Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Upadek cywilizacji  (Przeczytany 72173 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #80 : 11-07-2017, 18:46 »

Psy nie były politycznie poprawne: https://www.youtube.com/watch?v=xOvc6_YERJ8
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #81 : 12-07-2017, 18:15 »

Dziwne, że u siebie nie potrafią walczyć, tylko "uchodzą" do Francji, gdzie pokazują swoją waleczność: https://www.youtube.com/watch?v=SUIqwWxPkDk
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #82 : 13-07-2017, 13:59 »

Tak jako ciekawostkę jak debilni są niemcy i ich sposób myślenia na przykładzie filmu. Mówi, nie jestem nazistka, za równouprawnieniem i dalej ten bełkot cały czas wtrąca a stoi na ``Rampie``Niesamowite, ale poprawność polityczna okazała sie potężną bronią, która ich zabija a oni nie potrafią sie z niej wyrwać, co pokazuje ten film, który jeśli jest faktycznie słowami tej urzędniczki to jest ona tak głupia, ze zasługuje na swój los. Robocik, któremu trzeba przełączyć guzik, bo inaczej programu sama nie zmieni i to jest standard. Niesamowite, ze kraj, który nie dawał Polsce od długiego czasu prawa do istnienia, sam siebie zniszczy. A u iwana ta sama sytuacja. Niesamowite jakie to możliwości otwiera. Zal tych pięknych miejsc w zachodnich krajach, tego co tam zostało stworzone przez wieki no i przyrody tez. Ale co robić, płakać tylko mozna ale poco jeśli to i tak nie pomoże.
https://www.youtube.com/watch?v=PsdWoeUyWcE
Jeszcze mi sie cos przypomniało o czym chyba nie wszyscy wiedza, mianowicie wszyscy nienawidzą białych, to jest ważne żeby sobie z tego zdawać sprawę. Ciapaci, czarni, żółci.
« Ostatnia zmiana: 13-07-2017, 14:05 wysłane przez Kornelia_Placek » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #83 : 13-07-2017, 19:01 »

Ostateczne rozwiązanie

Biały człowiek wymiera! Jako jedyna rasa mamy niż demograficzny, tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę, co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (dane ONZ). Dla przykładu: jedna arabska bądź murzyńska rodzina ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwa naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie, to ich rasa oraz kultura rozmyłyby się w morzu innych genów, znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa, tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania, są prawdziwymi rasistami! Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.

https://www.youtube.com/watch?v=SVTi3PlrJLU
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #84 : 16-07-2017, 10:34 »

Ewentualnie można uściślić (choć na jedno wyjdzie), że celem są biali mężczyźni. Białe kobiety są wykorzystywane jak nigdy w historii i na wiele sposobów, miedzy innymi do unicestwienia mężczyzn własnej rasy. Powinny to zrozumieć.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #85 : 17-07-2017, 14:07 »

Przyjęli biednych, zagubionych, pokrzywdzonych nachodźców, to teraz mają, a właściwie nie mają: https://www.youtube.com/watch?v=AgViun-E09k
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #86 : 18-07-2017, 14:35 »

Warto posłuchać o początkach UE. To wiele wyjaśnia.

https://www.youtube.com/watch?v=kPLi3Y_ySCw
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Dyczkin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 7.04.17 KB: 20.4.17
Skąd: Polkowice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #87 : 18-07-2017, 22:50 »

Ślady mitu holokaustu:
https://www.youtube.com/watch?v=2j1V878kWPg&t=20s
« Ostatnia zmiana: 18-07-2017, 23:54 wysłane przez Dyczkin » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #88 : 21-07-2017, 20:18 »



No i stało się - ostatni bastion postkomuny runął! Już nam imigrantów ani całego tego lewactwa nie sprowadzą!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #89 : 22-07-2017, 13:39 »

Trafiła kosa na Polaka:

http://polskaracja.com/calais-chcieli-okrasc-tira-nie-wiedzieli-ze-kierowcami-sa-polacy-wideo/
Zapisane
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #90 : 22-07-2017, 15:13 »

17 lat temu miałem dekoder w jednej z płatnych TV. Teraz zgłosił sie KRUK po 800 zł za niezwrócony sprzęt. Dekoder miałem na własność, wiec o co chodzi myślę? Poszukałem na forach i wychodzi, ze o karte do dekodera o wartości kilku zł. której nikt nie zwraca bo i tak jest bezużyteczna i zostaje niszczona, ale wielki koncern znalazł sobie źródło dochodu, poszedł do sądu i uzyskują z automatu jak sie okazuje z lektury forum na ten temat tysiące jeśli nie setki tysięcy wyroków i w sumie kolosalne odszkodowania od ludzi, którzy zawinili po kilka zł a płacą po 800 i to wszystko na mocy wyroku sądowego. Niby blacha sprawa ale skala bardzo duza, wiec jak to mogło przejść przez sąd? Znowu wypływają miliony z kraju. Dla mnie ewidentne oszustwo a hulało w najlepsze. Chciało by sie, żeby i takie sprawy będą teraz inaczej rozpatrywane. Zobaczymy czy sie cos zmieni. W każdym razie, sanacja czyli najodpowiedniejszy ustrój dla polski na dzień dzisiejszy jest w natarciu. Brawo.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #91 : 22-07-2017, 16:31 »

