Zastój żółci w woreczku żółciowym

<< < (4/4)

domi1_23:
Cytat

Rozumiem ,ze próbowałaś na własna rekę tych środków.?

Tak.
Cytat

W jaki sposób je stosowałaś i jakie były tego skutki, objawy?

Stosowałam je zgodnie z dawkowaniem. Objawy: m. in. złe samopoczucie.

W tym temacie jest m. in. o tej reakcji organizmu: http://mikstura.kei.pl/forum/3840,0.htm?highlight=

Editho:
Dawkowaniem rozumiem na opakowaniu czyli wyznaczniki producenta?
A teraz przemyśl .
Zakładam ,ze zastosowałaś citrosept bo tak wynika z Twojej wypowiedzi.
Czyli 3 razy dziennie po 20 kropli , każda dawka co najmniej w 200ml wody.Tak pisze producent.
To masz 60 kropli na 600ml wody.
W miksturze pijemy 10 ml alocitu na bazie citroseptu..z czego dajemy 35 kropli na 500 ml.
Stanowi to dla Ciebie różnice czy nie?
Nie dziwię się ,że miałaś złe samopoczucie ..ja po 5 miesiącach picia MO zrobiłam taki eksperyment przez dwa dni i miałam wrazenie ,że umieram.
To tyle na razie .O innych składnikach Mo wspomnę jak mi odpiszesz.

Zibi:
Drin składający się z 25 ml wódki i 225 ml płynu innego niż wódka - ma działanie inne, niż po wypiciu 250 ml czystej wódki. A, jeśli idzie o Citrosept, to w jednej łyżce wody znajduję się niecała kropelka Citroseptu, a jak się zażyje początkowo 1/2 łyżki, to prosto można sobie wyobrazić, jaka ilość Citroseptu przenika do organizmu. Ponadto cały geniusz czy fenomen działania MO polega na integralności wszystkich 3. składników jako całości MO, nie wspomnę już o fenomenie twórcy tej mikstury.
   Na forum jest mnóstwo przykładów, gdzie forumowicze mieli może nie takie problemy z alergia jak Ty i powychodzili z tego, czego przykładem jest też moja skromna osoba.
   Nie lękaj się, będę trzymał kciuki za Ciebie i chyba nie tylko ja... :)

Editho:
Domi znam ten wątek z działu Grażynki co jeszcze bardziej uswiadamia jak bardzo potrzebne Ci oczyszczenie organizmu.
Jak masz złe samopoczucie po aloesie i citrosepcie to zacznij tak jak dzieci od dawek minimalnych od 1 kropli.
Poza tym wiele osób ma złe samopoczucie po stosowaniu MO i nie chodzi tu o alergie czy jakies uczulenie tylko o to ,że taka reakcja jest objawem usuwania toksyn z organizmu.

Dodano

Zrób coś nareszcie dla siebie...Ja też będę trzymała kciuki.!

domi1_23:
Editho, rozumiem z tym dawkowaniem. Tylko, jak to rozumieć, przyjmowalam Czarną Rzepę w granulkach, nawet 1. granulkę i podobie się czułam, jak po zażyciu Citro i innych...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona