Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 17:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skuteczność MO  (Przeczytany 16303 razy)
Agnieszka_13
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomości: 20

« : 04-04-2018, 17:46 »

Chciałam podzielić się moimi osiągnięciami zdrowotnymi w stosowaniu MO i  innych metod biosłonejskich, w szczególności koktajlu błonnikowego w wersji cytrynowej.

10 lat temu w trakcie rutynowych badań u okulisty usłyszałam, że moje naczynia krwionośne na dnie oka są w dramatycznym stanie i grożą mi wylewy. Zalecono mi zaawansowane badanie w celu dokładnego sprawdzenia stanu moich oczu tzw. angiografię fluoresceinową. Termin badania został w klinice w Katowicach wyznaczony za trzy miesiące. Postanowiłam jednak przez te trzy miesiące nie czekać bezczynnie i wzięłam sprawy we własne ręce.
Udałam się do znanego w moim mieście sklepu zielarskiego, gdzie kompetentna właścicielka zaleciła mi zmianę diety, wyciąg z sofory japońskiej i ostropest. Wtedy też zakupiłam u niej broszurę p. Słoneckiego "Niezbędnik zdrowia" i rozpoczęłam także  stosowanie MO, a następnie koktajl cytrynowy oraz krople do nosa, następnie mieszankę ziołową na oczyszczanie zatok i dalej tę na oczyszczenie dróg moczowych.
W ciągu tych trzech miesięcy stosowania zaleceń zielarki i MO moje naczynia krwionośne zregenerowały się. Angiografia flueresceinowa wypadła bardzo dobrze. Obecnie mam 50 lat, żadnych zmian w oczach, nawet nie potrzebuję okularów do czytania. Nie mam żadnych dolegliwości zdrowotnych, oprócz tego, że jestem krótkowidzem. MO stosuję codziennie. Kilka lat temu odstawiłam gluten, ale nie całkowicie. Zdarza mi się od czasu do czasu zjeść jakieś niezdrowe ciastko, najlepiej z kremem albo kromkę chleba. Od pięciu lat nie byłam na zwolnieniu lekarskim. Naprawdę mam poczucie, że trzymam własne zdrowie we własnych rękach. Dziękuję Mistrzu.        
 
« Ostatnia zmiana: 05-04-2018, 10:04 wysłane przez Gloria » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 05-04-2018, 12:02 »

Super, dobrze czytać takie doświadczenia.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!