Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 08:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejny miesiąc nowe efekty oczyszczania.  (Przeczytany 38999 razy)
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« : 16-04-2008, 19:47 »

No jak Babcię kocham chyba wryłam to w swoją podświadomość ,że w każdym miesiącu mam jakiś efekt oczyszczania.
Wczoraj już czułam ,że coś chcę wykrztusić tylko nie mogę. Dzisiaj od około godziny mam okropne bóle na wysokości płuc z tyłu i z przodu i takie jakby palenie. Przy oddychaniu świsty i duża męka żeby odkaszlnąć.(dobrze mi się będzie śpiewało biggrin
Całe szczęście ziołowa apteczka jest rozbudowana nieźle.
A z tą podświadomością to śmieszne i fascynujące zarazem. Kupiłam ostatnio "Potęgę podświadomości"  i dopiero jak czytam te książkę , to zaczynam rozumieć dlaczego pewne rzeczy mi sie zdarzają.
Mam nadzieję ,że jak zacznę część tych wytycznych stosować świadomie to "zadrżą posady świata"
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #1 : 28-04-2008, 11:48 »

Powodzenia editho - ta książka, wiele lat temu zmieniła moje życie smile - a przy okazji moich najbliższych - na lepsze oczywiście!
Podobnie- "Magia Wiary" i "Energia z Kosmosu" tego autora. Pozdrawiam!
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #2 : 28-04-2008, 12:16 »

Godne polecenia są też książki Leo Buscaglia, m.in. "Radość życia".
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Shpeelka
« Odpowiedz #3 : 28-04-2008, 12:25 »

Musze przyznac,ze rowniez mam sie czym pochwalic ..Po 4 miesiecznym stosowaniu oliwy z olwiek cos sie zaczyna dziac z moim zoladkiem? watroba, trzustka? tj odczuwam mdlosci i brak apetytu a wrecz jakis wstret do jedzenia zwlaszcza tlustego.Tak juz od ponad tygodnia.Na poczatku laczylam to z lekkim podziebieniem, lagodniejsza grypa jelitowa? (rok temu w tym samym czasie przechodzilam grype dosc ciezko).
W zwiazku z powyzszym spozywam posilki wtedy , gdy juz faktycznie czuje glod . Co wiecej,  ok 3-4 dni temu zmienilam olej na kukurydziany i dzisiaj ok pol h po spozyciu mikstury odczulam bol od konca zoladka az po sam dol czyli mysle ,ze jelito cienkie zaczyna sie leczyc. Polozylam sie na chwilke az bol przeszedl, towarzyszyla temu niechec do jedzenia.
Mysle,ze to kolki jelitowe, o ktorych pisze w ksiazkach.Byle do przodu msn-wink


Co do psychiki zas, moze troszke z innej beczki: Zauwazylam znaczna poprawe w nastrojach. Nie mecza mnie negatywne depresyjne mysli, stany rozhwiania emocjonalnego.Po prostu od jakiegos czasu mam czysty umysl pod tym wzgledem.A naparwde bywalo ciezko.
Mysle,ze mozg sie oczyszcza, partie glowy, uszy (pojawiaja mi sie od jakiegos czasu wypryski w okolicach ucha i w samym uchu tez).


W sumie zaluje,ze od poczatku stosowania MO nie pisze pamietanika.Mialabym zapisane wszystkie zmiany, objawy,jakie zachodza a w tym moemncie pewnie o czesci juz zapomnialam.
Zapisane
aga_76
« Odpowiedz #4 : 01-05-2008, 15:09 »

Mi wczoraj wyszly jakieś bąble na języku, po obydwu stronach, bliżej gardła. Bolało, ale bez przesady. Dziś się zmniejszyły, nie bolą i praktycznie ich nie czuję, choć widać że jeszcze są. Ja piję krótko dopiero MO.

