Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 03:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nadżerki w jelitach - pytanie  (Przeczytany 18001 razy)
Shpeelka
« : 29-07-2008, 12:22 »

Panie Józefie, skąd Pan się dowiedział o tym, że jelita są właściwie podziurawione tj. posiadają mikroskopijnej wielkości nadżerki?
Tylko na podstawie pozytywnych efektów stosowania mikstury wyciągnął taki wniosek, czy może konkretnie Pan widział pod mikroskopem te nadżerki?
« Ostatnia zmiana: 05-01-2016, 16:41 wysłane przez Gloria » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 29-07-2008, 13:20 »

Pod mikroskopem nadżerek nie oglądałem, niestety. Kiedyś, przy okazji remontu szpitala, zlikwidowano bibliotekę przyszpitalną, a książki leżały w takiej starej szopie, w której przeciekał dach, i miały być wywiezione na makulaturę. Gdy się o tym dowiedziałem, chciałem je kupić, ale gościu, do którego się zwróciłem, dyrektor ds technicznych, pan Dudek, roześmiał się i kazał mi je sobie po prostu zabrać.
Przy okazji dowiedziałem się, że lekarze w ogóle nie czytają książek, bo większość z nich miała jeszcze nieporozcinane kartki (kiedyś były takie książki). A były to prawdziwe białe kruki – przedwojenne i z lat pięćdziesiątych, czyli z czasów, kiedy autorzy pisali jeszcze rzeczowo; o konkretach. Nie to co dzisiejsze publikacje, pełne bzdur i z palca wyssanych teorii „naukowych” i nienaruszalnych dogmatów.
Zajęło mi to jakieś trzy lata, ale przeczytałem je wszystkie – z wielkim zainteresowaniem.
Zresztą obecnie w necie można też wiele na ten temat znaleźć, np. ten prosty schemat na którym widać mikroskopijnej wielkości kosmki jelitowe, a między nimi „piękną” nadżerkę.
« Ostatnia zmiana: 22-06-2016, 08:50 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!