Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zastój żółci w woreczku żółciowym  (Przeczytany 15055 razy)
domi1_23
« : 18-06-2008, 10:38 »

Jaka jest tego przyczyna? I z czym się to wiąże?
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #1 : 18-06-2008, 12:06 »

Przeważnie chuda i wysokowęglowodanowa dieta plus niepicie MO.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #2 : 18-06-2008, 12:16 »

Potwierdzam autopsyjnie.Prócz wymienionych czynników przez Zibiego znajduje sie jeszcze jeden: spożywanie dostnych środków antykoncepcyjnych, te rozwalaja trzustkę , woreczek   i w zasadzie wszystko co można.
Zastój żółci stwarza niebezpieczeństwo kamicy żółciowej oraz zaburzeń trawiennych.W gorszym przypadku zapalenie pęcherzyka żółciowego.Ogólnie warto pomysleć o swoim zdrowiu i przestawić sie na Mo i normalne jedzenie.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
domi1_23
« Odpowiedz #3 : 18-06-2008, 12:22 »

Czyli jaka dieta?
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #4 : 18-06-2008, 12:27 »

Czyli dieta obfitujaca w dobre tłuszcze i niskowęglowodanowa.Wszystko to omawiamy na forum z każdej strony.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
domi1_23
« Odpowiedz #5 : 18-06-2008, 12:46 »

Rozumiem, czytałam, ale co zrobić, gdy organizm jest niedożywiony i nie wytrzymuje już żadnych diet? Ostatnio, miałam dietę na Nadżerki przez lekarza, ale za skąpa i zbyt długo trwała, a wczesniej stosowłam diętę na Candidę. I po tym mój organizm sie zbuntował; po stosowaniu, jakiś czas danego produktu, zamiast najedzenia - odczuwam głód i słabość, muszę kombinować i cały czas zmieniać i urozmajcać jadłospis. Po za tym, mam też inne dolegliwości: Alergię, Lamblie, Zespół Jelita Drażliwego, Zaburzenia Funkcji Tatczycy, to takie najważniejsze. Być może te objawy trawienne mają związek z np. Tarczycą. Stosuję już dietę Bezglutenową, bo fatalnie się czuję po glutenie. Żadniej innej diety już nie stosuję, bo nie daję już rady.
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #6 : 18-06-2008, 12:56 »

Cytat od: "domi1_23"
Stosuję już dietę Bezglutenową, bo fatalnie się czuję po glutenie. Żadniej innej diety już nie stosuję, bo nie daję już rady.

Bardzo dobrze to rozumiem. W sytuacji tak wielu problemów zdrowotnych, które jednak nie wymagają np. operacji, radzę leczyć tarczycę u dobrego endokrynologa oraz zacząć stosować Miksturę oczyszczającą.

Dopóki nie zaczniesz pić MO, obawiam się, że nikt Ci nie pomoże, a doradzać nie będzie warto. Czy to jest jasne?
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #7 : 18-06-2008, 12:59 »

Dieta candidowca jest dietą niskowęglowodanową .Część postrzega ją jako jedzenie warzyw i dlatego głodują i mają problemy trawienne. To dieta w której naczelną pozycję zajmuje mięsko, masło, dobre oleje( np. z siemienia lnianego, oliwa, jajka.
I to się łączy z warzywami.
Cytat od: "domi1_23"
muszę kombinować i cały czas zmieniać i urozmajcać jadłospis

 No to przecież normalne, ciągle coś zmieniamy ,żeby nam lepiej smakowało.Wiesz ile jest fajnych przepisów na forum dla tych co ciągle głodni?
Wymieniłaś dużo spraw(chorób) , które Ci obrzydzają życie.
Czemu więc nie zaczniesz pić MO?
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Zibi
« Odpowiedz #8 : 18-06-2008, 14:33 »

