Niemedyczne forum zdrowia
24-09-2018, 21:45 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Z瑿y leczone kana這wo  (Przeczytany 114653 razy)
Spokoadam

P貫: M篹czyzna
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
NIA: 08.02.2013
Wiedza:
Sk康: K璠zierzyn Ko幢e
Wiadomo軼i: 846

« Odpowiedz #100 : 24-09-2011, 13:32 »

Stosuj MO i KB ju oko這 p馧 roku. Przez ten kr鏒ki okres czasu uzyska貫m efekty zdrowotne, kt鏎ych nie pami皻am, 瞠by kiedykolwiek by造, przede wszystkim chroniczne zm璚zenie - teraz mnie to nie dotyczy.
Mam oko這 7 z瑿闚 leczonych kana這wo – wnioskuj, 瞠 homeostaza mojego organizmu przesun窸a si mocno w stron zdrowia, pomimo z瑿闚 leczonych kana這wo. Co prowadzi mnie do wniosku, 瞠 nie wszystko z這 - to z瑿y leczone kana這wo.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 10:22 wys豉ne przez Apollo » Zapisane

Dopad這 mnie zdrowie.
Agata
*

P貫: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #101 : 24-09-2011, 18:46 »

Cytat
Tymczasem, organizm po dochodzeniu do stanu bliskiego homeostazie obna瘸 bolesn prawd: konsekwencje naszego z貫go traktowania i usuwa wszystko, co jest mu zb璠ne, oczyszczaj帷 si poprzez r騜ne wydzieliny, wydaliny, w tym i toksyczne z瑿y.

Gdyby tak mia這 by, to ja rezygnuj z MO. W豉軼iwie, mi璠zy innymi zacz窸am j pi, by nie straci z瑿闚.
Czyli wed逝g Kazof, Bios這nejczyka poznamy po szczerbatym u鄉iechu smile
Kazof, dobrze, 瞠 jeste VIPem a nie Ekspertem... 
Iza38K
« Odpowiedz #102 : 24-09-2011, 19:24 »

Cytat
Czyli wed逝g Kazof, Bios這nejczyka poznamy po szczerbatym u鄉iechu
Zawsze sobie mo積a co dosztukowa smile.
Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.516

« Odpowiedz #103 : 24-09-2011, 19:38 »

Bios這ne nie jest or璠ownikiem szczerbatych u鄉iech闚.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:
Wiadomo軼i: 4.947

« Odpowiedz #104 : 24-09-2011, 20:10 »

No i bardzo rozs康nie. Za 篡cia kiepsko to wygl康a, a co dopiero po 鄉ierci. Wyobra嬈ie sobie czaszk pozbawion z瑿闚 leczonych kana這wo. Brrrrrr.

I nic mnie nie obchodzi, bo p造n na popsutej 這dzi.
Iza38K
« Odpowiedz #105 : 24-09-2011, 20:27 »

Lepiej zapobiega, ni leczy. A jak leczy to z g這w.
Scorupion, jak masz taki dylemat, to ka si skremowa smile.
Kazof, ja Ciebie lubi, a za ten post ze szczerbatymi u鄉iechami to jeszcze bardziej. Dawno si tak nie u鄉ia豉m. Oczami wyobra幡i widzia豉m zdj璚ia ze zlotu szczerbatych Bios這nejczyk闚. Da豉 czadu kobieto!
KaZof
*

MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomo軼i: 1.099

« Odpowiedz #106 : 25-09-2011, 10:03 »

Cytat
Tymczasem, organizm po dochodzeniu do stanu bliskiego homeostazie obna瘸 bolesn prawd: konsekwencje naszego z貫go traktowania i usuwa wszystko, co jest mu zb璠ne, oczyszczaj帷 si poprzez r騜ne wydzieliny, wydaliny, w tym i toksyczne z瑿y.

Gdyby tak mia這 by, to ja rezygnuj z MO. W豉軼iwie, mi璠zy innymi zacz窸am j pi, by nie straci z瑿闚.

Dosz豉m do wniosku, 瞠 w moim przypadku, organizm usun掖 martwego z瑿a, niczym drzazg nas帷zon currar.

