Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 06:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ktory wariant mikstury przy żołci?  (Przeczytany 7419 razy)
Adelina
« : 13-03-2008, 06:55 »

Panie Józefie mam prośbe prosze mi powiedziec czy mam przejsc do 2 etapu MO , miksture z oliwy z oliwek pije juz 4 miesiace,ale nadal mam problem z wylewajaca sie żołcia, wiec nie wiem czy kontynuowac wariant 1 czy 2. Za odpowiedź ślicznie dziekuje.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2009, 09:34 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 13-03-2008, 07:06 »

Proszę przejść do etapu drugiego. Nasilenie objawów (przejściowe) będzie znaczyć, że decyzja była słuszna.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
skarfejs
« Odpowiedz #2 : 14-03-2008, 09:57 »

Hej Adelina smile Mam podobny staż z MO z oliwą jak Ty, bo prawie 4 miesiące. Od dzisiaj przeszedłem na olej kukurydziany. U mnie główne problemy właśnie są umiejscowione w wątrobie, trzustce i jelicie czczym (żółta karnacja twarzy, problemy z wydzielaniem żółci i enzymów trzustkowych, zaburzenia wchłaniania - ciągły spadek wagi). Moje pytanie: czym u Ciebie dokładnie objawia się problem z "wylewającą się żółcią"? Zarzuca ją w dwie strony: do góry i na dół? Pozdrawiam smile
Zapisane
Adelina
« Odpowiedz #3 : 14-03-2008, 13:07 »

No własnie najpierwa refluks kwasny a teraz jescze doszedł refluks żółciowy potworne ilosci żołci wszedzie w żoładku dwunastnicy.Czuje tylko potworna gorzkosc w buzi i straszny ból zoładka nie moge spac przez to budze sie w nocy a własciwie to budzi mnie ta gorzkosc . Zapomniałam zapytac PANA ÓZEFA czy jesli sie ma 2 refluksy to mimo wszystko mam przejsc na olej kukurydziany? Ja nie mam problemu z wydzielaniem żołci tylko mam jej straszny nadmiar wszystko zalane zołcia . Skarfejsie a czy ty masz refluks zołciowy czy po przejsciu na inny olej masz poprawe?

Dodano

Przepraszam za zjedzone literki i niestawianie znakow interpunkcyjnych
« Ostatnia zmiana: 17-06-2009, 09:37 wysłane przez Grażyna » Zapisane
skarfejs
« Odpowiedz #4 : 14-03-2008, 13:44 »

Refluksu, gorzkiego posmaku w buzi nie miałem, kamieni żółciowych również nie (w tej chwili chyba sporo tej żółci się uwalnia wraz z kałem - miękka konsystencja, ciemnozielony, czasami z żółtymi złogami, tak jakby galaretką). Dlatego zdecydowałem się przejść od dzisiaj na olej kukurydziany. Myślę, że tutaj MO będzie miała co robić, przewody trzustkowe, wątrobowe, jak i cała wątroba, jelito czcze, gdzie zachodzi wchłanianie, wszystko do kapitalnego remontu, 3 miesiące może być mało, ale mam nadzieję, że w końcu utrata wagi się zatrzyma, a dokładnie tkanki mięśniowej, bo otyły nigdy nie byłem (ważyłem rok temu 80 kg, teraz 59!!! confused )
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 14-03-2008, 13:59 »

Wariant MO z olejem z kukurydzy powinien przyspieszyć oczyszczenie przewodów żółciowych, a także wątrobowych. Przy nadmiarze żółci dobrze jest jeść rzeczy tłuste, by żółć po prostu do czegoś zużyć.
« Ostatnia zmiana: 02-11-2012, 19:25 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #6 : 15-03-2008, 08:04 »

Cytat od: "Adelina"
Przepraszam za zjedzone literki i nie stawianie znakow interpunkcyjnych

To proszę edytować swoje posty i poprawiać błędy. Od tego każdy ma funkcję "edytuj".
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!