Niemedyczne forum zdrowia
16-01-2018, 18:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem - pęcherz, jelita i problemy skórne  (Przeczytany 6249 razy)
SzalonyJohny

MO: 01.09.2017

« Odpowiedz #60 : 04-01-2018, 16:59 »

Potrzebuje porady kogoś doświadczonego, bo już powoli tracę cierpliwość...

Dzisiaj rano wypiłem MO, po 40 minutach wypiłem powerdrinka i zjadłem standardowo jajecznicę, potem wypiłem po jakichś 3 godzinach koktajl (dynia, siemię, ostropest, z łyżką żurawiny i łyżką jagód - kupiłem mrożone), przed obiadem wypiłem szklankę wody z OJ, a następnie zjadłem obiad - gotowana tłusta wołowina i do tego kapusta włoska gotowana w tym rosole. I dotąd wszystko było okej. Po powrocie z pracy (czyli po jakichś 4,5 godziny od ostatniego posiłku) zjadam w domu to samo co na obiad i bach - brzuch mi się wzdyma i żołądek ściska, a na języku robi się nalot. Nie ogarniam, czemu się tak dzieje, że zawsze jak mam jakieś dolegliwości to po południu, jak wracam z pracy... Nigdy rano, po MO, po śniadaniu, czy do tej godziny powiedzmy 14. Zawsze po południu, po tym trzecim posiłku. Staram się jeść to samo jednego dnia, żeby nie kombinować z ciągłym przygotowywaniem posiłków, ale ostatnio się nie da... Czy ktoś może pomóc mi to zrozumieć, wytłumaczyć? Bo już sam nie wiem o co chodzi...
Shadow
*

MO: 23.02.2015
Wiedza:

« Odpowiedz #61 : 04-01-2018, 19:24 »

Miałem podobnie(już nie mam) i ja sobie to tłumaczyłem tym, że po prostu po zjedzeniu kolejnego posiłku jelita jak to zwykle mają w zwyczaju, zaczynają intensywniej pracować i przesuwać zawartość a wtedy ta zawartość napotyka na jeszcze nie wyleczoną lub odsłoniętą część nadżerek, co powoduje takie a nie inne reakcje. Wydaje się to mieć sens, bo z biegiem czasu objawy malały jednak mówimy tutaj o przestrzeni czasu typu 2-3 lata w moim przypadku.
SzalonyJohny

« Odpowiedz #62 : 04-01-2018, 21:08 »

A no widzisz, tak o tym nie myślałem. Ma to sens, bo w sumie często po tym idę się załatwić. Ale ja ciągle jestem na oliwie z oliwek, więc do jelit droga długa jeszcze. Choć i tak uważam, że się poprawiło. Tylko że z wypróżnieniami nieregularnie jeszcze. A od przyszłego tygodnia zaczynam mieszankę na drogi moczowe, trzeba je trochę wspomóc. Dzięki za zobrazowanie Shadow smile.
SzalonyJohny

« Odpowiedz #63 : 13-01-2018, 09:51 »

Zacząłem mieć problemy z intensywnym zapachem potu... Pocę się tylko pod skrzydłami, nie jakoś mocno, żeby ze mnie się lało, normalnie, ale nigdy nie miałem problemu takiej natury confused. Konwencjonalne metody nie bardzo pomagają, więc szukam na forum jakiegoś rozwiązania, ktoś może mi coś poradzić ? Mam po porostu czekać aż przejdzie? Trochę to krępujące jest.
Agnieszka_B

MO: 01.06.2011 do 01.04.2015 przerwa na zdrowienie

« Odpowiedz #64 : Wczoraj o 14:07 »

Łyżka oleju kokosowego plus soda i antyperspirant gotowy.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!