Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 13:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Życie ludzkie nic nie warte !  (Przeczytany 21774 razy)
Mika
« : 12-09-2008, 00:34 »

Nie wiem ilu z Was widzialo ten film. Mozemy znalezc tutaj sporo odpowiedzi na nurtujace nas pytania dotyczace naszego zdrowia i zycia.
Dlaczego zywnosci genetyczna? chemikalia? szczepionki ?
Ponizej odcinki 10,11,12,13,14 (z 15 ) tego, o czym sie nie mowi...
Reszte - od 1 odcinka sami znajdziecie

http://www.youtube.com/watch?v=xu8ZRoyoDRo&feature=related    

http://www.youtube.com/watch?v=z5_D2fS8iUA&feature=related  

http://www.youtube.com/watch?v=Hh-gDm-OJAM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wM6kLXA5Ue8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=dz09mNAsA0s&feature=related
Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #1 : 14-09-2008, 13:14 »

Mika, sukces takich typow zalezy od swiadomosci ludzi - badz raczej braku swiadomosci. Ja widze, ze wszedzie ludzie sie jednak obudza ze spiaczki - tez u was w USA.
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #2 : 14-09-2008, 15:08 »

Dokladnie tak ! Tylko czy ludzie zdaza zanim zostaniemy wszyscy postawieni przed faktem dokonanym ?
Bo tutaj nie chodzi o to czy ja chce wziac zdrowie w swojej rece, ale o to czy mamy ku temu mozliwosci ? Wystarczy, ze zrobia nam to :

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3563  

Wtedy odbiora nam 2 najwazniejsze rzeczy:prawo do zdrowej zywnosci (tutaj juz prawie odebrali !) i prawo do ziol i naturalnych suplementow. Baaaa, nawet wiejski ogrodek przejdzie do przeszlosci !
Te informacje znalazlam przypadkiem. A media o tym mowia. I na tym to chyba polega. Zeby ludzie nie wiedzieli.  
Staram sie rozsylac takie info do kogo tylko moge, zeby ludzie oprzytomnieli.
Jesli IM chodzi o to co jest w tym filmie, to wszystko idzie po ich dobrej mysli !:(Smutny
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #3 : 14-09-2008, 15:50 »

Cytat od: Mika
Wtedy odbiora nam 2 najwazniejsze rzeczy:prawo do zdrowej zywnosci (tutaj juz prawie odebrali !) i prawo do ziol i naturalnych suplementow. Baaaa, nawet wiejski ogrodek przejdzie do przeszlosci !

Przypomina mi się tutaj fragment z filmu "Seksmisja", a konkretnie ujęcie w którym jedna starowinka, która jeszcze pamięta mężczyzn,  ukrywa własnoręcznie uprawianego w pudełku  ziemniaka.


Cytat
- Lamia Reno - Nie bój się babciu, one nas nie słyszą.
- Julia Novack - A ja się niczego nie boję. Ja przecież nie mam nic do ukrycia.
- Lamia Reno - A co tutaj masz?
- Julia Novack - Oj! Zlituj się córeczko. Nie patrz tu!
- Lamia Reno - Przecież to jest zabronione.
- Julia Novack - Oj, nie zabieraj mi go. Ja się tak cieszyłam, że mi wreszcie wyrósł.
- Lamia Reno - Co to jest?
- Julia Novack - Kartofel. Prawdziwa skrobia, nie jakieś tam syntetyki.
- Lamia Reno - Mam tu coś lepszego.
- Julia Novack - Ach, dżemik! Truskawkowy?
- Lamia Reno - Dostaniesz cały słoik, jeżeli coś mi powiesz.
- Julia Novack - A czy ja mogę spróbować, czy aby nie jest mdły? Hmm, kwaskowy, dobry.

Źrodło:
http://noaltair.w.interia.pl/teksty/babcia.htm

PS. Dla przypomnienia dodaje filmowy link do omawianej sceny z Seksmisji tzn. po przewinięciu gdzieś do 5 minuty. Jak okazuje się film jest ponadczasowy. Jest tam krytyka tego co się nam nie podoba tj. syntetycznej żywności "zmieniajacej płeć" ;-), zakłamania. W filmie przewidziano nawet zastosowanie chipów RFID ;-) Obejrze sobie cały film jeszcze raz, tym razem jednak pod kątem wiedzy zdobytej dzięki Biosłone.

http://www.youtube.com/watch?v=7Kxcsqo5xFw&feature=user
« Ostatnia zmiana: 12-11-2009, 16:24 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
kerstink
« Odpowiedz #4 : 14-09-2008, 20:31 »

No to wysylam ci 'swiatelko' w tunelu:

http://www.youtube.com/watch?v=PFb2U8C0gBY
http://www.youtube.com/watch?v=fJXfEbwYsp0

Coraz glosniej sie robi.
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #5 : 15-09-2008, 03:51 »

Kerstink, chyba te informacje czerpiemy z tego samego zrodla,chociaz tego kawalka nie widzialam:)  
Rzeczywiscie troszke budujace, bo po moich ostatnich "odkryciach" i "sledztwach" podupadalam troche optymistycznie.

