Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 04:01 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: G³owa do odciêcia  (Przeczytany 9780 razy)
Marlenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 335

« : 08-08-2008, 19:40 »

Mistrzu, proszê spróbowaæ mi pomóc, bardzo proszê.

Pijê MO ju¿ rok, jakich¶ spektakularnych efektów oczyszczania nie mialam. Od jakiego¶ czasu zauwa¿a³am nawet poprawê.
 To, co dzieje siê jednak od ponad miesi±ca to mo¿na zwariowaæ.

Strasznie swêdzi mnie ucho i wyp³ywa z niego ca³y czas ropa. W tyle g³owy porobi³y mi siê takie okropne, swêdz±ce rany., z których s±czy sie jaka¶ wydzielina. Czubek nosa znów pêk³ i krwawi (podobno od krzywej przegrody nosowej), jest bardzo bolesny. Od kilku dni spuch³o i zaczerwieni³o siê, ³zawi jedno oko, a dzisiaj czujê, ¿e zaczyna mocno boleæ drugie oko (w przesz³o¶ci czêste zapalenia têczówki). 3 tygodnie temu mia³am powa¿ny zabieg stomatologiczny, po który spuch³am i wziê³am antybiotyk. Dzsiaj miejsce po zabiegu jest bardziej bolesne ni¿ wcze¶niej.
            Ca³a g³owa kwalifikuje siê wiêc do odciêcia Smutny

Co stosowa³am do tej pory: alocit, srebro koloidalne,woda utleniona ma¶æ z witamin± A, na oczy ok³ady z herbaty- jest ca³ czas gorzej :zly:

Mog³abym pój¶æ do lekarza, ale musia³abym zahaczyæ o : laryngologa, okulistê, dermatologa, stomatologa, a pewnie i psychiatra by siê nada³. Tylo po co? My¶la³am, ¿eby zrobiæ wymazy z tych miejsc, pewnie wysz³aby grzybica, a mo¿e te¿ i gronkowiec i co dalej, wyrzucanie pieniêdzy confused
Mo¿e Mistrz co¶ mi podpowie, jak mam sobie pomóc, bo jeszcze trochê i zwariujê Smutny
Zapisane
Amdea
Sta³y bywalec
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 21-03-2008
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 217

« Odpowiedz #1 : 08-08-2008, 19:53 »

Mo¿e powinna¶ zastosowaæ jaki¶ rodzaj g³odówki? - i piæ np. tylko ¶wie¿o wyci¶niête soki owocowo-warzywne.
Zapisane
Gra¿yna
« Odpowiedz #2 : 08-08-2008, 20:15 »

Skoro inni siê wypowiadaj±, to i ja dorzucê od siebie.
Marlenko, toksyny nie³atwo daje siê u Ciebie usun±æ, o czym ¶wiadczy brak „spektakularnych efektów oczyszczania”. To mo¿e byæ np. Aspergillus niger.
Masz do wyboru:
1. piæ cierpliwie MO i PMO (ewentualnie zmniejszon± ilo¶æ) i czekaæ na samowyleczenie
albo
2. w³±czyæ - pod kontrol± lekarza homeopaty - leki Sanum
3. skorzystaæ BICOMu - zwróæ siê do Grzegorza.
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 10.11.2006
Sk±d: Beskidy
Wiadomo¶ci: 243

« Odpowiedz #3 : 08-08-2008, 21:02 »

Je¶li mogê te¿ siê wtr±ciæ, to my¶lê podobnie jak Szczypior - odstawiæ MO, ale a¿ do momentu poprawy - niech organizm teraz sam sobie radzi. Bardzo dokuczaj±ce rany w tyle g³owy "potraktowa³abym" przez kilka dni krochmalem. Je¶li to by³o oczyszczanie, to siê "uspokoi". ¯yczê cierpliwo¶ci.
Pozdrawiam.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 09-08-2008, 00:17 »

Ja bym z homeopati± jeszcze nie wchodzi³, bowiem zakamufluje ona przyczynê, i nie dowiemy siê, jaka ona jest. Natomiast doradzam wykonaæ test buraczkowy i wyeliminowaæ z po¿ywienia gluten. Przerwa w stosowaniu MO oraz g³odówka te¿ s± warte rozwa¿enia.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marlenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 335

