Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 09:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czerwone kropki  (Przeczytany 44782 razy)
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« : 19-05-2008, 09:47 »

Cóż, na złodzieju czapka gore  msn-wink .

Szkoda tylko, że nadal nie wiem jak mam postąpić z tymi składnikami MO, w końcu to Pan Józef jest Ekspertem od tejże Mikstury  smile .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 19-05-2008, 09:58 »

No dobra, powtórzę po raz trzysta pierwszy. Dobór oleju jako składnika Mikstury oczyszczającej zależy od sygnałów płonących z przewodu pokarmowego. Na to, jak organizm pozbywa się zalegających w nim toksyn rodzaj oleju nie ma wpływu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #2 : 19-05-2008, 10:01 »

Chamomillka - te czerwone plamki i ukłucia jak po szpilce nie dają Ci spokoju, ale powiem Ci na pocieszenie, że moja siostra od dawna ma coś takiego i pijąc pełną dawkę MO z olejem z oliwek ostatnio stwierdziła, że ma mniej tych plamek. Wniosek z tego taki, że każdy organizm jest inny i prędzej czy później poprawa nastąpi :okok:
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #3 : 19-05-2008, 10:19 »

Ha, ha, kropla drąży skałę  msn-wink .
Panie Józefie, i o to mi chodziło : otrzymałam krótką i konkretną odpowiedź   .

Loret, widzisz, to Twoja siostra ma lepiej  smile , a ja już doszłam do tego, że sprawdzam ukradkiem czy inni takie kropki czy plamki posiadają, i na razie tak wykropkowanych jak ja, nie widziałam  .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #4 : 19-05-2008, 15:56 »

Ja mam jakieś czerwone kropki na ramionach nie mam pojęcia co to jest, dermatolodzy też nie wiedzą. I powiem Ci, ze zazdroszczę Ci, bowiem ja teraz piję MO i zupełnie nic się u mnie nie dzieje!
No a jeśli chodzi o rozwiązanie Twojego problemu to proponuję Ci coś, co kiedyś spontanicznie zrobiłam mojej współlokatorce za czasów studenckich, na poprawę humoru. Wypisać sobie na lustrze czerwoną szminką wielki napis " i tak jesteś piękna!:)". Efekt gwarantowany smile
A tak na poważnie... to myślę, że właśnie tym należy się teraz zająć... akceptacją i...dalszym oszyszczaniem.. wg organizmu. a potem dbać o zdrowko smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #5 : 20-05-2008, 06:33 »

Biedrona, no, Ty możesz mieć kropki na ramionach  msn-wink   , natomiast ze mną to trochę inna sprawa. Widzisz, nie o piękność tu chodzi, choć z akceptacją siebie, zawsze u mnie było kiepsko, tylko o mój lęk, że wątroba nie radzi sobie z toksynami i w taki oto sposób reaguje. Ale teraz będę się trzymać 1/4 dawki MO i obserwować swój organizm.

Odnośnie reakcji, to miałam już i inne : męczący suchy kaszel, rozrywający piersi i podwyższone ciśnienie środgałkowe oraz silny ból lewego oka (w dzieciństwie i wczesnej młodości bardzo często chorowałam na zapalenie lewego ucha właśnie).
Pozdrawiam słonecznie  smile
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #6 : 20-05-2008, 22:38 »

Cytat od: "Chamomillka"
tylko o mój lęk, że wątroba nie radzi sobie z toksynami i w taki oto sposób reaguje. Ale teraz będę się trzymać 1/4 dawki MO i obserwować swój organizm.


Ale ja nie rozumiem czego Ty właściwie się boisz. Tak jak napisałaś, zmniejszasz dawkę i czekasz. Ładnie, grzecznie, powoli i po kolei. Przecież to ( chyba?) normalne, że wątroba się wyslila podczas oczyszczania. No to musi byc tak, by się nie uszkodzić tym nadmiarem toksyn, ale na szczęście możemy to regulować. Moja też miała okres, że ledwo żyła. Miałam żółtą skórę. Przejdzie, naprawde!

Dodano

Wiesz co, stwierdzam, ze jednak Cię rozumiem, tu czasem wszyscy się boimy, bo wkraczamy w to, co nieznane i chodzi o nasze zdrowie. Pozdrawiam, myliłam się, pa.