   Dietę bezglutenową należy stosować, ale w naszej interpretacji, a nie w interpretacji medycyny akademickiej, bo ta ostatnia "nakręca" tylko i kandydozę, i cukrzycę, i choroby związane z tarczycą, gdyż wysokie IG niektórych artykułów spożywczych niepotrzebnie podnoszą poziom insuliny we krwi.
   Gdybyś chociaż piła MO, to teorie biochemiczne, nie do końca działałyby na Twoją niekorzyść, a po pewnym czasie, w ogóle przestałaby być miarodajne.
   Poczytaj choćby ostatnie posty n/t "Celiakia", z nich można się dowiedzieć, że dieta antygrzybicowa, antyglutenowa, antycukrzycowa, mogą mieć wspólny mianownik i być dietą niskowęglowodanową, czyli wg naszej interpretacji.
   Czyli teraz wiesz już wszystko i zacznij pić MO, to wszystko będzie dobrze (jak ja nie lubię tego mówić tego typu komunałów  ).
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 15:40 wysłane przez Zibi » Zapisane
Kati81
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 19-05-2008
Skąd: Lublin,
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #9 : 19-06-2008, 06:15 »

Cytat od: "domi1_23"
Zespół Jelita Drażliwego

Choroba wymyślona przez lekarzy medycyny akademickiej, służąca za wymówkę, gdy nie potrafią pomóc pacjentowi, albo mają go po prostu w d.... dalekim poważaniu confused

Dołączam się do przedmówców, zacznij pić MO i zmień dietę - wcale nie będziesz na niej głodować - wręcz przeciwnie! Tylko musi być właściwie skomponowana smile

Jeśli jeszcze nie czytałaś wszystkich książek zalecanych na forum, a szczególnie książki Dr. Janusa "Postawiłem na zdrowie", bo w niej jest dużo na temat diety, to koniecznie to zrób smile
Zapisane

Z pozdrowieniami msn-wink
ღ♥ღKatjaღ♥ღ
domi1_23
« Odpowiedz #10 : 19-06-2008, 08:38 »

Powiem tak, co do MO - nic w tej chwili nie stosuje na własną rękę. Mój organizm źle reauje na wszystkie zioła, na aloes też, na Citro też. Więc nie jest to takie proste, jak się wydaje.

Warzywa w diecie, to za mało dla mojego organizmu, a wręcz nie chce tego już przyjąć, nawet w połączeniu...
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #11 : 19-06-2008, 08:52 »

Mówisz zupełnie jak mój koleś, który mówi tak: - "Wiesz mam nadczynność tarczycy, lekką nadczynność i mój organizm nie toleruje aloesu, który podbija immunologię". Czy coś zrozumiałaś z tego(?) - bo ja nic, albo owszem to, że to jakiś bełkot pijacki.
   A co do Ciebie: Czy Ty czasami nie jesteś w pozycji "szpagatowej", tj. jedną nogą w medycynie akademickiej i pod wpływem jej zastraszania, a drugą w prawdziwej interpretacji profilaktyki wg Hipokratesa?
   Zażywanie MO - nie ma nic wspólnego z zażywaniem aloesu i Citroseptu (terapeutycznie). Mistrz pisał wiele na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 17:31 wysłane przez Zibi » Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #12 : 19-06-2008, 09:13 »

Cytat
Powiem tak, co do MO - nic w tej chwili nie stosuje na własną rękę.


Oj..to szkoda bo to znaczy ,ze swoje zdrowie zostawiasz w rękach obcych ludzi....którzy raczej nic dla Ciebie dobrego nie zrobili ...
Szkoda
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
domi1_23
« Odpowiedz #13 : 19-06-2008, 09:32 »

Moi Drodzy, nie chodzę do lekarza od przeszło pół roku, nie biorę żadej chemii! Dolegliwości, o jakich pisałam, są diagnozowane biorezonansem (i zgodzę się z nimi, bo miałam robione badania wcześniej).
Cytat
Zażywanie
MO nie ma nic wspólnego z zażywaniem aloesu i citroseptu, Mistrz pisał wiele na ten temat.

To z czego składa się MO?