to mam ropkę albo coś w tym stylu  lecącą z nosa, jakiś koszmar, czuję się jakby ktoś mi kij włożyl w głowę poziomo u nasady nosa...dziś skapitulowałam i wzięłam proszka przeciwbólowego...chyba od jutra zrobię przerwę w zakraplaniu nosa, bo nawet nie wpada już tam gdzie powinno tylko spływa do gardła....milutko nie jest. A funkcjonować trzeba jak się jest samemu z dwójką dzieci.
Zapisane
Mama Miłoszka
« Odpowiedz #5 : 03-06-2008, 12:01 »

Aga_76, doczytaj o zakraplaniu smile Za wcześnie, Mistrz radzi trochę popić miksturkę, a dopiero po jakichś 2, 3 miesiącach zacząć zakraplać nosek.
Zapisane
nusia
« Odpowiedz #6 : 01-12-2008, 14:07 »

Dzieńdoberek smile

u mnie wyszło takie połączenie olej kukurydziany i alocit z Citroseptu (chyba nie ma przeciwwskazań na taką MO?) piłam oliwę z oliwek przez pół roku (nie z powodu leczenia tylko pomyłki) przez ten czas nic się nie działo. Nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych tylko pozytywne (zjadanie jabłka na czczo, wcześniej niemożaliwe bylo zjedzenie jabłka oraz zjadanie surówek) Teraz przy w/w zestawie od kilku dni mam straszne bóle chyba żołądka i jakby przełyku, to taki tępy ból, rano budzę sie bardzo głodna i już z tym bólem czy ktoś miał może podobne dolegliwości i czy ktoś z Was też pił lub pije taki zestaw?? Mam nadzieję, że to oczyszczanie.
Zapisane
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #7 : 01-12-2008, 23:30 »

Ja przez pol roku nie mam wolnego dnia od oczyszczania. Codziennie cos: bol glowy, gardla, stawy, ciezkie nogi, swedzonka, depresja, ciagle pocenie sie itd. tak w kolko. Juz sie do tego przyzwyczailam. Ale za to unormowalo sie nadcisnienie, znikaja zylaki, pamiec mam lepsza i chyba poprawia mi sie wzrok. Oby tak dalej! Pije tylko MO, koktajle i w miare zdrowo sie odzywiam. biggrin biggrin Probowalam zakraplac nos, ale nie wytrzymalam i dalam sobie z tym spokoj. Pozdrawiam. biggrin
« Ostatnia zmiana: 01-12-2008, 23:36 wysłane przez Alisza » Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #8 : 10-12-2008, 10:26 »

A czy oczyszczaniem można nazwac zaparcia? Bo tak rzadko się załatwiam i tak małymi porcjami,że już nie wiem.Tzn jak już mam usiąśc na tym "kibelku" to nie mam problemów z wypróżnieniem ale mam nieregularne stolce. Zaczęło się to tak jakoś od momentu kiedy biorę Paraprotex-około 2 tyg temu się zaczęło,Paraprotex stosuję od około 3 tyg.( aktualnie 2 razy dziennie, choc dr Janus przepisał 3,ale odstawiłam jedną bo na opakowaniu piszą żeby brac góra 2, a dr sam kazał stosowac zgodnie z zaleceniami producenta). Nie jem ani za dużo ani za mało, stosuję dietę wg dr Janusa z dużą ilością warzyw, błonnika, jem chleb na zakwasie, ale nie objadam się nim. Mięsa też nie jem dużo, na noc raczej już staram sie jeśc potrawy bezmięsne. Czy ktoś umiałby mi odpowiedziec czy mam sie czym martwic?