KaZof, "Wszystko, co mnie nie z豉mie, wzmocni mnie"
Lilijka
*

MO: 22.09.2009
Wiadomo軼i: 371

« Odpowiedz #107 : 25-09-2011, 20:38 »

Ju spotka豉m si z komentarzami typu:"Po czym pozna prawdziwego Bios這nejczyka? Po: braku z瑿闚, braku w這s闚 (ewentualnie par kosmyk闚 mocno siwych), ziemistej cerze (b康 pryszczatej), nadmiernej chudo軼i (zero zarysu mi窷niowego, bo przecie sportu nie mo積a)  + garbienie si, smrodzie (bo dezodoranty, kremy, perfumy - to wiadomo - a fuj)", etc. smile

Dla mnie nie istnieje poj璚ie zdrowy, szczerbaty u鄉iech; pomijam wzgl璠y estetyczne (ka盥emu co innego si podoba), ale musimy mie czym gry潭. Oczywi軼ie, nie za wszelk cen, ale z implantem zdrowy organizm poradzi sobie bez szkody dla siebie, za to z wieloma korzy軼iami.
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #108 : 25-09-2011, 21:48 »

Cytat
ale z implantem zdrowy organizm poradzi sobie bez szkody dla siebie, za to z wieloma korzy軼iami.

No tak... Pod warunkiem, 瞠 organizm przyjmie cia這 obce, jakim jest implant.
Lilijka
*

MO: 22.09.2009
Wiadomo軼i: 371

« Odpowiedz #109 : 25-09-2011, 23:19 »

Jak zdrowy organizm to niejedno przyjmie, a co dopiero tak ma陰 鈔ubeczk smile.
KaZof
*

« Odpowiedz #110 : 26-09-2011, 00:49 »

Dla mnie nie istnieje poj璚ie zdrowy, szczerbaty u鄉iech; pomijam wzgl璠y estetyczne (ka盥emu co innego si podoba), ale musimy mie czym gry潭. Oczywi軼ie, nie za wszelk cen, ale z implantem zdrowy organizm poradzi sobie bez szkody dla siebie, za to z wieloma korzy軼iami.
Chodzi這 o przej軼iowy stan "szczerbatego u鄉iechu. smile Oczywi軼ie, 瞠 nale篡cie pogryziony pokarm, to podstawa prawid這wego jego strawienia.
M這dniej帷 na MO - zdarzy si mo瞠, 瞠 b璠zie trzeba, na jaki czas, powt鏎zy sw鎩 widok przedszkolny. msn-wink - i t ci篹k do oswojenia my郵 si podzieli豉m ... i w ko鎍u wzi窸am j na weso這. 

Dawno si tak nie u鄉ia豉m. Oczami wyobra幡i widzia豉m zdj璚ia ze zlotu szczerbatych Bios這nejczyk闚. Da豉 czadu kobieto!
Mo瞠 si przytrafi, 瞠 na z這t przyjedzie Bios這nejczyk w stanie przej軼iowym "szczerbatego u鄉iechu". msn-wink , a co! smile
« Ostatnia zmiana: 26-09-2011, 01:01 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

KaZof
*

« Odpowiedz #111 : 29-09-2011, 20:02 »

Czy leczenie z瑿闚 jest r闚nie szkodliwe - podobnie jak ka盥e inne i czy jest wbrew naturze?
Cytat
U cz這wieka zdrowego niszczenie tkanki kostnej przez kom鏎ki ko軼iogubne osteoklasty jest w r闚nowadze z jej odbudow przez kom鏎ki ko軼iotw鏎cze osteoblasty. Czyli r闚noowaga mi璠zy resorbcj zjadania ko軼i, a jej odbudow to jest podstawa zachowania zdrowych ko軼i. Ten proces zachodzi ca貫 篡cie cz這wieka. Ko嗆 jest rozpuszczana i odbudowywana. I je郵i jest to w dynamicznej r闚nowadze, ile ko軼i te kom鏎ki zjedz, tyle drugie  kom鏎ki te ko軼i odbuduj, to ko嗆 jest zdrowa, a jak si to zaburzy i b璠zie wi璚ej ko軼i zjadanej ni odbudowabej to mo瞠 by broblem.
Podobne procesy zachodz w z瑿ach.
Cytat pochodzi ze strony sprzedaj帷ej preparaty, tak wi璚 odczyta豉m zawarte tam informacje po bios這nejsku: uwzgl璠ni豉m cz窷 prawdy i cz窷 g..no prawdy...
http://www.menopauza.biz.pl/tag/kosci/

