale to nie rozwiązuje problemu, bo tylko uszczelnienie łódki go rozwiąże. Jak powiedziałam, poszłam, próbowałam, pogadali, zobaczyli, zgodzili się ze mną.
Dlatego choć potrzebuję porad dalej, będę prawdopodobnie zwracała się prywatnie, przez forum bądź nie, do innych osób, które tutaj poznałam, których wiedzę i rady mogę uszanować i zaufać im.

Luciano, naprawdę trudno mi zrozumieć - skoro bezczelna osoba skomentowała, że fiat multipla i gówno na stole, po co wracasz do miejsca z taką atmosferą? Żeby być obrażonym przez głupią gówniarę, która nie umie się skupiać na kwestiach zdrowia? Czy ty, k$%#, jesteś normalny? Scorupiano w innym wątku zademonstrował myślenie podobne do narcystycznego zaburzenia osobowości, oni obydwaj z Brerem odnieśli się do mnie obraźliwie komentując, że głupota płci. Widzisz, można ludzi różnie obrażać - ale jaki poziom prezentują ludzie, którzy przyczepią się do płci rozmówcy? I jaki poziom prezentujesz sobą ty, który znowu wchodzisz tutaj, nie udzielasz mi żadnych sensownych rad - po czym dajesz do zrozumienia, że zachowanie innych mężczyzn tutaj jest w porządku i wcale nie uważasz, że powiedzieli coś niewłaściwego? Jaki rodzaj mężczyzny czyta, jak inny mężczyzna mówi lasce, że jest głupia, bo laska i mówi, że ona jest bezczelna i nie skupia się na najważniejszym? Jezu, ludzie, co jest z wami? Naprawdę macie tak nisko ustawioną poprzeczkę, że mizoginistyczni idioci - NA FORUM PROMUJĄCYM TAKTYKĘ PROZDROWOTNĄ - nie dostają opieprzu, a dziewczyna, która nie pozwoli się obrażać, słyszy, że jest taka i siaka? Naprawdę, sam sobie, Luciano, wystawiłeś właśnie świadectwo. Moja sześcioletnia siostrzenica ma więcej jaj od ciebie i tej reszty tutaj. Wstyd mi - bo wy może gdzieś tam macie jakieś żony, siostry, córki - wstyd mi, co one muszą przeżywać na co dzień, skoro to jest coś, co robicie w sieci. Dosadny w stosunku do mnie? Ocierać o moją pretensję? Skoroś taki zniesmaczony, po co tu wchodzisz? Panowie, jesteście po prostu żałośni. Aha - i nie zapomnij uznać, że deszcz pada, kiedy na mnie plujesz. Luciano, jesteś naprawdę godny pożałowania, jeśli szczerze myślisz to, co napisałeś powyżej. Elegie? Ludzie, którzy uważają, że można obrażać innych w taki sposób nie zrozumieją krótkich wyjaśnień. Stąd długość moich postów. Skoro nie widzisz problemu w swoim zachowaniu, na pewno nie zobaczysz rzeczy dla mnie oczywistej - nie muszę przyjmować nawet sensownych porad od ludzi mądrzejszych od siebie, jeśli zachowują się jak stado dresów spod sklepu? To jest Internet. Świadczy o tobie tylko to, co napiszesz, a twoja klawiatura zaprotestować nie może, że jesteś kolejnym śmiesznym dręczycielkiem - nawet nie dużym dręczycielem.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #34 : 27-12-2016, 20:35 »

Mam szczerą nadzieję, że uda Ci się dojść do zdrowia. W końcu to nas tu wszystkich łączy, że próbujemy osiągnąć ten wspólny dla każdego z nas cel. Zatem życzę powodzenia i rychłego spotkania z Mistrzem, jeśli rzeczywiście Ci na tym zależy.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
scorupion
« Odpowiedz #35 : 27-12-2016, 23:05 »

Rychłego? Niech no policzę...  Potrzeba czterysta złotych, przygotowanie do oszczędzania - ze dwa miesiące, odkładanie po dwa złote dziennnie - około siedmiu, razem dziewięć miesięcy.
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #36 : 28-12-2016, 00:46 »

