Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 02:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pajączki wątrobowe na skórze  (Przeczytany 20616 razy)
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« : 16-05-2008, 07:00 »

Panie Józefie!
Wielokrotnie Pan pisze o tym, że organizm najlepiej wie, co robi i rozmaite reakcje na choroby narządów wewnętrznych, są mu po prostu potrzebne.
Co mam sądzić o dużej ilości czerwonych kropek na skórze tułowia,  ramion i przedramion, które Dr Janus określił jako "pajączki wątrobowe"? Wysyp czerwonych kropek zaczął się po kilkumiesięcznym piciu MO. Przyjmowałam całą dawkę MO, ale wprowadzałam ją oczywiście stopniowo. Byłam przestraszona i zdezorientowana i zawiesiłam picie MO na 2 tygodnie jakiś miesiąc temu, wysyp kropek ustąpił. Po tych 2 tyg. postanowiłam powolutku znów wdrożyć MO, zaczynając od 1/4 dawki, znów pojawiło się kilka nowych kropek, a gdy zaczęłam brać 1/2 dawki MO, ponownie zaczęło się nasilone kropkowanie. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała pożyczyć nick Biedrony  msn-wink .
Jak mam traktować tę reakcję, cieszyć się, że widzę wyraźnie, że mam chorą wątrobę, choć badania na razie nic niepokojącego nie wykazały  confused , i czekać aż MO ją uleczy, czy jednak niepokoić się tymi kropeczkami. Zdaje mi się, że organzim nie radzi sobie z wyprowadzaniem toksyn w trakcie picia MO, a to chyba jest niebezpieczne  Smutny ?
Bardzo proszę o pomoc!!!
« Ostatnia zmiana: 22-05-2009, 20:09 wysłane przez Mistrz » Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #1 : 16-05-2008, 09:01 »

Mnie z kolei pojawiły się na twarzy i szyi plamy jasnobrązowe.Myślałam najpierw,że to odsłońca, ale teraz kojarzę te plamy z oczyszczaniem.
Postanowiłam wspomóc wątrobę silivitem, a teraz zaczęłam brać liv52.
Na ciele mam też sporo pieprzyków, ale nie czerwone jak pisze Chamomillka, tylko bardziej brązowe. Czy mogą zniknąć po jakimś czasie?
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #2 : 16-05-2008, 09:19 »

Ja mam dość dużo pieprzyków na rękach, a w trakcie picia MO pojawiły się nowe jasnobeżowe plamki, ale one mnie tak nie martwią jak te czerwone "nakłucia" jakby ktoś się znecał nade mną za pomocą szpilki, nie naszej Shpeelki oczywiście  biggrin .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 16-05-2008, 09:54 »

Organizm często znajduje sobie jakąś swoistą drogę pozbycia się krępujących go toksyn i to jest zjawisko pozytywne. Naszym zadaniem jest tylko nie spowodować zbyt gwałtownego przebiegu tego procesu, i tyle! Jeśli chodzi o jakieś leki, to nie polecam żadnych, bowiem to dodatkowe toksyny do wydalenia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #4 : 16-05-2008, 10:01 »

To wygląda na to, że u mnie wątroba jednak zareagowała dość gwałtownie, wyrzucając te czerwone kropki  Smutny .
Panie Józefie, a co Pan radzi w kwestii dawki MO w takim przypadku? Piję MO na bazie oliwy z oliwek i aloesu.
Czy mogę wdrożyć ostropest (jako zioło) do wspomagania funkcji wątroby?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
fiona50
« Odpowiedz #5 : 16-05-2008, 10:12 »

Witaj Chamomilko
Piszesz o wysypie  czerwonych kropeczek jako efekcie oczyszczanai przy 1/2 dawki MO. jezeli bralabys cala, to podejrzewam ,ze wysyp tego czerwonego swinstwa bylby wiekszy. Pomysl co bedzie jezeli wdrozysz dodatkowe metody oczyszczania. Powoli a do celu. Na dodatkowe warianty masz czas.
Mistrz pisze wyraznie, ze dodatkowe formy oczyszczania wprowadzamy po pol roku picia MO, pod warunkiem ze nic drastycznego sie nie dzieje. Ty Chamomilko mozesz poczekac i na razie swoja wartobe wspomagac, mozesz pic napar z pokrzywy i obserwowac zwiekszajac dawke MO.
Pozdrawiam
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 16-05-2008, 10:17 »

Cytat od: "Chamomillka"
Czy mogę wdrożyć ostropest (jako zioło) do wspomagania funkcji wątroby?

Waham się z odpowiedzią. Nie lubię stwarzać w organizmie takich wahań, a on też tego nie lubi. Optowałbym raczej za rozłożeniem procesu w czasie poprzez ograniczenie dawki MO, ale decyzja oczywiście należy do Pani.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #7 : 16-05-2008, 10:19 »

Droga Fiono, poczytaj uważnie mój pierwszy post w tym wątku, a dowiesz się, że piłam już pełną dawkę MO, a potem zawiesiłam MO w ogóle na 2 tyg., po czym znów zaczęłam od 1/4 dawki, a potem przeszłam na 1/2.
Źle mnie zrozumiałaś, nie chcę wdrażac dodatkowych metod oczyszczania, pytam tylko jak mam wspomóc wątrobę, żeby jej całkowicie nie rozwalić  Smutny ? Pokrzywę piję codziennie już od 2 miesięcy co najmniej.

Panie Józefie, czyli mam wrócić do 1/4 dawki MO, nie zmieniając składników, które teraz piję : oliwa z oliwek, aloes i cytryna?
PMO chyba obecnie nie ma sensu wdrażać, jak Pan myśli?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
fiona50
« Odpowiedz #8 : 16-05-2008, 10:37 »

Droga Chamomilko
 Przeczytalam Twoj post uwaznie i dalej podtrzymuje to co napisalam. Citrosept jest nosnikiem MO i nie wiesz jak zachowa sie Twoja watroba po nim. Ja osobiscie proponowalabym zmienic olej na kukurydziany , poki jeszcze nie jestes na pelnej dawce MO. Dobrze, ze pijesz napar z pokrzywy, bo ona ma tez wlasciwosci oczyszczajace ale i wspomagajace prace watroby.
Pozdrawiam
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #9 : 16-05-2008, 11:23 »

Dziękuję, Fiono.
Z olejem kukurydzianym robiłam próbę po 3 miesiącach picia już pełnej dawki MO z oliwą z oliwek. Miałam typow objaw zaburzeń wątroby i woreczka żółciowego: żółty dość luźny stolec o niezbyt przyjemnym zapaszku  msn-wink . Postanowiłam powrócić do MO na bazie z oliwy z oliwek i takie MO piję dotychczas.

Teraz czekam na odpowiedź Pana Józefa  smile .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #10 : 16-05-2008, 13:39 »

Cytat od: "Chamomillka"
Ja mam dość dużo pieprzyków na rękach, a w trakcie picia MO pojawiły się nowe jasnobeżowe plamki  biggrin .


Mam dokładnie tak samo, a pieprzyki mam też na plecach i to nawet dość spore.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #11 : 16-05-2008, 17:29 »

Panie Józefie, proszę mi doradzić  :help: . Jeśli mam brać 1/4 dawki MO, to czy mam pozostać przy wersji z oliwą z oliwek i aloesem czy coś zmienić, np. któryś ze składników?
Czy PMO wchodziła by tu w grę?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!