Niemedyczne forum zdrowia
18-08-2018, 12:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Vernicadis - nalewka z ziół na robaki  (Przeczytany 4142 razy)
Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070

« Odpowiedz #20 : 13-05-2018, 23:22 »

Jest spore nieporozumienie we wielkości łyżeczek, które niegdyś miały pojemność 5 ml, obecnie zaś są mniejsze. Tak więc prawidłowa dawka dla dorosłego (półtorej łyżeczki) to 7,5 ml, co daje dziennie 15 ml, w związku z czym flaszeczka 100 ml wystarcza na 6-7 dni.

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
BaMa

MO: 2015-09-05

« Odpowiedz #21 : 14-05-2018, 18:15 »

Czy ta nalewka jest bezpieczna dla osoby, która nie posiada woreczka żółciowego?
Moja teściowa nie ma woreczka i przeszła kuracje nalewką bez problemu. Pięknie przy okazji oczyściły się jej przełyk i drogi oddechowe tydzień po kuracji.

Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #22 : 16-05-2018, 22:32 »

W niektórych przypadkach Vernicadis jest za słaby i trzeba szukać opcji atomowej.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
BaMa

« Odpowiedz #23 : 17-05-2018, 17:37 »

Jakiej opcji atomowej?
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #24 : 17-05-2018, 19:09 »

Normalnej. Coś znacznie silniej działającego, najlepiej z kilku grup na raz. Wybór jest.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:

« Odpowiedz #25 : 18-07-2018, 14:00 »

Będąc ostatnio u Mistrza w Strzelcach miałem okazję zakupić dwie butelki Vernicadisu w pobliskim sklepie zielarskim. Dzięki temu mogę porównać je do tych z allegro. Różnica jest spora. Przede wszystkim allegrowskie, oczywiście te oryginalne- zielone, są jakby wcześniej otwierane, opakowanie jest brudne. Nie stanowiłoby to żadnego problemu, gdyby nie to, że po trzech dniach od otwarcia psują się, stają się kwaśne, przez co nie da się dokończyć kuracji.

Zgoła inaczej jest w przypadku Vernicadisu z zielarni- mieszanka nie psuje się. Postanowiłem zatem przeprowadzić kurację (tym razem do końca), jako że od małego miałem objawy lambliozy, byłem na to wiecznie leczony. Zbiegło się to w czasie z radykalnym ograniczeniem przeze mnie węglowodanów (cukier, owoce, skrobia), można powiedzieć swojego rodzaju dieta prozdrowotna pierwszy etap. Musiałem tak zrobić przede wszystkim, aby osłabić ewentualne pasożyty w organizmie, zwiększyć skuteczność ziół. Ponadto, po odzyskaniu zdrowia, ostatnie miesiące były jednym wielkim folgowaniem sobie: alkohol, owoce, słodkości i zapychacze skrobiowe, co doprowadziło do ewidentnej drożdżycy jelita grubego, a nawet do uciążliwych kłopotów z układem moczowym.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po pierwszych dniach picia Vernicadisu doszło do ewakuacji z organizmu... Candida Albicans! I nie mam na myśli drożdżaków, które owszem były, lecz ich obecność nie powinna dziwić. Mowa o ciele wegetatywnym grzyba Candida Albicans w postaci białawej nitkowatej plechy! Powiem tylko, że gdy człowiek zobaczy jak wygląda to, co określamy grzybicą organizmu, to daje do myślenia.

Facet z zielarni powiedział, że może wysyłać Vernicadis pocztą. Numer telefonu do niego dla zainteresowanych to 694 873 245.

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
BaMa

« Odpowiedz #26 : 18-07-2018, 18:56 »

A ile płaciłeś za buteleczkę tego Vernicadisu w Strzelcach ?
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:

« Odpowiedz #27 : 18-07-2018, 19:36 »

Dwadzieścia pięć złotych za jedną sztukę.

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!