Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 04:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kupować polskie  (Przeczytany 6263 razy)
scorupion
« : 01-02-2017, 13:57 »

Właśnie, polskie oraz w miarę możliwości lokalne. Tu jest co i jak: http://polskaracja.com/kupuj-polskie-produkty-zobacz-polskie-odpowiedniki-znanych-marek/
Zapisane
ArtComp
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 58
MO: 23.01.2017
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #1 : 01-02-2017, 14:10 »

Do kompletu i/lub uzupełnienia ww. jest aplikacja dostępna na Androida Polskie Marki 2.0.
Zapisane

| ZZO | DP | MO | KB | OJ | SO | GBG | SB
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #2 : 01-02-2017, 14:23 »

Repolonizacja przedsiębiorstw, akcje zwiększające świadomość na temat narodowości kapitału- cieszy mnie ten trend! Wydaje mi się jednak, że w niektórych sektorach należy dać jeszcze czas polskim firmom. Mam na myśli choćby banki, w których dominuje polski kapitał. Niektóre mają zaplecze technologiczne daleko w tyle za zagraniczną konkurencją (BOŚ), inne bombardują wysokimi kosztami (PKO). Nie wiem jaki poziom trzymają polskie firmy produkujące sprzęt elektroniczny. Dla kontrastu napiszę, że posiadam trochę sprzętu firmy Samsung i jestem bardzo zadowolony. Jestem jednak dobrej myśli i sądzę, że nie minie wiele czasu zanim polskie firmy dogonią zagraniczne marki tam, gdzie jeszcze tego nie zrobiły. Będę dalej monitorował sytuację i wspierał polski kapitał, tam gdzie to możliwe.

Aplikacja na telefon od dziś idzie w ruch!
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
scorupion
« Odpowiedz #3 : 01-02-2017, 14:29 »

Zwróciłbym też uwagę na tę przysłowiową babę ze wsi, przy odrobinie chęci można na lokalnych rynkach wyszukać stałych dostawców wiejskiego nabiału, wędlin, warzyw, owoców i przetworów. Ja takich mam i wszyscy są zadowleni.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #4 : 01-02-2017, 14:51 »

To powinno rozumieć się samo przez się. Oby tylko coraz więcej pojawiało się nam takich lokalnych dostawców.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Betti
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #5 : 26-03-2019, 10:37 »

Popieram inicjatywę. Po co mamy wspierać zagraniczne marki, skoro przez nie te nasze, rodzime upadają.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!