Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Upadek cywilizacji  (Przeczytany 72177 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 15-05-2017, 05:38 »

Postęp po szwedzku: https://www.youtube.com/watch?v=LTf3mp3tbz4#t=220.47
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dyczkin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 7.04.17 KB: 20.4.17
Skąd: Polkowice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #1 : 15-05-2017, 06:07 »

Ale Szwecji już nie ma, tak jak naszego, teoretycznego kraju Smutny.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 15-05-2017, 06:48 »

Nasz kraj jest i ma się dobrze. Nie ma teoretycznego pełowskiego państwa.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #3 : 15-05-2017, 07:29 »

Przerażające. Ale niestety coraz nas bliżej. Jeszcze parę lat temu ludzie w Polsce nie wierzyli, że mogą być "małżeństwa jednopłciowe", teraz już propaganda, seriale urobiły opinię i wielu ludzi jest za. Także teraz jak rozumiem czas na "małżeństwa poligamiczne"?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #4 : 15-05-2017, 09:45 »

Mnie najbardziej przeraża zachowanie, brak reakcji i podporządkowanie się propagandzie ludzi w krajach zachodnich. Mam nieprzyjemność oglądania tego na co dzień. Nie wierze, żeby się jeszcze udało powstrzymać upadek, a przewodnią role znowu pełnią Niemcy. Do trzech razy sztuka.

Upadek zachodu jeszcze potrwa, to nie jest kwestia kilku lat, a raczej kilkudziesięciu.
Kto wie, może do tego czasu Polska i inne kraje centralnej i wschodniej Europy zdążą zbudować znaczącą siłę, która przejmie pozytywy z upadłej zachodniej cywilizacji i wykształci coś nowego, normalniejszego. 
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #5 : 15-05-2017, 19:16 »

Muszę się niestety zgodzić.
Kiedyś nie lubiłem tzw. narodowców. Kojarzyli mi się raczej z agresywnymi troglodytami (pewnie nadal tak jest). Nigdy nie darzyłem ich żadną sympatią, uważałem raczej, że powinno się ich tępić. Dziś niestety upatruję w nich szansy na zachowanie polskości.
Na drugiej szali była dla mnie Unia Europejska. Kiedyś (zapewne jak większość z nas) myślałem, że to jest szansa na podniesienie statutu, na wolność. Dziś Unia nie jest już dla mnie taka atrakcyjna.
I wiecie co? Z tej całej polityki i sytuacji w Europie wysnułem wnioski analogiczne do naszego zdrowia: homeostaza.
Unia jest dobra do pewnego momentu, aż nie zacznie nas tłamsić. Narodowcy też są dobrzy do czasu, aż nie zaczną się panoszyć. To samo jest w naszych jelitach... równowaga musi być.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 15-05-2017, 20:27 »

Pozostaje zatem zwykły patriotyzm.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dyczkin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 7.04.17 KB: 20.4.17
Skąd: Polkowice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #7 : 16-05-2017, 16:25 »

Nasz kraj jest i ma się dobrze. Nie ma teoretycznego pełowskiego państwa.
Wypowiedź Sienkiewicza Pan pamięta?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 16-05-2017, 17:28 »

Pamiętam siebie i wiem, gdzie tkwią moje korzenie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #9 : 16-05-2017, 19:17 »

Cytat
Kiedyś nie lubiłem tzw. narodowców.
Każdy radykał jest głupi. Zawsze byli i są tylko tępymi narzędziami. Lewak, prawicowiec, jechowiec, katol czy inny fanatyk, nie radzi sobie bez oparcia jakiejś ideologi wiec ją wyznaje bezkrytycznie co czyni go ofiarą łatwą do sterowania i prowadzi często do kłopotów. A tym czasem jak wspominacie najważniejszy jest umiar.
Cytat
Pozostaje zatem zwykły patriotyzm.
Przypomniało mi sie jak kiedyś na wiedzy o społeczeństwie napisałem w temacie o nacjonalizmie, ze umiarkowany patriotyzm jest dobry, to dostałem -3, a zawsze były 5-tki z tego przedmiotu. smile
Później dowiedziałem sie, ze nauczyciel był, w jakimś niszowym kościele ala jechowcy czyli pacyfista.
Ciekawe czy zmądrzał po latach.
Cytat
Pamiętam siebie i wiem, gdzie tkwią moje korzenie.
To jest dobra baza, ale w dzisiejszych czasach, migrantów, przesiedleńców, wysiedleńców itd. wielu ma z tym problem. Jak w moim przypadku, pół życia i korzeni w jednym miejscu a pół w drugim. I co tu teraz robić?
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #10 : 17-05-2017, 06:25 »

Dzieci w Szwecji są własnością państwa (czytaj niczyim) rodzina jest tworem z założenia podejrzanym.

