Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 15:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mogę jeść surówki  (Przeczytany 9078 razy)
nusia
« : 21-08-2008, 09:32 »

Kochani

chciałam się podzielić super wiadomością, po trzech miesiącahc picia MO jesm surówki !! Własnej roboty, kupne (rzadko) i jabłka. Dotej pory po surówce i jabłkach bolał mnie strasznie brzuch, konkretnie nie wiem co zołądek chyba. Od 2 tygodni prawie codziennie zajadam się wielką kolorową "miską" codziennie dziękuję, że przez dziwny przypadek trafiłam na to forum i że mogłam się zapozanć z książkami i wiedzą  naszych "wodzów".
« Ostatnia zmiana: 09-03-2010, 10:49 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Żabka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2006
Skąd: Gryfino k/Szczecina
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #1 : 22-08-2008, 11:29 »

Nusia to świetna wiadomość smile to naprawdę cudowne, że mikstura tak szybko działa. Ja też juz nie raz dziękowałam Bogu, że trafiłam na to forum.
Zapisane

To jak traktujesz kota, decyduje o Twoim miejscu w niebie.
Gdyby tak skrzyżować człowieka z kotem, człowiek by wiele zyskał, kot tylko ucierpiał.
Nawet najmniejszy kotek, to żywe arcydzieło.
Julia Ciesielska
« Odpowiedz #2 : 15-02-2009, 13:04 »

Ja tak polubiłam warzywa od kiedy stosuję zasady zdrowego odżywiania że aż sama sie dziwię tej odmianie. Kiedyś smakołykiem była pizza, słodycze, spaghetii, dziś to jest suróweczka z rozmaitością warzyw smile
Wręcz mnie te fast foodowe dania obrzydzają, jak sobie pomyślę co tam jest pod przykrywką ostrych przypraw to mnie odrzuca confused
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!