W przypadku z瑿闚 ju czyszczonych, powinno si za這篡 opatrunek - tlenek cynku (mo瞠 s jeszcze inne neutralne wype軟ienia). To daje mo磧iwo嗆 regeneracji miazgi, czyli odbudowanie z瑿a.
http://zadbajozeby.pl/baza-wiedzy/tlenek-cynku
Na wielu stomatologicznych stronach wspominaj o leczeniu biologicznym:
Cytat
W przypadku pr鏂hnicy g喚bokiej, aby unikn望 leczenia kana這wego stosowane jest czasami tzw. leczenie odroczone polegaj帷e na za這瞠niu tymczasowej plomby (na 1-6 miesi璚y) zawieraj帷ej tlenek cynku, kt鏎y ma w豉軼iwo軼i lecznicze i regeneruj帷e miazg. Nie zawsze jednak przynosi to po膨dany efekt i czasami z帳 mimo wszystko b璠zie musia by poddany leczeniu endodontycznemu. Warto jednak spr鏏owa podda si takiemu leczeniu (je瞠li s do tego warunki), gdy z帳 篡wy jest silniejszy i znacznie bardziej warto軼iowy w por闚naniu do z瑿a leczonego kana這wo.
ze strony jak wy瞠j o tlenku cynku
http://www.radent.com.pl/leczenie/index.html

Cytat
LECZENIE BIOLOGICZNE MIAZGI
Celem leczenia biologicznego jest zachowanie przy 篡ciu miazgi (wewn皻rznej tkanki z瑿a), w sytuacji wyst徙ienia pocz徠kowych postaci zapalenia miazgi(zapale odwracalnych). Zako鎍zone sukcesem pozwala na osi庵ni璚ie najlepszego efektu leczniczego - 篡wego, naturalnego z瑿a! Leczenie to polega na usuni璚iu przyczyny choroby, kt鏎 zwykle jest pr鏂hnica oraz zabezpieczenie z瑿a zastosowaniem specjalnych preparat闚 ochronnych i wype軟ieniem ubytku. Metoda ta daje ogromn szans zachowania z瑿a, ale warunkiem jej zastosowania jest miazga w stanie zapalenia odwracalnego - dlatego wa積e jest jak najszybsze wychwycenie ubytku pr鏂hnicowego oraz jego opracowanie.

http://www.villanova.pl/endodoncja.htm

Po przefiltrowaniu tych informacji filtrem wiedzy Bios這ne, widz realne szanse odbudowania z瑿a po wprowadzeniu bios這nejskich zasad od篡wiania i post瘼owania w zgodzie ze swoim organizmem - w szczeg鏊no軼i u dzieci i m這dych.
Organizm po oczyszczeniu, d捫帷y do osi庵ni璚ia stanu bliskiego homeostazie, powinien tak瞠 mie na uwadze regeneracj naszych z瑿闚. Wszak nie jest bublem natury.

W cytacie:
Cytat
leczenie biologiczne - opatrunek
Je瞠li podczas oczyszczania ubytku z pr鏂hnicy oka瞠 si, 瞠 pr鏂hnica dotar豉 do miazgi
ale jej nie uszkodzi豉 (brak samoistnego b鏊u z瑿a) stosujemy opatrunek na kilka miesi璚y
aby miazga wytworzy豉 warstw ochronn. Je瞠li zastosowanie opatrunku si powiedzie mo積a
wype軟i z帳 i zako鎍zy leczenie
.
s這wa zaznaczone na zielono, zmieni豉bym na: i poczeka, a dojdzie do samoleczenia.

« Ostatnia zmiana: 29-09-2011, 20:05 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

KaZof
*

« Odpowiedz #112 : 29-09-2011, 22:26 »

