Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 12:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dieta Północnokoreńczyków  (Przeczytany 7961 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 16-06-2008, 11:23 »

Dzisiaj, jadąc samochodem, włączyłem radio i akurat trwała audycja o dietach świata. Było tam, że wśród ludów Azji najdłużej żyją Koreańczycy w ogóle, natomiast ci z Północy biją tych z Południa na głowę - i to zarówno pod względem długowieczności, jak i zdrowotności. Oni bodaj w ogóle nie chorują, jeśli dobrze zrozumiałem. Tyle już było na tym forum dziwnych diet, to może warto zainteresować się i tą? Będzie o czym pisać...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zibi
« Odpowiedz #1 : 16-06-2008, 14:47 »

   Ale z Mistrza to "szutnik".
Jak wyjedziemy do Korei, to może... Ale obecnie, przed wyjazdem można by jakąś hodowlę psów, czy szczurów założyć, na ubój msn-wink.
   Nie wiem - jak ta sprawa jest uregulowana prawnie, w każdym razie nie spodoba się to naszej Mai.
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 16:33 wysłane przez Zibi » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 16-06-2008, 15:44 »

No ale to jest propozycja dla tych, którzy gardzą naszą rodzimą żywnością i wykazują ciągoty do żywności orientalnej. Jestem pewien, że chętni się znajdą... znając rodaków...

Cytat od: "Zibi"
w każdym razie nie spodoba się to naszej Mai...
Coś mi się wydaje, że w Korei Północnej preferują raczej wegetarianizm, i to dość skrajny.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zibi
« Odpowiedz #3 : 16-06-2008, 15:53 »

Cytat od: Mistrz
Coś mi się wydaje, że w Korei Północnej preferują raczej wegetarianizm, i to dość skrajny.
Tak, na to wskazywałaby logika.
« Ostatnia zmiana: 08-12-2009, 20:10 wysłane przez Zibi » Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #4 : 16-06-2008, 20:11 »

Witam
Dieta jak kazda inna. Jak pisze Zibi skrajnie wegetarianska  
Oni powyjadali juz wszystkie istoty zywe , w parkach wszystkie krzewy a nawet korzonki. Ciekawe co bedzie w nastepnym rzucie?
Ale ideologoa dalej jest na piewszym planie. Wiedza na wyrywki w nocy o polnocy gdzie ich Sloneczko odpoczywal, na ktorym kamieniu przysiadl nie mowiac o tym jak To Sloneczko dba i kocha  swoj narod.
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!