« Odpowiedz #5 : 09-08-2008, 23:02 »

Dziêki za podpowiedzi.
 Skórê posypa³am krochmalem i jest jakby odrobinê lepiej. Spróbujê wyeliminowaæ gluten, MO zmniejszy³am od wczoraj o po³owê. Zobaczê, co poka¿± najbli¿sze dni.
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 10.11.2006
Sk±d: Beskidy
Wiadomo¶ci: 243

« Odpowiedz #6 : 10-08-2008, 10:17 »

Marlenka, bardzo Ciê przepraszam, ¿e nie wyrazi³am siê jasno. To Lacky poda³, ¿e je¶li wystêpuje zbyt silne, przeszkadzaj±ce oczyszczanie przez skórê, to mo¿na go wstrzymaæ krochmalem, ale rozrobionym w wodzie! Dla mnie taki suchy to m±ka ziemniaczana. Ja krochmal zastosowa³am na ranê na ³ydce - przysuszy³o j± w trzy dni.
Nadal proponujê odstawienie MO. Je¶li tak silne objawy utrzymuj± siê przez miesi±c, to moim zdaniem zbyt du¿o toksyn uwalnie siê w organizmie. Zwolnij tempo i pozwól, aby organizm wyrzuci³, to, co ju¿ siê nagromadzi³o. Przez rok go wzmacniasz, wiêc uwierz mu, ¿e sobie jaki¶ czas sam poradzi. Kiedy zobaczysz poprawê, wrócisz do MO.
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 335

« Odpowiedz #7 : 10-08-2008, 17:27 »

Jednak mimo wszystko, nawet ta m±ka ziemniaczana pomaga i dzisiaj z g³owy ju¿ nic nie cieknie, stworzy³y siê takie niesamowite zgrubienia, strupy w miejscu ran.  Z uchem jeszcze bez poprawy, natomiast z oczami te¿ trochê lepiej . Mo¿e to efekt zmniejszenia MO, a mo¿e pomog³y ok³ady ze ¶wietlika lekarskiego, które wczoraj wprowadzi³am.
I tak dziêkujê i pozdrawiam.

Tak trudno odstawiæ MO ca³kowicie, to tak, jakby siê dziecko odrywa³o od piersi.
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 335

« Odpowiedz #8 : 11-08-2008, 09:19 »

Dzisiaj wzrok , szczególnie w jednym oku pogorszy³ siê- obraz zamglony. Co Mistrz o tym s±dzi?
Z ucha dalej cieknie i pioruñsko swêdzi.
Na g³owie strupy, bez wycieków.
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 335

« Odpowiedz #9 : 20-08-2008, 17:15 »

W³a¶nie wróci³am ze szpitala. Kolejny raz nie potrafi³am odró¿niiæ efektów oczyszczania od zagro¿enia utraty zdrowia, w tym przypadku wzroku. Znowu jestem na antybiotykach i sterydach do oka. Gdybym wczesniej podjê³a leczenie, to skoñczy³oby siê na "zwyk³ych" kroplach.

Do d... z takim zdrowieniem :beczy:
Zapisane
Tereska
« Odpowiedz #10 : 27-08-2008, 23:18 »

Rozumiem Marlenko Twoje roz¿alenie. Szczerze.
Sama, kiedy mia³am powa¿n± infekcjê nerek, zwleka³am do ostatniej chwili, bo s±dzi³am, ¿e zdrowiejê.

Mikstura jest jednak dobra.

Problem le¿y w tym, ¿e nie znamy do koñca mo¿liwo¶ci naszego organizmu. Gdyby by³ idealny, poradziliby¶my sobie na samej miksturze, czy nawet bez niej.
Ale do¶wiadczenie pokazuje, ¿e organizm nie zawsze radzi sobie sam. Co do zasady, zgadzam siê z panem Józefem. Wyleczy³aby¶ siê z tego sama, tak jak ja z tego zapalenia nerek. Lub.... nie.
 
W³a¶nie ca³y problem polega na tym, ¿e zdrowy organizm zwalczy wszystko, ale sk±d mamy mieæ wiedzê, jak nasz organizm dzia³a w przypadku infekcji, czy jest ca³kiem zdrowy?

Tu potrzeba m±dro¶ci i wielkiej znajomo¶ci w³asnego organizmu. Ja jej jeszcze nie mam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!