Co z z瑿ami, kt鏎ym wyra幡ie co dolega/wykazuj objawy stanu zapalnego, ale jeszcze nie byli鄉y u dentysty i nie zosta這 podj皻e leczenie?
Po wprowadzeniu prozdrowotnych metod bios這nejskich, z udzia貫m bakterii sprz徠aj帷ych (dentystycznych/medycznych straszak闚), winni鄉y cierpliwie oczekiwa na ich samowyleczenie.  Jedynie co pozostaje, to po篡wk uczyni niejadaln dla patogen闚: poprzez p逝kanie, ssanie i szczotkowanie jamy ustnej alocitem, octem jab趾owym itp. Nie powinno si natomiast blokowa, leczy (nawet naturalnymi lekami, zio豉mi anty, czy przeciw) stan闚 zapalnych 鈍iadcz帷ych o sprz徠aniu, kt鏎e ko鎍zy si przetok ropn. W razie wyst徙ienia b鏊u, pozostaje  zastosowa 鈔odek przeciwb鏊owy.
To s moje przemy郵enia i wnioski na temat leczenia z瑿闚, w szczeg鏊no軼i kana這wo - w oparciu o posiadan wiedz.
W przypadku chor鏏 z瑿闚, tak jak w ka盥ej powa積ej chorobie dochodzi do nieodwracalno軼i pewnych proces闚 i winni鄉y si liczy, 瞠 po przekroczeniu takiej granicy utracimy samoistnie martwego z瑿a - jako wynik wieloletniego b喚dnego post瘼owania wobec swojego organizmu i doprowanienia do powa積ej toksemii. Im szybciej we幟iemy zdrowie we w豉sne r璚e, tym mamy wi瘯sze szanse na powr鏒 do niego - w tym do wyzdrowienia naszych z瑿闚.
Utrzymuj, 瞠:
Cytat
Nie powierz ju dobrowolnie zdrowia w lekarskie, obce r璚e (w tym dentysty), kt鏎y tak naprawd moje zdrowe z瑿y ma w "nosie", bo 篡je z chor鏏 mojego uz瑿ienia i jamy ustnej.
To zrozumia貫 podej軼ie, gorzej gdy mamy do czynienia z pr鏂hnic. Wtedy trzeba borowa.
Przypomn, 瞠 unikniemy/zatrzymamy pr鏂hnic jedz帷 m.in. groch i fasol:
Normalny groch to taki, kt鏎y w trakcie moczenia kie趾uje, jak to grochy maj w zwyczaju. S這dki groch jest idealny do zjadania w postaci zielonego groszku b璠帷ego 廝鏚貫m dobrze przyswajalnego fosforu! Warto zaznaczy, 瞠 fosfor jest lepiszczem wapnia w ko軼iach i z瑿ach i w zwi您ku z tym cz瘰to niedob鏎 fosforu bywa przyczyn osteoporozy i pr鏂hnicy z瑿闚.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=3798.msg30641#msg30641
W gruncie rzeczy w myciu z瑿闚 najistotniejsze ich mycie, a pasta jest tylko dodatkiem, bez kt鏎ego mo積a si obej嗆. Wa積e jest p逝kanie jamy ustnej alocitem albo srebrem koloidalnym*, by unikn望 choroby przyz瑿ia. Ale najwa積iejsze, by drugie z瑿y by造 zdrowe. W tym celu ma造 powinien je嗆 sur闚ki, ale tak瞠, moim zdaniem niezwykle istotne, groch. W sezonie najlepszy jest oczywi軼ie zielony groszek, a poza sezonem skie趾owany, a nawet same kie趾i, S bardzo smaczne i na pewno maj istotny wp造w na mi捫sz i szkliwo z瑿闚. Wiem to z praktyki i polecam zar闚no dzieciom, jak i doros造m.
*Nie wiem, czy Mistrz podtrzymuje, tak瞠 dzi, stosowanie srebra koloidalnego, ale od tamtej pory doszed nam do alocitu ocet jab趾owy.
« Ostatnia zmiana: 29-09-2011, 23:04 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

Sally

MO: 05.10.2009
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 68

« Odpowiedz #113 : 02-10-2011, 15:48 »

To co napisa豉 KaZof jest tak niesamowite, 瞠 a pi瘯ne. Zawsze chcia豉m, co takiego przeczyta, 瞠by z瑿y mog造 si same odbudowywa. Moje trzonowe s niestety wszystkie "leczone", dwa lata temu pozby豉m si wszystkich amalgamat闚. Mam dwumiesi璚zn wnuczk karmion piersi i tak sobie my郵, 瞠by skie趾owa groch, aby c鏎ka go jad豉. Jest du瘸 szansa, 瞠by nowe pokolenie Bios這nejczyk闚 mia這 swoje z瑿y do p騧na.