Wiem, że cieżko pojąć, dlaczego tak jest ze mną. Ja też tego, nie wiem, skąd się bierze taka reakcja organizmu na składniki, pokarmy, czy zioła i na homeopatię też... Wiem jedno, że mam rozległą Alergię.
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #14 : 19-06-2008, 09:36 »

Cytat od: "domi1_23"
Mój organizm źle reauje na wszystkie zioła, na aloes też, na Citro też.


A ja tez mam pytanie : Co to znaczy źle?
Rozumiem ,ze próbowałaś na własna rekę tych środków.?
W jaki sposób je stosowałaś i jakie były tego skutki, objawy?
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
domi1_23
« Odpowiedz #15 : 19-06-2008, 09:40 »

Cytat
Rozumiem ,ze próbowałaś na własna rekę tych środków.?

Tak.
Cytat
W jaki sposób je stosowałaś i jakie były tego skutki, objawy?

Stosowałam je zgodnie z dawkowaniem. Objawy: m. in. złe samopoczucie.

W tym temacie jest m. in. o tej reakcji organizmu: http://mikstura.kei.pl/forum/3840,0.htm?highlight=
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #16 : 19-06-2008, 09:51 »

Dawkowaniem rozumiem na opakowaniu czyli wyznaczniki producenta?
A teraz przemyśl .
Zakładam ,ze zastosowałaś citrosept bo tak wynika z Twojej wypowiedzi.
Czyli 3 razy dziennie po 20 kropli , każda dawka co najmniej w 200ml wody.Tak pisze producent.
To masz 60 kropli na 600ml wody.
W miksturze pijemy 10 ml alocitu na bazie citroseptu..z czego dajemy 35 kropli na 500 ml.
Stanowi to dla Ciebie różnice czy nie?
Nie dziwię się ,że miałaś złe samopoczucie ..ja po 5 miesiącach picia MO zrobiłam taki eksperyment przez dwa dni i miałam wrazenie ,że umieram.
To tyle na razie .O innych składnikach Mo wspomnę jak mi odpiszesz.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
Zibi
« Odpowiedz #17 : 19-06-2008, 09:52 »

Drin składający się z 25 ml wódki i 225 ml płynu innego niż wódka - ma działanie inne, niż po wypiciu 250 ml czystej wódki. A, jeśli idzie o Citrosept, to w jednej łyżce wody znajduję się niecała kropelka Citroseptu, a jak się zażyje początkowo 1/2 łyżki, to prosto można sobie wyobrazić, jaka ilość Citroseptu przenika do organizmu. Ponadto cały geniusz czy fenomen działania MO polega na integralności wszystkich 3. składników jako całości MO, nie wspomnę już o fenomenie twórcy tej mikstury.
   Na forum jest mnóstwo przykładów, gdzie forumowicze mieli może nie takie problemy z alergia jak Ty i powychodzili z tego, czego przykładem jest też moja skromna osoba.
   Nie lękaj się, będę trzymał kciuki za Ciebie i chyba nie tylko ja... smile
« Ostatnia zmiana: 17-10-2011, 17:26 wysłane przez Zibi » Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #18 : 19-06-2008, 09:57 »

Domi znam ten wątek z działu Grażynki co jeszcze bardziej uswiadamia jak bardzo potrzebne Ci oczyszczenie organizmu.
Jak masz złe samopoczucie po aloesie i citrosepcie to zacznij tak jak dzieci od dawek minimalnych od 1 kropli.
Poza tym wiele osób ma złe samopoczucie po stosowaniu MO i nie chodzi tu o alergie czy jakies uczulenie tylko o to ,że taka reakcja jest objawem usuwania toksyn z organizmu.

Dodano

Zrób coś nareszcie dla siebie...Ja też będę trzymała kciuki.!
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
domi1_23
« Odpowiedz #19 : 19-06-2008, 10:28 »

Editho, rozumiem z tym dawkowaniem. Tylko, jak to rozumieć, przyjmowalam Czarną Rzepę w granulkach, nawet 1. granulkę i podobie się czułam, jak po zażyciu Citro i innych...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!