Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 00:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Maść z wit. A bez słowa ochronna  (Przeczytany 71710 razy)
Shpeelka
« : 12-08-2008, 13:26 »

Cytat od: "Grażyna"
ostatnio Mistrz podaje na forum, że bez słowa "ochronna

Oj to cos nowego, bo ja caly czas kupowalam wlasnie te z napisem "ochronna", myslac,ze wlasnie te Mistrz zaleca. Cos sie zmienilo?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 12-08-2008, 16:29 »

Ale mieszacie! Szkoda gadać! Maść ochronną z witaminą A używamy jako krem, bo dość przyjemnie pachnie. Maść z witaminą A jest typową maścią.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mika
« Odpowiedz #2 : 23-09-2008, 03:02 »

Drogie kolezanki, czy ta masc nadaje sie rowniez pod oczy i na powieki?
Pan Slonecki pisal o bardzo pozytywnych wlasciwosciach przeciwzmarszczkowych stad moje pytanie.
Dotad smarowalam twarz i szyje jednym kremem a oczy drugim.
Czy ktoras z Was ma jakas dobra rade ?
Zapisane
taszczyk
« Odpowiedz #3 : 23-09-2008, 09:19 »

Bardzo dobry jest krem pod oczy z linii Pharmaceris do cery wrażliwej. Jest delikatny, szybko sie wchlania, nie podrażnia powiek i nie szczypie w oczy. Tlusta maść z wit. A raczej sie do smarowania pod oczy nie nadaje.
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #4 : 23-09-2008, 10:55 »

Ja smauje cala twarz, dekolt, szyje grubo mascia ochronna z wit A. Chwilke odczekuje nastepnie scieram nadmiar wacikiem lub papierem miekkim. Skora jest rewelacyjna i nie zauwazylam by mi masc podrazniala oczy. Mowie jednak o tej ochronnej n0o i kazdy ma inna skore.Czesto tez robie taki kompres tj wymaczam nogi w goracej wodzie, czasem uzywam pumexu. Nastepnie nakladam gruba warstwe masci na stopy i zakladam skarpetki. Wedlug mnie nie ma nic lepszego. Pomyslec, ze ludzie wydaja kokosy na rozne "unowoczesnione" kosmetyki, osobne do rak, do twarzy, do stop, do oczu itp. Ja masc stosuje doslownie do wszystkiego.
Zapisane
hajdi
« Odpowiedz #5 : 23-09-2008, 11:19 »

Cytat od: "Shpeelka"
Ja masc stosuje doslownie do wszystkiego.

U mnie też sporo jej schodzi.
Pan Józef zrobił Hasco-Lekowi niezłą reklamę i przysporzył zysków. Może mogliby sie dołożyć do utrzymania serwera?  msn-wink
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #6 : 23-09-2008, 11:52 »

Cytat od: "Shpeelka"
Ja smauje cala twarz, dekolt, szyje grubo mascia ochronna z wit A. Chwilke odczekuje nastepnie scieram nadmiar wacikiem lub papierem miekkim.

Ja też naughty

Cytat od: "hajdi"
Może mogliby sie dołożyć do utrzymania serwera?

Muszę do nich napisać
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #7 : 23-09-2008, 12:17 »

Dla mnie ta maść to podstawa kosmetyków,smaruję się nią codziennie,i scieram papierowym recznikiem,twarz jest delikatna,aksamitna, wyrzuciłam wszystkie balsamy ,skupiam się na peelingu z kawy i ostatnio wprowadziłam oliwę z oliwek do natłuszczania ciała,potem spłukuje ciepłym prysznicem i wycieram do sucha.Rewelacja !Niech zyje maść ochronna z wit A.smile
Wcieram też maść w paznokcie ,i mam naprawdę mocne ,co jest tym bardziej dziwne ,że nigdy nie udało mi się zapuścić,zaraz mi sie łamały.
Zapisane
taszczyk
« Odpowiedz #8 : 23-09-2008, 12:59 »

Owszem masc dobrze natłuszcza paznokcie, sama czasem jej do tego uzywam, ale przeciez dzieki niej paznokcie nie staną się mocniejsze i mniej łamliwe. TO byloby zbyt proste. Przecież stan naszych wlosów, skóry i paznokci zależy od stanu organizmu, a nie od maści, którą się smarujemy.
Zapisane
Beata M.
« Odpowiedz #9 : 23-09-2008, 13:26 »

Pewnie tak ,ale piję juz prawie dwa lata Mo,stosuje sie do porad ,które tutaj na forum są serwowane,zażywam kelp,czasem detox,i oczywiście maść z wit.A ,więc teraz juz wiesz ,ze to nie tylko maść.Ale myslałam ,ze to oczywisyte.
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #10 : 27-09-2008, 02:06 »

Cytat od: "Pablo"


Cytat od: "hajdi"
Może mogliby sie dołożyć do utrzymania serwera?

