Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 11:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Silny ból nóg uniemożliwiający chodzenie - oczyszczanie?  (Przeczytany 9305 razy)
iwona 77
« : 20-03-2008, 22:21 »

Mój syn - od niedzieli choruje - jedną dobę gorączkował, do dziś ma kaszel (suchy), boli go głowa (pewnie od zatok, bo ma katar) i trochę gardło. Dzisiaj rano nie mógł normalnie wstać z łóżka - przez jakiś czas chodził na czworakach, bo mówił że tak bolą go nogi (obie). W końcu spróbowałam pomasować mu te nogi ale bardzo narzekał na ból i pomasował chwilkę parę razy w ciągu dnia. Namawiałam go na chodzenie i mocno kuśtykając chodził. Zauważyłam ze jak dłużej posiedział to z chodzeniem było jeszcze ciężej (najchętniej syn chciał na czworakach - a ma prawie 7 lat). Do wieczora nic się nie zmieniło.  Jestem tym mocno zaniepokojona... Do lekarza nie udało mi się dziś dostać. Spróbuję jutro. MO podaję synowi od grudnie z przerwami na infekcje (albo oczyszczanie sama nie wiem). Pan Józef pisał w 1 części książki o bólach nóg jako skutku oczyszczania. Czy to możliwe że aż do tego stopnia??? Czy komuś się przytrafił taki efekt oczyszczania?

Bardzo proszę - napiszcie coś.

Dodano

Dodam że boli tylko jak próbuje chodzić, jak siedzi nic nie narzeka.
Zapisane
AgaAga
« Odpowiedz #1 : 21-03-2008, 08:55 »

Mialam identyczne objawy, zaledwie po kilku dniach stosowania MO - dlatego przerwalam terapie. Nie moglam sobie pozwolic na "wylacznie sie". U mnie bol wystepowal non stop, niezaleznie od pozycji.
Mysle, ze powinnas zapytac Mistrza!
Moze lepiej byloby odstawic MO na jakis czas albo zmniejszyc dawke.
Zapisane
iwona 77
« Odpowiedz #2 : 21-03-2008, 13:14 »

Mo jest odstawione, bo jak dziecko zachorowało w niedzielę, to od razu odstawiłam.
Od dzisiaj już dziecko zaczęło chodzić, nogi bolą tylko trochę.
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #3 : 30-03-2008, 23:12 »

W moim przypadku bóle nóg, stawów, pleców, ścięgien, to co najmniej połowa wszystkich efektów oczyszczania. Ale że u siedmiolatka, to wyjaśnieniem może być podłoże genetyczne, bo skąd taki maluch nabyłby tyle toksyn...
Jeśli trwało to krótko, to wyjaśnieniem może być choroba wirusowa. Bóle takie to typowy objaw grypowy. Czy już całkiem ustąpiły?
Zapisane
iwona 77
« Odpowiedz #4 : 09-04-2008, 14:25 »

Na szczęście tak. Dziecko mało piło - może to było przyczyną. Teraz sądzę że niepotrzebnie podałam muliwitaminę dla dzieci (witaminy i minerały lione kids) - dziecko prawie nic nie jadło i to mogło niepotrzebnie obciążyć wątrobę.  Bo jednak bóle grypowe są związane chyba z oczyszczaniem organizmu z niepotrzebnych komórek, czy też usuwania toksyn? Tak więc sprawdza sie recepta Mistrza że przy instensywnym oczyszczaniu 9czyli jak bardzo się źle czujemy i gorączkujemy): tylko woda i łóżku. Wydaje mi się że tak jest najbezpieczniej. W każdym razie na przyszłość tak zrobię.
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #5 : 09-04-2008, 17:54 »

Całe szczęście  smile  Takie wydarzenia w życiu dziecka dobrze jest zapisywać. W jakiejś późniejszej terapii (myślę o swoim podwórku homeopatycznym - tu obowiązuje takie całościowe myślenie o pacjencie) ta informacja może być ważna.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!