Niemedyczne forum zdrowia
17-07-2018, 11:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczególny przypadek braku wiedzy i silnej potrzeby udowadniania tego  (Przeczytany 1480 razy)
Piotr

MO: nie stosuję
Wiedza:

« Odpowiedz #20 : 14-07-2018, 12:09 »

Wszystko wskazuje, że masz manię prześladowczą. Od kilku miesięcy wertujesz moje posty, szukasz jakiś haków, to są objawy poważnej choroby.
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #21 : 15-07-2018, 09:22 »

Ok, zaczynasz powoli biadolić, może więc mała przerwa jest potrzebna i interesujące odwrócenie sytuacji. Zróbmy brawurowe założenie, że jesteś mocny w tematach, w których zabierasz głos. Masz wiedzę, doświadczenie, potrafisz wyłapywać i kojarzyć fakty itd. Musisz być mocny, bo inaczej nie brałbyś udziału w dyskusjach, prawda?
Poruszymy więc dwa tematy w następującej kolejności - borelioza oraz odżywianie i miażdżyca. No to zaczynamy. Na początek powiedz Piotrusiu co i dlaczego zaleciłbyś osobie chorej na zaawansowaną boreliozę.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Piotr

MO: nie stosuję
Wiedza:

« Odpowiedz #22 : Wczoraj o 14:55 »

Zdrabnianie imion jest twoją formą obrony i wpisuje się w manię prześladowczą.
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #23 : Wczoraj o 17:29 »

Jakiej obrony? Zdawało mi się, że to ja jestem stroną agresywną. Piotrusiem zostaniesz, bo Piotr nieprzeparcie kojarzy mi się ze Skrzyneckim i przez gardło, a właściwie przez klawiaturę nie chce przejść.
Miałeś szansę, ku zaskoczeniu i zdumieniu nie skorzystałeś, a źle, bo mogłeś mnie publicznie zmasakrować, ośmieszyć i merytorycznie rozdeptać jak glizdę. Wracamy więc do wyliczanki.

Nie zajmuję się boreliozą. Każdy musi sam szukać, nikt mu przez Internet nie znajdzie przyczyn. Jeśli Elizka ma długotrwały problem z wchłanianiem, to powinna przyjmować jakieś witaminy i mikroelementy w suplementach do czasu przywrócenia wchłaniania. To jest najważniejsza rzecz jaka jest w tej chwili do rozwiązania, a nie gonienie za jakimiś bakteriami.
Nie zajmuje się boreliozą, ale wkitrał się kilkadziesiąt razy z buciorami, za to bez żadnej wiedzy i rozumu.
Jakieś witaminy i mikroelementy w suplementach powinna przyjmować do czasu przywrócenia wchłaniania. Buhahaha, jakieś, gdzieś, coś, może? A wchłanianie samo się przywróci.

Teraz poproś kogoś, żeby przeczytał i wytłumaczył co tu jest napisane:
Co do mnie to jest coraz lepiej. Funkconuję bez vivomixxu i przelewań prawie wcale nie mam, co jeszcze jakiś czas temu było niemożliwe. Mam te przelewania, tylko wtedy jak się położę po jedzeniu, głownie leżąc na plecach i jak zjem coś czego mój organizm nie toleruje, ale i tak są słabe. Stan zapalny żołądka i jelit nadal jest bo sprawdzałam (czekolada czasami się trafi) ale dochodzę do siebie szybko 

A tego nie czytaj, bo i tak nie zrozumiesz. Dobrze, że tak dobrze idzie, bo z zaawansowana boreliozą, kiedy jeszcze poszatkowane są jelita, naprawdę nie jest łatwo. Żeby wytłuc bakterie, które niszczą organizm, trzeba stosować środki, które niszczą organizm. Niezła kołomyja.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Dużagosia
*

MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:

« Odpowiedz #24 : Dzisiaj o 09:44 »

Zdrabnianie imion świadczy o pobłażliwym traktowaniu rozmówcy a nie jak piszesz, jest formą obrony, a z manią prześladowczą to w ogóle nie ma nic wspólnego. Skorupion dał Ci możliwość obrony, wyrażając chęć polemiki na temat Boreliozy, sama bym chętnie przeczytała jakie masz zdanie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na ten temat a wszystko na to wskazuje to odpuść sobie, bo Skorupion Cię zmiażdzy. A my będziemy musieli czytać te pierdoły, które nic nowego nie wnoszą na forum. Zlituj się Piotruś.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!