Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Blizna - sposoby na zlikwidowanie blizny  (Przeczytany 9302 razy)
Gniewomir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2018-02-20
Wiadomości: 17

« : 20-02-2018, 15:41 »

Tak się składa, że miałem kiedyś problem z cystą na karku, wyciskałem z niej białą śmierdząca maź co jakiś czas. Zamiast usunąć problem u chirurga (co byłoby lepszą alternatywą dla tego co robiłem), próbowałem poradzić sobie z nią sam "domowymi" sposobami znalezionymi w internecie. Były to okłady z octu i różnych substancji, które wielokrotnie zżarły mi powierzchnię skóry znajdującą się na cyście. Cysta zdaje się zaleczyła się po różnych okładach z ziół. Natomiast pozostała mi blizna, na którą stosowałem wiele metod, również metody Mistrza - to jest smarowaniem alocitem oraz okładami z wacikiem nasączonym alocitem na noc pod przylepcem. Stosowałem również silikonowe opatrunki, wszystko to odniosło jakiś efekt, natomiast dalej blizna jest mocno widoczna, jest wgłębieniem z dziurką w środku. Czy jest jakaś metoda, która pozwoli mi się z ową blizną uporać, czy będę do końca życia płacił za swoją głupotę?
« Ostatnia zmiana: 21-02-2018, 18:56 wysłane przez Gloria » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!