KaZof
*

« Odpowiedz #114 : 23-10-2011, 19:01 »

Zg喚biam temat z瑿owy jako miejscowy stan zapalny: http://www.bioslone.pl/search/node/miejscowy%20stan%20zapalny
Zastanawiam si, czy mog wykrzycze EUREKA!!!?:
prozdrowotna grypa powinna sprz徠a tak瞠 tkank kostn u Bios這nejczyka!
Przeczyta豉m artyku:
http://www.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/oczyszczajaca-rola-bakterii-i-wirusow
my郵帷 o regeneracji z瑿a, wstawiaj帷 w miejsce kom鏎ek 瞠rnych poj璚ie OSTEOKLASTY
Osteoklasty przywo逝je si w sponsorowanych artyku豉ch o osteoporozie, gdzie oczywi軼ie mamy tzw inteligentn reklam, pokazuj r帳ek prawdy: http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,7380100,Zdrowe_kosci_do_starosci.html
"Ot騜 tkanka kostna ca造 czas si przebudowuje. W procesie tym bior udzia kom鏎ki kostne, m.in. osteoblasty i osteoklasty. Osteoklasty to tzw. kom鏎ki 瞠rne, kt鏎e rozpuszczaj i usuwaj elementy starej ko軼i, a osteoblasty (kom鏎ki budulcowe) odpowiadaj za odbudow nowej tkanki".
Tymczasem proponowane leczenie osteoporozy polega na dzia豉niach blokuj帷ych naturalne zdolno軼i organizmu do regeneracji, w wyniku czego doprowadza do np. martwicy ko軼i szcz瘯i przez m.in. "uwi瞛ienie"/zatrzymanie na si喚 w ko軼i osteoklast闚:
http://www.eonkologia.pl/Bifosfoniany-a-ryzyko-martwicy-kosci-szczek,2682-2302.html
Przeczyta豉m to pod k徠em uprawdopodobnienia regeneracji - odwracaj帷 procesy opisane w tym artykule, zachodz帷e w ko軼i chorej -  dla zdrowej.
Jednocze郾ie ju z ca陰 pewno軼ia wiem, 瞠 profilaktyczne LECZENIE, w tym ko軼i i z瑿闚 jest SZKOLIWE, a DENTYSTA POG牞IA CHOROB Z牞紟 I PRZESZKADZA W ICH SAMOLECZENIU - przypuszczenie wcze郾iejsze sta這 si udokumentowane. Nawet znalaz豉m info, 瞠 wyrywanie z瑿a - nieumiej皻ne gmeranie w ko軼i na si喚, wbrew naturze - mo瞠 doprowadzi do martwicy.

W innym artykule znalaz豉m, w jaki spos鏏 organizm dokonuje samonaprawy tkanki kostnej - leczy rany ko軼i, w tym z瑿闚. Nie mog poj望 podejmowania medycznych pr鏏 przeciwdzia豉nia/leczenia tego, w zdrowym, bez nowotworowej patologii, organizmie:

Cytat
Angiogeneza w stomatologii

Transformuj帷y czynnik wzrostu beta (TGF-β), stanowi rodzin polipeptydowych wielofunkcjonalnych czynnik闚 wzrostu, zaanga穎wanych w embriogenez, procesy zapalne, regulacj odpowiedzi immunologicznej, angiogenez i gojenie ran (19, 21, 22). TGF-β i jego izoformy 1-3 s najwa積iejszymi czynnikami w odbudowie tkanki, stymulacji fibroblast闚ikom鏎ek鈔鏚b這nka.Wregeneracji tkanki kostnej po ekstrakcji z瑿owej oraz w procesie rekonstrukcji ko軼i uczestniczy tkankowy czynnik wzrostu CTGF – connective tissue growth factor (20). Badania immunochemiczne wykaza造 wzmo穎n ekspresj tego bia趾a w ekstraktach z瑿owych i podobnie, jak w przypadku innych czynnik闚 wzrostu, mo磧iwo嗆 jego migracji do innych tkanek. Dok豉dniejsze poznanie indukcji i stymulacji procesu angiogenezy mo瞠 przyczyni si do post瘼u w opracowaniu nowych metod gojenia ran i regeneracji ubytk闚 ko軼i.
Podsumowanie
Sie kapilarnych naczy krwiono郾ych wytworzona w procesie angiogenezy jest niezb璠na do 篡cia i rozwoju organizmu. Zaopatruje ona w tlen i substancje od篡wcze ka盥 tkank i narz康 w organi幟ie. Angiogeneza jest procesem niezb璠nym do rozwoju i naprawy uszkodzonych tkanek.
W warunkach fizjologicznychangiogeneza jest 軼i郵e regulowana i kr鏒kotrwa豉, nasila si w czasie gojenia ran i zrastania ko軼i. Uszkodzona tkanka, lokalny proces zapalny czy rozw鎩 nowotworu to czynniki inicjuj帷e angiogenez. Nast瘼nie dochodzi do wzrostu przepuszczalno軼i naczy krwiono郾ych, rozlu幡ienia po陰cze mi璠zy kom鏎kami endotelium i aktywacji p造tek krwi. W warunkach patologicznych dochodzi do zaburzenia r闚nowagi mi璠zy czynnikami pobudzaj帷ymi i hamuj帷ymi angiogenez.
W procesie regeneracji tkanek z瑿a g堯wnymi czynnikami stymuluj帷ymi angiogenez s: PDGF, VEGF, FGF, TGF i jego izoformy 1-3. Czynniki wzrostu mog wp造wa na funkcje kom鏎ek 鈔鏚b這nka lub po鈔ednio mog regulowa ekspresj czynnik闚 wzrostu w innych typach kom鏎ek. Wyizolowanie mitogenicznych czynnik闚 wzrostu z matrix z瑿inowego wskazuje, 瞠 mog one by uwalniane przez dzia豉nie bakterii w procesie pr鏂hnicy. Sygnalizuje to r闚nie wzmo穎n generacj kom鏎ek podobnych do odontoblast闚 zaanga穎wanych w napraw z瑿iny. Istnieje hipoteza, 瞠 angiogenne czynniki wzrostu obecne w matrix z瑿inowym s uwalniane podczas urazu i mog przyczynia si do jego naprawy.
http://czas.stomat.net/upload/articles/7/638.pdf
« Ostatnia zmiana: 23-10-2011, 19:44 wys豉ne przez KaZof » Zapisane

