Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2017, 11:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gastroskopia/kolonoskopia z zapisem na CD/DVD  (Przeczytany 1706 razy)
Tachikoma

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #20 : 28-03-2017, 14:52 »

Dzięki temu, że zajrzałam do tego wątku, to wczoraj obejrzałam swoje badanie po raz pierwszy w lepszej jakości (do tej pory myślałam, że nagranie jest złej jakości). Już prostuję: jakość mojej kopii badania okazało się, że jest dobra, tylko trzeba to obejrzeć na innych kodekach i tak właśnie wczoraj było. Andrus, masz w tym swój pośredni udział msn-wink.
Tylko żałuję, że niepotrzebnie cię może zaniepokoiłam.
« Ostatnia zmiana: 28-03-2017, 15:26 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Andrus

MO: 10-02-2008

« Odpowiedz #21 : 28-03-2017, 20:56 »

Cytat
Andrus, masz w tym swój pośredni udział .
Tylko żałuję, że niepotrzebnie cię może zaniepokoiłam.
Nie zaniepokoiłaś, zrobiłaś sobie gastroskopię na CD po przeczytaniu mojego tematu czy wcześniej, bo nie bardzo wiem, kiedy zainspirowałem jeżeli w ogóle?

Tachikoma

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #22 : 29-03-2017, 07:11 »

Badanie wykonałam tylko i wyłącznie dla siebie, nikt nie byłby mnie wstanie zmusić do tego ani trochę wcześniej z powodu nasilonej trudności w przełykaniu. Ja szukałam sprzętu jak najmniejszego, żeby badanie było jak najmniej przykre i cieszę się, że takie się okazało. Nagrywanie było sprawą drugorzędną, ale jednak nie ukrywam jak to obejrzałam pierwszy raz, to byłam rozczarowana. Nie oglądałam tego później więcej i do przedwczoraj przekonana, że nagrywa się to z utratą danych chciałam ci o tym dać znać. Dzięki temu, że ten wątek został odświeżony, ja też jeszcze raz sięgnęłam do tej płyty i przez przypadek otworzyłam w innym odtwarzaczu. W innym playerze były inne kodeki i jakość filmu o niebo lepsza. Dlatego gdyby nie wasza rozmowa to CD nie byłoby ruszane do tej pory (tu jest twój pośredni udział).
Andrus

MO: 10-02-2008

« Odpowiedz #23 : 29-03-2017, 21:09 »

Miałem podobnie z tomografem komputerowym, otwierałem płytę w jakimś na prędko znalezionym w sieci programie i nawet jako laik widziałem, że coś jest nie tak - ogólny zarys kręgosłupa co prawda był msn-wink. Potem znajomy otworzył płytę u siebie w innym programie i można było oglądać w 3D - rewelacja. Opis radiologa cieniutki.

Trafiłem z tą płytą do kręgarza/chiropraktyka (jak zwał, tak zwał) a on od razu: ile miałeś tych angin w dzieciństwie? - Bo wiesz, "angina liże stawy, kąsa serce". Faktycznie angin zaliczyłem masę. 1-2 razy do roku mam problem z korzonkami, ale taki, że przez kilka dni jestem jak deska Smutny.

Cytat
Dlatego gdyby nie wasza rozmowa to CD nie byłoby ruszane do tej pory (tu jest twój pośredni udział).

Hmm - patrz, a mówi się, że facet do niczego nie jest przydatny.
« Ostatnia zmiana: 29-03-2017, 21:48 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:

« Odpowiedz #24 : 29-03-2017, 23:16 »

Coś tu wisi w powietrzu. Rozpędzający się wątek miłosny bardziej podoba mi się od wywodów na temat dziwnych upodobań kinematograficznych biggrin.
« Ostatnia zmiana: 30-03-2017, 09:00 wysłane przez ArtComp » Zapisane

W mocnych szponach chwili upadku,
nie skrzywię się, ani nie mrugnie mi oko.
Pod natłokiem zdarzeń bez przypadku,
choć czoło we krwi, to uniesione wysoko.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!