Dodano

p.s. ale i tak damy radę msn-wink
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #7 : 21-05-2008, 06:57 »

Dzięki za zrozumienie  biggrin
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #8 : 21-05-2008, 20:46 »

Cytat od: "biedrona"
Wiesz co, stwierdzam, ze jednak Cię rozumiem, tu czasem wszyscy się boimy, bo wkraczamy w to, co nieznane i chodzi o nasze zdrowie.


A ja się nie boję.... w/g mojej stopki.
Co ma byc to będzie.
Najważniejsze to życ dniem dzisiejszym moje kochane koleżanki.
Właśnie mi z 2 litrów smietany wyszło 7 osełeczek masła ..i jak sie tu nie cieszyc( 1/2 litra maślanki też , ale już go nie ma  
   
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #9 : 22-05-2008, 11:05 »

Cytat od: "editho"
Najważniejsze to żyć dniem dzisiejszym

Editho  -  a marzenia...? przecież nic nie kosztują i jakie życie może być piękne :muza:
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #10 : 22-05-2008, 11:43 »

Edith, niestety od dłuższego już czasu właśnie to jest moje motto :żyć dniem dzisiejszym, a kiedyś miałam głowę pełną marzeń  smile .
P.S. Proszę o przesłanie mi jednej osełki masła   .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #11 : 22-05-2008, 11:45 »

Cytat od: "Chamomillka"
Proszę o przesłanie mi jednej osełki masła
No i po co się było chwalić... Teraz każdy będzie chciał!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #12 : 22-05-2008, 12:08 »

Marzenia są w mojej głowie od zawsze.Zauważyłam,że im mniej o nich myślę tym szybciej się reazlizują, tak niespodziewanie.
Co do masła...może podam Fionie to sobie od Niej odbierzesz za tydzień.Pasuje? biggrin
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #13 : 22-05-2008, 13:25 »

Jeżeli już jesteśmy przy zachwytach małymi rzeczami dnia codziennego:
przesyłam Wam zapach szyneczki wyjętej z bejcy, pozostawionej do obeschnięcia i czekającej na rozpalenie wędzarni ... drzewa wiśni nie mam, ale gruszę i jabłoń,  smile  biggrin  
... trochę pomarzę o tym i owym, czekając na degustację ...
Wracając do tematu: mam nadzieję, że czerone kropki i inne po tych delicjach nie wyskoczą,  msn-wink  
Pozdrawianki,
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #14 : 22-05-2008, 13:33 »

To było okrutne.Jak tylko bedę w Cz-wie to Cię znajdę , a wtedy żegnaj szyneczko msn-wink  

I to wszytko na temat czerwonych kropek...My kobiety jesteśmy niesamowi  te
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #15 : 22-05-2008, 18:05 »

No, nie przypuszczałam, że moje czerwone kropki mogą być tematem aż tak kształcącym w temacie jedzonka .

Edithko, jeśli mówisz poważnie o tym maśle, to się piszę na odbiór u Fiony  msn-wink .
Och, dziewczyny, to Wasze poczucie humoru, dodaję skrzydeł  
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #16 : 22-05-2008, 19:52 »

Ja zawsze mówię poważnie tylko  niektórzy myślą,że żartuję, wszak wykonuję bardzo niepoważny zawód.  
Reszta na priv.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #17 : 26-05-2008, 23:30 »

Editho
ja czasem się boję ( mowię tak w ogóle), ale szacuję, że coraz rzadziej.
A jeśli chodzi o marzenia, to zauważyłam, że najlepiej je po prostu spełniać niż o nich myśleć...czasem nawet to myślenie może zaszkodzić, bo łatwo z nim przesadzić, nasycić się myślami i w miejscu pozostać...a najlepsze w życiu jest samo życie
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #18 : 27-05-2008, 07:02 »

Biedrona, masz dziewczyno rację z tymi marzeniami  :ok: . Czasem głowa w obłokach może bardzo zaszkodzić, coś o tym wiem  Smutny .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #19 : 27-05-2008, 07:18 »

Najlepiej mieć marzenia, które dadzą się zrealizować.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!