Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 08:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Osteopatia  (Przeczytany 8394 razy)
oligator
« : 28-05-2008, 15:28 »

Witam po dluzszej nieobecnosci.

Chcialem sie zapytac czy forumowicze maja jakies doswiadczenia z pomaganiem sobie dodatkowo poprzez ostepatie (po polsku czasem zwana terapia manualna)

Mi sie bardzo poprawilo po diagnozie candidy i problemow z zebami. Jednak mam duzo boli glowy i ostatnio ortodontka mi zasugerowala zeby sprobowac osteopatii.

Wiem ze to troche nie na temat, ale cenie to forum wiec chcialem miec wasze zdania.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #1 : 28-05-2008, 21:46 »

Zaciekawiłeś mnie ponieważ szukam pomocy dla mojej przyjaciółki -tancerki, która ma wygiętą kość ogonową w inną stronę niż powinna i potwornie cierpi, a tańca nie rzuci bo to Jej miłość.Operacja też nie wchodzi w rachubę.
Dlatego też dołaczam się do Twojego pytania.!!!!
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
ewel
« Odpowiedz #2 : 30-05-2008, 15:50 »

Witam, od roku cierpie na bole w okolicy ledzwiowej i w prawej lydce, ale po przedniej stronie, wiec nie jest to klasyczna rwa kulszowa. Zrobilam rezonans i wykazalo protruzje jadra miazdzystego na worek oponowy. Badanie zrobilam w kraju, ale mieszkam za granica. I tu we Wloszech znalazlam osteopate. Zrobil mi dwa zabiegi w odstepie dwoch tygodni i mowi, ze jeszcze przynajmniej trzy beda potrzebne. Rzeczywiscie na chwile obecna nie odczuwam ciaglego bolu, jaki towarzyszyl mi glownie w siedzacej pozycji.
Mysle, ze jest to dobry sposob, jesli ma sie doswiadczonego fachowca.
Zapisane
Amdea
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21-03-2008
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 217

« Odpowiedz #3 : 30-05-2008, 17:50 »

W ostatnim numerze Nieznanego Świata jest artykuł o super kręgarzu i terapeucie Grzegorzu Jabłońskim.
Od czerwca do końca sierpnia będzie przebywał w Polsce. Tel. 0 518 635 993 (Polska) i 733 990 0335 (USA), strona internetowa - http://www.grzegorzjablonski.com i e-mail: grzegorzj17@yahoo.com
Zapisane
oligator
« Odpowiedz #4 : 14-01-2009, 17:45 »

Bylem w koncu u osteopaty, przedwczoraj i bardzo pomoglo, zaluje ze nie poszedlem wczesniej confused

pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 14-01-2009, 18:04 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #5 : 14-01-2009, 18:03 »

Oligatorze, uzupełnij profil i używaj wielkich liter zgodnie z zasadami języka polskiego (że nie wspomnę o znakach diakrytycznych, bo pewnie masz francuską klawiaturę).

Czy możesz napisać o tym coś więcej? Co pomogło i w jaki sposób?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!