Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spuchnięta jama ustna po piciu mieszanki na drogi oddechowe  (Przeczytany 5541 razy)
Gałązka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: stosuję od 5.03.2017
Skąd: Sztokholm
Wiadomości: 15

« : 02-05-2017, 17:57 »

Po rozpoczęciu drugiej tury picia mieszanki na drogi oddechowe pojawiły się u mnie objawy, które miałam pod koniec picia pierwszej tury. Jama ustna jest bardzo wrażliwa; nabrzmiały, bardzo wrażliwy język, który zrobił się czerwony i widać na nim powiększone brodawki, poza tym ślinianki pod językiem powiększone i obolałe, również dziąsła.
Najciekawsze, że moje usta po nocy są ze dwa razy bardziej spuchnięte niż zwykle co wygląda nienaturalnie, mam problemy z jedzeniem, bo wszystko mnie boli. Od dziś odstawiłam zioła, żeby móc normalnie jeść i jest troszkę lepiej, opuchlizna powoli schodzi.
I rzecz najważniejsza - od dziecka miałam problemy z migdałkami, które pozostały przerośnięte i miały krypty, a po 6 tygodniach picia mieszanki jeden migdałek mi się wchłonął tak, że go nie widzę w lusterku, co wydaje mi się niemożliwe.
Zastanawiałam się czy opuchlizna to nie uczulenie na zioła, ale gdyby tak było dostałabym tych objawów już na początku picia ziół, prawda? Dodam, że od dawna miałam i mam problemy z nieprzyjemnym zapachem z ust więc może organizm z pomocą ziół wziął się za leczenie mojej jamy ustnej?
Czy ktoś miał podobne objawy? Czy mogę prosić o opinię w tej spawie? Może Mistrz się wypowie?
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #1 : 02-05-2017, 21:02 »

Ja mogę napisać, że piję mieszankę na drogi oddechowe już ładny kawałek czasu, jednak takich objawów nie mam. U mnie jest typowo problem z tchawicą i to właśnie tam odczuwam jakieś kawałki trudne do odchrząknięcia po piciu mieszanki.

Na Twoim miejscu po prostu bym póki co mieszankę odstawił i wracał do niej cały czas, gdy objawy ustąpią.
Może pij ją co drugi dzień lub więcej, gdy zajdzie taka potrzeba.
« Ostatnia zmiana: 03-05-2017, 09:22 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Gałązka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: stosuję od 5.03.2017
Skąd: Sztokholm
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #2 : 03-05-2017, 14:00 »

Tak też zrobię, bo nie chciałabym rezygnować z picia mieszanki. Mam również nadzieję, że i drugi migdałek mi się zmniejszy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!