Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zaparcia i wzdęcia już poza mną...  (Przeczytany 14114 razy)
ewana
« : 24-08-2008, 16:18 »

Przeczytałam wszystkie rady i odpowiedzi na temat zaparć oraz wzdęć i stwierdzam, że mam to już za sobą.
Bardzo dobrze wiem jaki to problem, gdyż borykałam się z nim od zawsze (a mam swoje lata). Stosowane dorywczo środki jeśli pomagały, to na chwilę. Dzisiaj wiem, że skoro nie likwidowały przyczyny schorzenia, nie mogły pomóc.
Wszystko się zmieniło po wprowadzeniu MO.
Trwało to długo, ale efekt -  SUPER. Pijemy rodzinnie MO 3,5 roku, ale zapewniam wszystkich, że warto. Poprawa była stopniowa, nie radykalna i bez stosowania specjalnej diety. Dopiero teraz, kiedy zobaczyłam pozytywne efekty picia MO, zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to co jem. Stosuję się do wskazówek Mistrza.
Doradzam wszystkim z podobnymi problemami wytrwałości. Resztę zrobi MO.
« Ostatnia zmiana: 10-07-2009, 13:33 wysłane przez Pablo » Zapisane
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #1 : 24-08-2008, 18:28 »

3,5 roku to ładnie brzmi. Ja pomimo problemów brzusznych piję regularnie piję MO, staram się zdrowo odżywiać wg wskazówek Mistrza i Pana doktora. Wiem, że nasilenie dolegliwości wiąże się z kuracją i dlatego wierzę, że za jakiś czas ja będę mogła napisać to samo co Ewana. Na razie wspomagam sie natruralnymi środkami (colon, oleje), ale nie sięgam jak kiedyś po środki przeczyszczające. Wierzę w MO i w to, że zrobi to co dobre dla mojego zdrowia i samopoczucia.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
ewana
« Odpowiedz #2 : 24-08-2008, 18:58 »

Stosując się do wskazówek Mistrza zaczęłam stosować także Detox+. Nie wspomniałam o tym wcześniej, gdyż dolegliwości brzuszne ustąpiły jeszcze przed zastosowaniem tego preparatu. Sam Detox+ nie wywołał u mnie żadnych złych objawów związanych z oczyszczaniem organizmu, a przyjmuję go od 4 m-cy.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 24-08-2008, 19:48 »

Cytat od: ewana
Poprawa była stopniowa, nie radykalna i bez stosowania specjalnej diety.
I właśnie tego w gruncie rzeczy należy oczekiwać od Mikstury oczyszczającej. Gdybym uważał, że proces zdrowienia należy (można?) przyspieszyć, to doradzałbym stosowanie Mikstury oczyszczającej dwa razy dziennie, a nigdy czegoś takiego nie doradzałem. Raczej doradzam zrobienie przerwy oraz zmniejszenie dawki, gdy proces oczyszczania zaczyna przyspieszać.
« Ostatnia zmiana: 06-12-2009, 02:07 wysłane przez Zibi » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #4 : 10-07-2009, 13:16 »

Cytat
warto. Poprawa była stopniowa, nie radykalna i bez stosowania specjalnej diety.
Ta wypowiedź jest o tyle dla mnie istotna, że czasem popełniam drobne grzeszki żywieniowe, ale ogólnie staram się trzymać DP, więc liczę, że i w moim przypadku będą efekty.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!