Wera

MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze wzgl璠u na uci捫liwe objawy
Wiadomo軼i: 1.020

« Odpowiedz #115 : 24-10-2011, 15:13 »

Cytat
Nawet znalaz豉m info, 瞠 wyrywanie z瑿a - nieumiej皻ne gmeranie w ko軼i na si喚, wbrew naturze - mo瞠 doprowadzi do martwicy.
To mnie nie幢e przerazi這 i utwierdzi這 w przekonaniu, 瞠 dobrze robi, pozostawiaj帷 mojemu organizmowi samoregeneracj g鏎nej sz鏀tki.
eljot
« Odpowiedz #116 : 24-10-2011, 17:44 »

Po rocznym problemie z z瑿ami i oczekiwaniu na popraw, KaZof da豉 dobry impuls na dalsze oczekiwanie.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=17258.msg126046#msg126046
 W zasadzie, to jedno miejsce tak si oczy軼i這, 瞠 z帳 (g鏎na sz鏀tka) jest niemal na wierzchu i kiwa si we wszystkie strony. Pozosta貫 z瑿y leczone kana這wo wydaj si by oczyszczone i nie sprawiaj k這potu, a ropia造 co jaki czas.
Powiedz mi KaZof jak do tego ma si paradontoza, bo to m鎩 najwi瘯szy problem.
Wera

« Odpowiedz #117 : 24-10-2011, 18:23 »

Cytat
Pozosta貫 z瑿y leczone kana這wo wydaj si by oczyszczone i nie sprawiaj k這potu, a ropia造 co jaki czas.
Eljot, z tego co pisze Kazof, po wyropieniu, dobrze by by這 jakby w ko鎍u same wypad造.
eljot
« Odpowiedz #118 : 24-10-2011, 18:32 »

Na szcz窷cie, Wero wyropia造 i zosta造 na swoim miejscu. Mog w ko鎍u same wypa嗆, ale pod warunkiem, 瞠 to b璠zie po moich setnych urodzinach. smile Ten jeden (problemowy) nawet chyba nie by leczony kana這wo, ale mo磧iwe, 瞠 wymaga oczyszczenia tak samo jak "kana這we".
« Ostatnia zmiana: 24-10-2011, 18:36 wys豉ne przez Eljot » Zapisane
Wera

« Odpowiedz #119 : 24-10-2011, 18:36 »

Cytat
Na szcz窷cie, Wero wyropia造 i zosta造 na swoim miejscu. Mog w ko鎍u same wypa嗆, ale pod warunkiem, 瞠 to b璠zie po moich setnych urodzinach
No, w豉郾ie Kazof, jak my郵isz czy one powinny wypa嗆 (traktowane przez organizm jako cia這 obce) czy je郵i wyropia造, mog sobie by?
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!