Aha,piję MO z oliwą z oliwek od marca tego roku, dr nie kazał zmieniac na olej winogronowy czy coś innego. Ale zastanawiam się czy nie powinnam zmienic już oleju bo nie mam ze strony żołądka jakichś ciężkich objawów oczyszczania jakie tutaj niektórzy mają, tak więc może ten wariant już jest niepotrzebny? Na początku odczuwałam jeszcze mdłości,czasem mnie bolał żołądek,teraz już nie.
Będę wdzięczna za pomoc smile
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #9 : 10-12-2008, 10:31 »

A koktajle pijesz? Są rewelacyjne na wypróżnienia.  msn-wink
Powinnaś zmienić też olej na kukurydziany.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #10 : 10-12-2008, 16:37 »

nie piję,bo są z owocami, a chyba nie powinnam jesc owoców. Czemu uważasz że powinnam zmienic na kukurydziany?
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #11 : 10-12-2008, 18:52 »

Bo po 3 miesiącach olej się zmienia jak nie ma drastycznych objawów oczyszczania, a o koktajlach możesz poczytać, że Mistrz je poleca.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #12 : 10-12-2008, 19:35 »

Cytat
nie piję,bo są z owocami, a chyba nie powinnam jesc owoców
Najgorzej z jednej skrajności popaść druga skrajność.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #13 : 10-12-2008, 20:09 »

Z winogron pije się na końcu.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #14 : 10-12-2008, 23:10 »

Mistrzu, ja po prostu stosuję się do zaleceń dra Janusa, a uważam że jego wskazówki są wiarygodne bo czuję naprawdę sporą poprawę :)Ponadto wsłuchuję się w swój organizm, który nie czuje się jakoś fantastycznie po jedzeniu owoców,a więc uważam że nie są mi wyjątkowo potrzebne.
Pozdrawiam
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 10-12-2008, 23:30 »

nie piję,bo są z owocami, a chyba nie powinnam jesc owoców.
Musi być Pani taka naiwna? Przecież koktajl można wykonać z warzywami. Też się Pani ich boi?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #16 : 10-12-2008, 23:40 »

koktajl z warzyw?czyli miksowane w blenderze warzywa? bleee:P
Cytat
Musi być Pani taka naiwna?
Jeśli Pana celem jest sprawic bym uświadomiła sobie jak mało wiem, to niestety Pan chybił smile
Zapisane
MarekS
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 07.08.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #17 : 11-12-2008, 02:21 »

Uwaga na olej z pestek winogron!!!
To przecież owoce  eek
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #18 : 11-12-2008, 08:03 »

Cytat
stosuję się do zaleceń dra Janusa, a uważam że jego wskazówki są wiarygodne bo czuję naprawdę sporą poprawę smile
Zastanawiające są komentarze Lackiego,który stwierdził ,że organizm nie podejmował żadnych działań oczyszczania w momencie suplementacji bo uznał ,że wszystko ma.
A oto cytat:"Większe stężenie wynika z powrotu organizmu do normalnego trybu pracy i efektu pozbywania się toksyn, o czym świadczy swędzenie skóry.
Teraz czujesz jak twój organizm zaczyna się oczyszczać. Przy zażywaniu suplementów tego nie czułaś, bo prawdopodobnie tego nie było. Organizm dostawał to, co było mu potrzebne, więc stwierdzał, że nie ma zaburzeń w organizmie, więc nie ma, czego czyścić"
« Ostatnia zmiana: 11-12-2008, 08:06 wysłane przez Olimpia » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #19 : 11-12-2008, 08:13 »

Cytat
koktajl z warzyw?czyli miksowane w blenderze warzywa? bleee:P
Ja na tym Forum widzę plagę czytania postów, które są na końcu wątku, bez zapoznania się z całością. Zaczynanie jakiejkolwiek kuracji bez zapoznania się z tym, co o niej wiadomo, jest naiwnością. Czasami brak jest doniesień i wtedy pozostaje eksperymentować. Ale przecież na temat koktajlu jest bardzo dużo, można to znaleźć w wyszukiwarce (w ostatniej wersji forum działa rewelacyjnie) - przepisy na różne koktajle: owocowe, warzywne, kawowe, ze śmietaną, żółtkami - same gotowce, nic tylko degustować.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!