Scorupion, dziękuję za bycie moim kalkulatorem. W całym Internecie, w całej historii memów, nie ma takiego słowa ani obrazka, który potrafi wyrazić wielkość mojego facepalma na to, co właśnie powiedziałeś. Przecież nie masz pojęcia o mojej sytuacji finansowej, o tym, jakie mam wydatki. A może nie wiesz, że właśnie były święta? Nie posiadasz kalendarza, nie obchodzisz Wiglii? Nie wiesz, że dostanie się na samo lotnisko może kosztować 40 funtów w jedną stronę? Albo że jak ktoś żyje w Anglii, to lata za funty? I że samolot niezabukowany wcześniej kosztuje i 100 funtów za lot w jedną stronę? Najtańszymi liniami Ryanair? Albo ominąłeś ten kawałek, że dowiedziałam się o forum właśnie od koleżanki w Polsce, sprawdziłam je dopiero w domu, ledwo w Polsce byłam? Niech no sobie policzę, na spokojnie. Przejazd na lotnisko w dwie strony, będę uczciwa - bukuję miesiąc wcześniej, to 60 funtów w jedną stronę średnio,  bagażem, bo to musi być na 2-3 tygodnie, by mogło się odbyć kilka wizyt, jechać na jedną to czysty idiotyzm (ale skąd byś to wiedział, skoro tyle rozumiesz, jak pokazałeś powyżej). Bądźmy hojni i policzmy pięć. I jeszcze wyżywienie i odpalenie hajsu osobie, która mnie przenocuje przez ten czas, bo na hotel ani hostel też by mnie nie było stać. Chyba, że ty myślisz, że w Anglii Polacy śpią na pieniądzach? Na pewno nie wiesz - w końcu nie wiesz jaka jest tu waluta i jesteś tak bezczelny, żeby oceniać cudzą sytuację finansową. Sto za przejazd w jedną stronę, sto dla przyjaciółki, około stu na jedzenie na całość okresu, pięć wizyt za 40 zł, 50 funtów, i znowu stówa -bo margines płacenia za podróże i nieprzewidzianych wydatków - 100. Wyszło mi 450 funtów - za trzy tygodniową podróż, licząc tanio, bez żadnych ekstra luksusów ani niczego takiego. Policzyć ci? Ja nie mam rodziny w Polsce. Nikt nie zapłaci za moje przylecenie do lekarza ani nikogo innego. Nie mam tu miejsca, które mnie weźmie za darmo.  I nie, nie stać mnie na latanie w tę i nazad. Sądząc też po twojej wypowiedzi, prawdopodobnie nie wiesz, czym są funty: to waluta używana w Anglii. Zwykle przelicznik jest około 4 do 6 zł za jednego funta. A skoro uważasz, że to taki drobny wydatek, dwa złote dziennie - może zacznij odkładać dla mnie, co? Skoro tak dobrze to wszystko widzisz, a to tylko dwa złote? I najlepiej: poszukaj sobie jakiejś innej ofiary, dobrze? Idź do swojej udręczonej tobą rodziny albo na youtube, tam się zbierają tacy jak ty. Jesteś powodem, dla którego normalni, zdrowi ludzie wpadają w depresję. Już raz rzuciłeś argumentem o pieniądzach. Twoje zachowanie jest po prostu podłe. Ocenianie cudzych możliwości finansowych bez jakiejkolwiek wiedzy - przepraszam, z wiedzą, że dana osoba jest chora, że nie pracuje z tego powodu - sugerowanie komuś takiemu, że chce być chory, bo gdyby chciał, to by po prostu poleciał, bo to nie jest taki koszt, jest podłe, oderwane od rzeczywistości i mniej więcej tak na poziomie jak kradzież pieniędzy ze skarbonki swoich dzieci. Po tym, co tu zademonstrowałeś, podejrzewałabym, że takie coś jest dokładnie w twoim stylu i że znalazłbyś na to usprawiedliwienie. Trzeba być ludzką szmatą, by usłyszeć od kogoś, że ma fibromialgię, że PTSD, że chory, nieszczęśliwy - i tak próbować podkopać psychicznie, tak mówić do tego kogoś. Wstydu nie masz, to jasne, inaczej byś spłonął. Zasad żadnych też nie. Jesteś po prostu ścierką. Przepraszam - ludzką ścierką. Skreślić niepotrzebne.

