Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec z zaparciami  (Przeczytany 12749 razy)
DELMA
« : 04-05-2008, 21:04 »

Witam!
Wprowadziłam synkowi (ma 2 lata) MO i probiotyki. Powodem były ciągłe zaparcia. Robił kupkę 1 lub 2 razy w tygodniu. Już od  trzeciego dnia kuracji "skupia się" 1 lub 2 razy dziennie i widać, że odżył. Dziękuję Panu Słoneckiemu i Panu Janusowi za rady smile
« Ostatnia zmiana: 09-03-2010, 10:49 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #1 : 05-05-2008, 18:21 »

Cieszę sie ogromnie ,ze maleństwo wychodzi na prostą . Miałam ten sam problem, mój dostaje jeszcze magnezin. Bez rad naszych Ekspertów chyba bym się załamała. A tak wszystko od razu jest prostsze.
 biggrin
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #2 : 15-02-2009, 13:29 »

Mi MO nie poprawiła od razu trawienia tak sama z siebie. Natomiast dodawanie kapusty kiszonej do surówek oraz koktajle z błonnikiem - rewelacja! Nawet na te moje leniwe jelitka podziałały smile


Od Mi nie zaczyna się zdania - to dziecinne http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=5280.0 - zwolnij i kontroluj, co piszesz, bo sporo także literówek w Twoich postach. //Grazyna
« Ostatnia zmiana: 15-02-2009, 13:58 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #3 : 15-02-2009, 17:15 »

Myślę, Grażyna, że jednak można mnie zrozumieć. Troszkę przesadzasz, moim zdaniem.
Zaczynanie zdania od "mi" może być co_najmniej niepoprawne gramatycznie_-_tu się zgodzę, a nie dziecinne_- takie określenie nie ma nic wspólnego z zasadami pisowni i gramatyki.
Pozdrawiam smile

Przyznaję, że chciałam trochę podziałać na ambicję. Jeżeli bowiem różnym osobom (nie tylko Tobie) wskazuje się prawidłową formę gramatyczną, ilustruje się to przykładami i nie jest to niczyje widzimisię, tylko wiedza zaczerpnięta od językoznawców, a te osoby dalej popełniają te same błędy, to jest to niedostatek ambicji. Jeśli przy tym właściciel forum ustala zasady i życzy sobie zachowania pewnych standardów, to mogę:
- najpierw cierpliwie poprawiać mając nadzieję, że poprawna forma się upowszechni;
- zwracać uwagę, skoro poprzednie kroki nie przyniosły efektu;
- zastosować ograniczenia przewidziane w regulaminie wobec osób, które uważają poprawność za przesadę.
//Grażyna

 Błędy, literówki i niepodporządkowanie się wskazówkom moderatora.
« Ostatnia zmiana: 15-02-2009, 18:23 wysłane przez Grażyna » Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #4 : 16-02-2009, 14:03 »

Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy mają zaparcia Smutny Ja potrafię lecieć do toalety 3 razy w ciągu 5 minut...  i to na serio. Stwierdzono u mnie nerwicę natręctw z tego powodu Smutny ehh..
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #5 : 16-02-2009, 14:06 »

Nie wpadaj w przesadę  msn-wink, zarówno jedna przypadłość jak i druga są bardzo męczące.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #6 : 16-02-2009, 17:40 »

Trzymając kilka dni stolec narażamy się na cofanie się toksyn ( produktów przemiany materii, trujących związków) do organizmu, co bardzo źle wpływa na psychikę. Powstaje zmęczenie (kiedyś zastanawiałam się dlaczego jestem zmęczona...), spowolnienie fiz. i psych., kłopoty z koncentracją, zamulenie i można jeszcze wiele rzeczy wymieniać...
« Ostatnia zmiana: 16-02-2009, 17:52 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!