Muszę do nich napisać
 

Pablo, jak najbardziej powinienies napisac do producentow wymienionych w ksiazkach i na tym forum. Przeciez to czysta reklama!
Ja sama wlasnie "strzelilam" zamowienie na kilka produktow Vision , czy Walmark. A co dopiero gdy wszyscy kupuja produkty wymienione w ksiazkach i forum !  smile


Drogie kolezanki dziekuje Wam slicznie za pomoc smile

Grazyna, wlasnie robie liste na paczke, wiec szukam co jeszcze dorzucic smile
Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #11 : 28-09-2008, 00:30 »

Cytat od: "Pablo"
Cytat od: "Shpeelka"
Ja smauje cala twarz, dekolt, szyje grubo mascia ochronna z wit A. Chwilke odczekuje nastepnie scieram nadmiar wacikiem lub papierem miekkim.

Ja też naughty

Cytat od: "hajdi"
Może mogliby sie dołożyć do utrzymania serwera?

Muszę do nich napisać

Pablo, w związku z masowym zużywaniem w naszych domach tej maści, może przy okazji zapytaj o jakieś opakowania kubełkowe kilogramowe czy litrowe msn-wink    biggrin
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
iwonka olsztyn
« Odpowiedz #12 : 12-10-2008, 18:25 »

Maść ochronna z wit. A jest naprawdę fantastyczna!
Od dawna próbowałam przekonać córki, że aby zadbać o dłonie należy stosować przede wszystkim tę maść. Nie wierzyły, próbowały wszelkich wynalazków... Na rynku dostępne jest multum różnych kremów, ale żadne nie były wystarczająco dobre.
Wreszcie dały się namówić i teraz, kiedy tylko zaczynają się pierwsze mrozy (w dodatku obie córki nie noszą rękawiczek!), same lecą do apteki po tę maść  smile
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #13 : 19-10-2008, 04:07 »

Cytat od: "Grażyna"
A książki Wydawnictwa masz wszystkie? Poproś, żeby Ci kupili książkę Jerzego Maslanky'ego "Od lekarza do grabarza". Muszę o niej napisać, ale nie przy kremach


Tak tak, od ksiazek zaczelam smile One przyszly jako pierwsze smile
Poprosze tez o te ksiazke, o ktorej piszesz.
Koncze wlasnie pierwsza tubke masci i chyba zaczne wcierac tez we wlosy smile
Po tych zabiegach licze rzecz jasna, ze znow mnie zaczna prosic o pokazanie dokumentu, ze jestem pelnoletnia    
Grazyna, slicznie dziekuje Ci za pomoc.
Zapisane
Lucy
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15-12-2006
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 299

« Odpowiedz #14 : 19-10-2008, 10:30 »

Wprawdzie ja nie Grażynka, ale odpowiadam - JA TAK ROBIĘ.
Włosy bardzo się wzmocniły.

Co do kremów. Stosuję krem brzozowy z zawartością betuliny, produkcji SYLVECO. Można o nim poczytać na www.sylveco.pl
l
Zapisane

Wyimaginowane dolegliwości są nieuleczalne.
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #15 : 26-10-2008, 11:46 »

Szczypior, to, co ma wypaść i tak wypadnie. Chodziło chyba Grażynie o to, że jak się przesadzi, to skóra będzie za bardzo przetłuszczona i zbyt długo, a taka dość ciężko oddycha...i włosy wypadają. Jeśli możesz, to lepiej trzymaj przez godzinę... Mistrz pisał też na forum profilaktycznym o olejku rokitnikowym, zobacz sobie.http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=140.0

Do tematu:
Szukałam maści z wit. A bez słowa ochronna. Zwiedziłam wszystkie apteki w mieście. Wszędzie zdziwienie i usłyszałam nawet, że w ogóle takiej nie ma!!! Jest tylko "krem z wit. A" w pudełeczku. Ktoś dorwał kiedyś tą słynną maść z wit A bez słowa ochronna?
« Ostatnia zmiana: 26-10-2008, 11:47 wysłane przez biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #16 : 26-10-2008, 13:13 »

np. z Laboratorium Galenowego OLSZTYN:
http://www.labgal.com.pl/
(w lekach gotowych poz.14 oraz w "informacjach dla pacjenta" w prawej górnej kolumnie w środku "kliknij"),  smile
Pozdrawianki,
« Ostatnia zmiana: 26-10-2008, 13:16 wysłane przez kazof » Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #17 : 26-10-2008, 18:15 »

Dzięki Kasiu smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
jagooda
« Odpowiedz #18 : 30-10-2008, 12:55 »

Jest jeszcze maść z vit.A firmy farmina z Krakowa www.farmina.pl Hasco do kupienia tylko w małych tubkach
Zapisane
kroko
« Odpowiedz #19 : 21-12-2008, 22:54 »

Czy ta maść może wysuszać skórę? (pytanie o maści z wit. A ogółem)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!