Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 07:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przypadek Luksei  (Przeczytany 26829 razy)
scorupion
« Odpowiedz #40 : 28-12-2016, 14:21 »

Poziomek udzielił ci mniej więcej takich samych rad jak wszyscy inni hehehe.
A może ty jestes opętana?
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #41 : 28-12-2016, 14:48 »

Cytat
druga wręcz emanuje niezaspokojeniem seksualnym,
Co ty z tym seksem, jesteś tu jedyną osobą która ciągle o tym gada.

Cytat
Brer, Skorupion, Luciano, to bardzo życzliwe osoby, podziwiam Ich, że zadają sobie trud interesując się Twoją osobą, mnie już po Twoim pierwszym poście zemdliło.
Naprawdę jesteśmy życzliwi, zobacz, Dużagosia zemdlona już po pierwszym poście, a nasza męska gromadka nadal stara Ci się jeszcze coś doradzić mimo tej całej smoły którą wylewasz na nasze głowy.
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #42 : 28-12-2016, 15:45 »

Cóż za altruizm. Takie podłe traktowanie, smoła na głowy, a wy wracacie z dobrymi poradami, bo tak wam zależy na moim zdrowiu.


Tak, ja po prostu jestem opętana. Przez głupotę i trollizm.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #43 : 28-12-2016, 15:51 »

Lukseja, ewidentnie masz coś do męskiego gatunku. Czujemy się szykanowani przez Ciebie ze względu na naszą płeć. To się nie godzi w XXI wieku, taka dyskryminacja!
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
scorupion
« Odpowiedz #44 : 28-12-2016, 16:06 »

Tak, ja po prostu jestem opętana. Przez głupotę i trollizm.
Może jesteś opętana przez Lucyfera, bo w korowodzie świrów, z którymi miałem ostatnio do czynienia, zajęłaś czołową lokatę. I jeszcze te bluzgi...
Zapisane
Lukseja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 32
MO: 11.12.2016
Skąd: High Wycombe
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #45 : 28-12-2016, 16:21 »

To zazdrość o penisa - nic innego nie może być. To tłumaczy wszystko: bezkresną głupotę, szczekanie do mądrzejszych, czepianie się mężczyzn, nieprzyjmowanie porad osób mądrzejszych... to musi być zazdrość o penisa. I tak, jak zdiagnozował Scorupiano: bezkresne kompleksy. I jak powiedział Brer: kobieca skłonność do komplikowania. Nic to, panowie. Rozszyfrowaliście mnie. Dzięki miksturze - i tylko dzięki miksturze - mam energię pluć jadem na klawiaturę i obrażać wasze oświecone głowy. W sumie, prawda jest taka, że siedzę cały dzień z zeszytem, kulam się od gorączki i wymyślam epitety na Scorupiano, bo o niczym innym nie mogę myśleć, niż to, że dwa złote to tylko dwa złote. Obrzydliwa, opętana. I smutna. Po prostu mała, żałosna dziewczynka, zagubiona w dorosłym świecie, próbująca pomagać innym, a kompletnie niezdolna wziąć odpowiedzialność za własne życie... <melodia skrzypiec>. Wszyscy psychologowie tacy są. Smętni ludzie. I kobiety - dramatyzujące, histeryzujące, komplikujące sprawy, niezbyt inteligentne. Boże, jak ja w sobie w ogóle radziłam z życiem zanim tutaj trafiłam? Co ja zrobię, jeśli przestanę wchodzić tutaj i nie będę miała waszych cennych porad? Gorzej - jak poradzę sobie bez waszej troski? Altruizmu? Szczerego pragnienia pomocy? Szczerej potrzeby poprowadzenia mnie do zdrowia poprzez filozofię biosłone? Jak ja mam sobie bez was poradzić? To cud, że w ogóle nie zostałam zatrudniona przez Mango TV jako osoba "przed" - wiecie, ta, co nie umie nawet odkurzacza włączyć ani jajka rozbić bez osyfienia całej kuchni. Myslę, że dzięki wam zrozumiałam - jestem głupia. Prawda jest taka: zazdroszczę wam. Wiedzy, inteligencji, stylu - dlatego was obrażam i się wściekam. Gdybym trochę zmądrzała, umiałabym przyjąć protekcjonalnie traktowanie w najgorszy sposób upokarzania dziecko-rodzic. Rodzic posiada dziecko na własność i może je obracać jak chce, bo zapewnia mu przeżycie. W zamian dziecko ma znosić wszystko z uśmiechem, bo rodzic jest dobry i pomaga. Coś za coś. Powinnam zrozumieć, że jak mówicie do mnie jak do żałosnej kretynki, to raz, macie rację, dwa, powinnam to przyjąć, skoro mówicie to z cennymi poradami. Penisowa zazdrość. Wiecie co - idę stąd. Wrócę. Napawać się blaskiem waszej dojrzałości, altruizmu i oświecenia. Zazdrościć wiedzy. Wrócę zionąć jadem, bo co więcej zrobię w konfrontacji z o wiele lepszymi od siebie? Mogę tylko pluć jadem i tyle, mała, nieszczęśliwa pani psycholog. Idę. Zaraz założę sobie strap-on, obandażuję piersi, pójdę na inne forum i przyjmę nick "Scorupiano-Jest-Bogiem" - bo zrozumiałam swoje błędy.

Scorupion, ktoś tak żałosny i tępy nie mógłby być opętany przez samego Księcia. To "Córka Lucyfera" to w oczywisty sposób kompensowanie za poczucie małości i żałosności.
Zapisane

Jemu co góry kruszy jemu nie
Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie
Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce
Jemu diament On diament

tłumaczenie trollowych piktogramów wyrytych na bazaltowym bloku, znalezionym na najniższym pokładzie ankhmorporskich kopalni melasy, w złożach melasy szacowanych na 500 000 lat
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #46 : 28-12-2016, 16:32 »

Gdybyś wiedziała jak prostata boli przy stanie zapalnym to byś niczego nie zazdrościła! Albo jak piłką w jaja wyrwiesz.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
scorupion
« Odpowiedz #47 : 28-12-2016, 16:47 »

Cytat
Scorupion, ktoś tak żałosny i tępy nie mógłby być opętany przez samego Księcia.
Faktycznie, masz rację. To może przez jakiegoś pośledniejszego demona?
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!