Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak długo ostropest?  (Przeczytany 11536 razy)
Lucy
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15-12-2006
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 299

« : 10-09-2008, 13:43 »

Mistrzu,
ponieważ znakomicie czuję się stosując ostropest, czy można go używać cały czas, czy należy robić jakieś przerwy?
« Ostatnia zmiana: 26-06-2016, 20:10 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Wyimaginowane dolegliwości są nieuleczalne.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 11-09-2008, 08:17 »

Z mojej wiedzy wynika, że ostropest w całych ziarnach, zmielony tuż przed zażyciem, w ilości pół płaskiej łyżeczki do herbaty można zażywać profilaktycznie jako naturalny suplement, czyli dodatek do koktajlu z błonnikiem.
Zwykle przyjmuje się, że w tego typu przypadkach ilość terapeutyczna wynosi trzykrotną dawkę profilaktyczną.


Najaktualniejsza wersja:
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/koktajl_blonnikowy#ostropest_plamisty
« Ostatnia zmiana: 28-12-2016, 20:28 wysłane przez Gloria » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
carola
« Odpowiedz #2 : 17-12-2008, 21:55 »

Cytat
ilość terapeutyczna
Po czym człowiek ma się zorientować ze powinien zastosować dawkę terapeutyczną Mistrzu? Czytałam że często trądzik występuje u osób z niewydolną wątrobą. Trądzik mam. Natomiast bólu w miejscu wątroby raczej nie miewam. Występuje u mie jakby "uczulenie" na udach w postaci czerwonych "kropeczek" od momentu rozpoczęcia kuracji, co moze świadczyć o zatoksynowaniu, czyli o niesprawnej wątróbce. Aha, mam problemy z utrzymaniem ciepłoty ciała, szczególnie irytujące po wizycie w toalecie (temp. ciała 37)Czy dobrze kombinuję? należy u mnie zastować trzykrotną dawkę profilaktyczną?
z góry serdeczne dzięki za podpowiedź
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 17-12-2008, 23:47 »

Cytat
Aha, mam problemy z utrzymaniem ciepłoty ciała, szczególnie irytujące po wizycie w toalecie (temp. ciała 37)Czy dobrze kombinuję? należy u mnie zastować trzykrotną dawkę profilaktyczną?
Dobrze Pani kombinuje.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
karsten
« Odpowiedz #4 : 05-01-2009, 23:42 »

Czy terapeutyczną dawkę 3 płaskie łyżeczki można stosować dodając ostropest w takiej dawce do jednego koktajlu dziennie?
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #5 : 06-01-2009, 00:13 »

Mnie się czasami tyle sypnie, a czasami trochę mniej i nigdy nie zauważyłam żadnych reakcji zależnych od ilości ostropestu. Poczytaj także wątek http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=4689.0
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!