I wyraźnie nigdy w życiu nigdy nie byłeś nawet kilometry od lotniska ani w samolocie, inaczej byś wiedział, jakie są koszty transportu na lotnisko, jakie są koszty bagaży i tak dalej. I że jedzenie nie spada z nieba, przejazd z lotniska do danego miejsca, podróż od bioenergoterapeuty do miejsca pobytu nie odbywa się na skrzydłach. 40 zł za wizytę, 200 za bilet.
Ty taki tępy jesteś naprawdę, czy po prostu chciałeś koniecznie mnie poniżyć?
« Ostatnia zmiana: 28-12-2016, 01:07 wysłane przez Lukseja » Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
scorupion
« Odpowiedz #37 : 28-12-2016, 08:20 »

Ale, żeby co chwila pisać posty, gdzie w jednym zdaniu udaje ci się zawrzeć cztery obelgi, znajdujesz czas, siłę i motywację. W realnym życiu też tak bluzgasz? Może tym tropem należałoby podążyć.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #38 : 28-12-2016, 09:18 »

Cytat
Bardzo potrzebuję więcej wiedzy niż mam obecnie w temacie Biosłone i w żaden sposób nie czuję się kompetentna, by sama podejmować decyzje, jeśli w grę wchodzi kilka interpretacji. Ale sposób mówienia pewnych ludzi obrazuje ich inteligencję, więc ich porad nie przyjmę, bo zakładam, że tak, jak zioną jadem w sprawie osobistej, tak są niedbali w doradzaniu - to osobno od Brera i Scorupiona, których głupota sprawia, że szczęka opada.

To bierz się do roboty i zacznij czytać, zgłębiaj wiedzę, aby podejmować własne decyzje. Brer, Skorupion, Luciano, to bardzo życzliwe osoby, podziwiam Ich, że zadają sobie trud interesując się Twoją osobą, mnie już po Twoim pierwszym poście zemdliło.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2016, 09:30 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #39 : 28-12-2016, 13:37 »

Ale, żeby co chwila pisać posty, gdzie w jednym zdaniu udaje ci się zawrzeć cztery obelgi, znajdujesz czas, siłę i motywację. W realnym życiu też tak bluzgasz? Może tym tropem należałoby podążyć.
To rezultaty picia mikstury i słuchania się rad osób mądrzejszych jak Poziomek:D Dzięki temu mam tyle energii:D

Cytat
Bardzo potrzebuję więcej wiedzy niż mam obecnie w temacie Biosłone i w żaden sposób nie czuję się kompetentna, by sama podejmować decyzje, jeśli w grę wchodzi kilka interpretacji. Ale sposób mówienia pewnych ludzi obrazuje ich inteligencję, więc ich porad nie przyjmę, bo zakładam, że tak, jak zioną jadem w sprawie osobistej, tak są niedbali w doradzaniu - to osobno od Brera i Scorupiona, których głupota sprawia, że szczęka opada.

To bierz się do roboty i zacznij czytać, zgłębiaj wiedzę, aby podejmować własne decyzje. Brer, Skorupion, Luciano, to bardzo życzliwe osoby, podziwiam Ich, że zadają sobie trud interesując się Twoją osobą, mnie już po Twoim pierwszym poście zemdliło.

Chcesz powiedzieć, że koleś, który obraża inną kobietę odnosząc się do jej płci, nie zniesmacza cię? Nie zemdliło cię od tego? Moim zdaniem nie ma co ich podziwiać, rozrywkę sobie znaleźli. Życzliwe osoby - które nie umieją się zgodzić na jedną interpretację. Jedna z nich nie posiada żadnej autoironii, druga wręcz emanuje niezaspokojeniem seksualnym, trzecia sama nie wie, czy chce być na ich poziomie, czy nie. I znowu sprawdza się stara zasada: po co ja się mam odzywać? Jesteś laską, która broni takich zachowań. Co tu więcej mówić. Podziwiaj ich dalej. Dręczyciele muszą się trzymać razem, bo ich wiatr zdmuchnie.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!