Niemedyczne forum zdrowia
20-10-2017, 14:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem - pęcherz, jelita i problemy skórne.  (Przeczytany 1897 razy)
Mia

MO: 20.12.2011

« Odpowiedz #20 : 03-10-2017, 21:16 »

Z cynamonem nie szalej.

SzalonyJohny

MO: 01.09.2017

« Odpowiedz #21 : 04-10-2017, 14:24 »

Okej, a co z nim nie tak? msn-wink
Mia

MO: 20.12.2011

« Odpowiedz #22 : 04-10-2017, 22:36 »

Wpisz w przeglądarkę cynamon szkodzi na wątrobę - tam sobie poczytasz.
« Ostatnia zmiana: 05-10-2017, 11:52 wysłane przez ArtComp » Zapisane
SzalonyJohny

« Odpowiedz #23 : 04-10-2017, 22:56 »

Sprawdziłem no i faktycznie... kumaryna zawarta w cynamonie obciąża wątrobę a nawet nerki. Ale to by oznaczało, że moja wątroba jest w kiepskim stanie skoro tak reaguje na cynamon confused. W każdym razie bardzo dziękuję za radę, bo nigdy bym nie przypuszczał tego, a często cynamonu w kuchni używam.
« Ostatnia zmiana: 05-10-2017, 11:52 wysłane przez ArtComp » Zapisane
SzalonyJohny

« Odpowiedz #24 : 06-10-2017, 21:41 »

Znów ja.Zauważyłem, że z dnia na dzień coraz bardziej pogarsza mi się cera. Po pierwszym etapie była całkiem ładna, zaskórniki się zmniejszyły, a tu na drugim robi się coraz gorzej. Coraz bardziej tłusta jest i taka chropowata, no i wysypka się pojawia taka bardzo drobna. Mam rozumieć, że to objaw oczyszczania i dlatego się pogarsza, czy po prostu popełniam jakieś błędy żywieniowe?
Mbogdan

MO: 2010
Wiedza:

« Odpowiedz #25 : 07-10-2017, 20:16 »

Nie wiem czy popełniasz błędy żywieniowe, ale wyraźnie widać, że organizm pięknie się oczyszcza. Nie wszyscy mają tak dobrze.
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #26 : 09-10-2017, 12:23 »

Cierpliwości BogdanieM, nadciąga straszliwy wirus grypy australijskiej. Rosną szanse wszystkich oczekujących na zarażenie i oczyszczenie.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
SzalonyJohny

« Odpowiedz #27 : 09-10-2017, 15:11 »

Dobra grypa nie jest zła. A z drugiej strony nie wiem czy to tak dobrze mieć plecy w kropki i czerwoną gębę. Ale już chyba przywykłem. Do tego był jeszcze nos czerwony, wyglądałem jak po kilku dniach libacji
SzalonyJohny

« Odpowiedz #28 : 10-10-2017, 10:03 »

Naszła mnie kolejna refleksja biggrin

Podczas n-tego przeglądania portalu wiedzy i czytania zawartych tam artykułów przeczytałem kolejny raz artykuł o alergii. Konkretnie chodzi mi o to, że przez nadżerki w układzie oddechowym alergeny też wnikają. I tutaj pojawiała się refleksja.

Pracuję w firmie, w której produkuje się aluminiowe narożniki, takie do wykańczania pomieszczeń. Jedna z maszyn smarowana jest denaturatem (alkohol etylowy odwodniony całkowicie skażony). Przez jakiś miesiąc czasu przy tej maszynie pracowałem (uruchamia się ją raz na jakieś 2, 3 miesiące na około 3 tygodnie). Generalnie smród, opar nieco duszący, no ale co zrobić - trzeba zarobić. Przestałem na niej pracować, bo po jakichś dwóch tygodniach pracy, po jakiejś godzinie twarz mi się czerwieniła i robiła opuchnięta, coś jak poparzenie słoneczne, bardzo podobnie to wyglądało.

Chodzi mi o to, czy opary mogły spowodować nadżerki gdzieś w drogach oddechowych, do których dostaje się teraz np. pył aluminiowy?
Czy może te reakcje to były tylko podrażnienia skóry spowodowane wysuszeniem przez opar?
Czy w ogóle aluminium (pył) może jakoś oddziaływać na skórę?
Czy ogólnie takie warunki pracy są bardzo szkodliwe (bo w jakimś stopniu na pewno)?

Pytam, bo szukam ciągle przyczyn tłustej skóry na twarzy. Bo w sumie zanim zacząłem tu pracować nic takiego miejsca nie miało, jednak w tym samym czasie brałem wcześniej wspomniane antybiotyki i nie jestem w stanie określić co wywołało stan pogorszenia. Ktoś ma może jakiś pomysł? smile
SzalonyJohny

« Odpowiedz #29 : 18-10-2017, 17:26 »

Szkoda że nikt sie nie chce wypowiedzieć, bardzo by mi to pomogło.

Dzisiaj zrobiłem test buraczkowy. Wynik - negatywny, mocz nie zmienił koloru smile. Czyli powinienem zacząć etap trzeci mimo tego, że nie wprowadziłem jeszcze wszystkich produktów z etapu drugiego?

A jeśli chodzi o samopoczucie to jest okej, nie odczuwam żadnych objawów oczyszczania na razie (lub ich nie rozpoznaję). Chociaż przez ostatnie dni chodzę jakiś zmęczony, chociaż śpię dość długo. Od trzech dni czuję pulsujący ból głowy z tyłu, ale taki do zniesienia, przy tym bolą mnie oczy. Może to jakiś objaw oczyszczania? Bo innego powodu nie widzę.

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!