Polacy wyjeżdżający do Szwecji lub Norwegii nie zdają sobie sprawy z tego, że służby socjalne odbiorą im dzieci już za podniesienie na nie głosu albo gdy ktoś z sąsiadów doniesie, że kilka lat temu dali dziecku klapsa. Odbiorą dzieci „na wszelki wypadek” – takich przypadków jest mnóstwo. Małą Nikolę zabrano w Norwegii kochającym rodzicom, Polakom Helenie i Arkadiuszowi Rybkom, ponieważ nauczyciele w szkole zaobserwowali, że dziewczynka jest smutna, a nawet raz płakała. Nikola płakała, bo w Polsce w tym czasie umierała jej babcia. Służby socjalne nie uwierzyły, że ktoś może płakać z powodu babci, ponieważ więzi rodzinne w Skandynawii są dziś bardzo mocno rozluźnione. Nikola, wbrew swej woli, trafiła więc do rodziny zastępczej. W nocy z 28 na 29 czerwca zeszła po linie z piętra do ogrodu, gdzie już czekał na nią pracownik biura detektywa Rutkowskiego. Zanim rano obudzili się jej opiekunowie i nim postawili na nogi policję, ludzie Rutkowskiego przewieźli dziewczynkę przez granicę. Rodzina Rybków została połączona, mieszka dziś w Polsce, ale już nigdy nie może pojawić się w tkwiącej jedną nogą w totalitaryzmie Skandynawii.

Ponad rok temu obejrzałem film fabularny na faktach "Obce niebo", polskiej produkcji, dotyczący odebrania dziecka polskiej rodzinie mieszkającej w Szwecji.



« Ostatnia zmiana: 19-05-2017, 06:34 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #11 : 17-05-2017, 09:39 »

W pierwszej czy drugiej klasie uświadamiają dzieci i wypytują. Cos się nie spodoba, masz urząd na karku. Perfidnie dotyczy to tylko białych rodziców. Jóź kremowi mają spokój, bo ich nie ruszają a o odbieraniu dzieci lub nawet interwencji wśród muzułmanów to w ogóle nie słyszałem. Nie jestem w stanie tego stwierdzić ale odnoszę wrażenie, ze najbardziej czepiają się Polaków. Na przykładzie w innej sytuacji mogę to nierówne traktowanie potwierdzić, mianowicie niedawno bylem z jedna rodzina w urzędzie socjalnym a tam materiały pomocnicze i tłumaczenia we wszystkich językach świata, tylko nie po polsku. Później przypomniało mi się, ze około 10-ciu lat temu było to samo. To jest faszyzm i komunizm w swoich czystych formach wymieszany i wprowadzony w życie.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #12 : 18-05-2017, 07:36 »

Muszę się niestety zgodzić.
Kiedyś nie lubiłem tzw. narodowców. Kojarzyli mi się raczej z agresywnymi troglodytami (pewnie nadal tak jest). Nigdy nie darzyłem ich żadną sympatią, uważałem raczej, że powinno się ich tępić. Dziś niestety upatruję w nich szansy na zachowanie polskości.

Dokładnie. Żyjemy w takich czasach, że zwykły patriotyzm nie wybroni się przed wszechogarniających lewactwem i upodleniem wartości. Dlatego należy popierać narodowców dla zachowania homeostazy społecznej.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #13 : 18-05-2017, 08:11 »

Piotrze, w końcu napisałeś coś z sensem. Ja natomiast zaczynam postrzegać świat w barwach scorupionowskich, tj. czarno-białych, z przewagą tych pierwszych.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #14 : 18-05-2017, 09:00 »

Zmiany, zmiany, zmiany. Zawsze były wzloty i upadki, teraz wydaje sie, ze kończy sie epoka względnej normalności i nastąpi cos nowego. Przesilenie, upadek a później może budowa nowego. Czarnowidztwo nie ma wiec uzasadnienia, bo to normalny cykl. Trzeba sie tylko nastawić na kłopoty i wtedy raczej powinno być łatwiej, bo świadomie. Jak u dentysty jeśli sie nastawie na wiercenie to nawet nie biorę zastrzyku, bo przygotowany radze sobie z bólem. Znienacka uderzę sie w palec to boli mocniej. A jak myślicie? Kto i dlaczego chce stworzyć ''nowego człowieka''
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #15 : 18-05-2017, 20:20 »

A jak myślicie? Kto i dlaczego chce stworzyć ''nowego człowieka''

Pozwolę Ci się wypowiedzieć chociaż mam parę stronek w zakładkach na ten temat.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #16 : 19-05-2017, 10:39 »

Wolność mediów wg multi-kulti: https://www.youtube.com/watch?v=c_YJsUnt01Y
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #17 : 19-05-2017, 10:51 »

Wolność wyboru - możecie wybrać islam: https://www.youtube.com/watch?v=9III3UViaLo
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #18 : 19-05-2017, 12:08 »

Wolność mediów wg multi-kulti: https://www.youtube.com/watch?v=c_YJsUnt01Y
Tu to akurat wszystko jest naturalne i w porządku, poniewaz każde drażnione zwierze odpowie agresją.
Zapisane
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #19 : 19-05-2017, 12:16 »

Wolność wyboru - możecie wybrać islam: https://www.youtube.com/watch?v=9III3UViaLo
A Niemcy stoją albo uciekają. To jest normalna standardowa reakcji czyli brak reakcji człowieka wykastrowanego, ograbionego z Religi, tradycji, tożsamości, historii, narodowości. Kupka mięsa, robocik do zapieprzania, aż nie padnie.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!