Nie pleć Kornelia. Przedawniło się.
Zapisane
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #92 : 22-07-2017, 22:16 »

Nie pleć Scorupionie, jakimś cudem nie. U mnie i u tysięcy innych tez nie. Ludzi ścigają po kilkanaście lat do tylu i zastraszają na podstawie wyroków sądów.
http://e-prawnik.pl/forum/biznes/windykacja-naleznosci/firma-kruk-i-cyfra-to-oszuszusci.html
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #93 : 23-07-2017, 08:30 »

Chciałeś zwrócić mi uwagę na ten post z zalinkowanej strony? Niepotrzebnie, znam to.
Cytat
t_jankes
Wysłany: 2010-09-13 23:35:39
Masz rację, to oszuści. Ja zakończyłem współpracę z nimi w 2002 r. Straszyli mnie "krukiem", a teraz "presco". Właśnie piszę do nich pismo o poniższej treści i mam nadzieję, że się wreszcie odczepią. "zgodnie zaś z art. 118 §1 k.c. roszczenia o świadczenia okresowe oraz roszczenia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej przedawniają się z upływem lat 3. Tak więc Państwa wezwanie dotyczy spełnienia świadczenia, którego termin wymagalności nastąpił w dniu 00-00-2002 r. a jego przedawnienie nastąpiło w dniu 00-00-2005. W związku z powyższym nie widzę podstaw do zapłaty żądanej kwoty wraz z odsetkami za zwłokę. Jednocześnie pragnę oświadczyć, że w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego skorzystam z przysługującego mi uprawnienia do podniesienia zarzutu przedawnienia. Zgodnie z art. 117 § 2 k.c., sąd uwzględnia przedawnienie na zarzut dłużnika, zaś jego podniesienie będzie obligowało sąd do oddalenia powództwa".

Nie siej propagandy, zamieszania i niewiedzy Placku. Po trzech latach to mogą obunóż z rozbiegu naskoczyć. No, chyba że ktoś jest taki bystrzacha jak ty.
Zapisane
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #94 : 23-07-2017, 09:43 »

O przedawnieniu wie każdy. A jednak ścigają ludzi i czy to nie dlatego ze sady nie ucinają takiej działalności, choć powinny? Kogoś za ten niby przedawniony dług zgarnęli podczas rutynowej kontroli drogowej, oby sie tobie przytrafiła taka przygoda, to przestaniesz choć na jakiś czas sie nudzić i bazgrać upierdliwie. Na razie jesteś rzep a nie Scorupion, czepiasz sie jakby to były wymysły, a to jest potwierdzenie na złe działanie sądów w stosunku do szaraków. W takich sprawach to nawet w faszystowsko-komunistycznych Niemczech by nie przeszło a w PO-wskiej Polsce sie dzieje. Działo? Czyli zmiany są konieczne. Właściwie gdzieś ty sie zadekował w tym kraju jeśli nie wiesz, ze np. Komornicy czy każdy co ma środki i możliwości, robi w sądach co chce. Czy czasem może nie w KOD-zie?
« Ostatnia zmiana: 23-07-2017, 09:52 wysłane przez Kornelia_Placek » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #95 : 23-07-2017, 10:41 »

Nie siej propagandy Placku. Mam taką sprawę wygraną ze świętej pamięci Wizją.
Zapisane
Kornelia_Placek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.01.2012
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #96 : 23-07-2017, 11:40 »

To sobie poczytaj rzepie z linku niżej albo innych z internetu, ze byli ludzie co wygrywali ale i inni, którzy w identycznych sprawach przegrywali.
https://forum.infor.pl/topic/325046-kara-umowna-za-niedotrzymanie-terminu-zwrotu-karty-abonenta-dla-cyfry-plus/page-1
To jest dokładnie takie samo oszustwo jak Ambergold przed którym system prawny powinien chronić, bo obywatel mu za to płaci i nie ważne czy jest naiwny, głupi itp. skasowano za ochronę, której niema.
« Ostatnia zmiana: 23-07-2017, 11:58 wysłane przez Kornelia_Placek » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #97 : 23-07-2017, 12:47 »

Walnąłeś babola i zamiast grzecznie się wycofać, to brniesz z podniesionym czołem.
Sprawę o zwrot długu można wygrać, można przegrać, są odpowiednie paragrafy. Istnieje przedawnienie, bieg przedawnienia może ostać przerwany, są różne inne niuanse, ale zgodne z prawem i przestrzegane przez sądy. Natomiast firmy windykacyjne grają na emocjach dłużników i takich mniej obeznanych, jak na przykład ty, potrafią przerobić. Jedno i drugie nie ma nic wspólnego z aferą typu Amber Gold.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #98 : 23-07-2017, 18:58 »

Trzeba się odwołać do SN.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #99 : 23-07-2017, 20:49 »

W razie niepowodzenia pozostaje jeszcze Sąd Ostateczny.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!