Jeden w tym plus, ze im wiecej wiem, tym bardziej nie chce dac sobie zdrowia zniszczyc. Ostatnio myslalam, ze moze tak trzeba do N.Zelandii , jakas farme zalozyc i miec swiety spokoj smile
Ale te macki tez tam dotarly. Eeechh.

A tym ziemniakiem z Seksmisji to rzeczywiscie jak ulal smile
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #6 : 15-09-2008, 10:47 »

A to znacie?
http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947
http://video.google.pl/videoplay?docid=1364247616051038290
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Gordon Freeman
« Odpowiedz #7 : 16-09-2008, 19:41 »

Abi, widziałem sporo tego typu rzeczy i chyba tak jak większość czuje się bezradny  :zly:
A wszystkim, którzy boją się i martwią o przyszłość tego świata polecam książkę "Rozmowy z Bogiem", którą napisał Neale Donald Walsch. To najmądrzejsza książka jaką w życiu przeczytałem. Po tej książce można odzyskać spokój ducha nawet jeśli przyszłość maluje się w czarnych barwach biggrin
Z naszym światem jest chyba podobnie jak z leczeniem się za pomocą MO. Żeby było lepiej najpierw musi być gorzej.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #8 : 16-09-2008, 21:24 »

Cytat od: "Gordon Freeman"
Z naszym światem jest chyba podobnie jak z leczeniem się za pomocą MO. Żeby było lepiej najpierw musi być gorzej.

Mam nadzieję, że to prawda.  biggrin
Bo filmik jest dosyć dołujący.  confused
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Shpeelka
« Odpowiedz #9 : 17-09-2008, 07:07 »

Gordon,  widze w sprzedazy jeszcze jakis przewodnik o tym samym tytule , tego samego autora.Tez go czytales?
Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #10 : 17-09-2008, 08:18 »

Tutaj:

http://www.videogold.de/die-esoterische-agenda-esoteric-agenda/

jest film (j. angielski), w ktorym probuja wiazac ze soba wiele watkow. Troche mnie to zaskoczylo. Kto wie, moze cos w tym jest.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #11 : 17-09-2008, 08:58 »

Cytat od: "kerstink"
sukces takich typow zalezy od swiadomosci ludzi - badz raczej braku swiadomosci. Ja widze, ze wszedzie ludzie sie jednak obudza ze spiaczki - tez u was w USA.
Tak. Wszystko na to wskazuje. System bezwzględnego eksploatowania zdrowia ludzkiego dla korzyści garstki cwaniaków i zabawy naukowców-oszołomów osiągnął apogeum i długo się nie utrzyma. Ja jestem dobrej myśli, choć wiem, że to nie nastąpi z dnia na dzień, ale już widać pierwsze oznaki przebudzenia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zibi
« Odpowiedz #12 : 17-09-2008, 11:40 »

Dyskretnie Wam powiem, że ostatnio funkcjonariusze przedmiotowego lobby organizują imprezy, gdzie opłacają firmy kateringowe. Tam się biesiaduje za skradzione pieniądze podatnikom, kupuje i ubezwłasnowolnia lekarzy, omijając zakazany sponsoring. Już organizowanych konkursów się nie zabrania, a że ktoś wygrywa (z góry!), to przecież demokracja (jak za PZPR), wszystko w "majestacie prawa".

Kartel farmaceutyczny skupia w swoich kręgach byłych lekarzy, których wcześniej okradł i zmusił do zatrudnienia się w ich "gebelsowskiej" propagandzie (na wypłaty dla lekarzy jest przeznaczony jeden promil z wszystkich pieniędzy kasy chorych, zaś funkcjonariusze i włodarze wszystkich fabryk chorób i śmierci - wykradają resztę.

Należy też dodać, że biedna służba chorób ma dodatkowe pieniądze z jałmużny od przygłupawych akcji Owsiaków i innych oszołomów. W zasadzie, fizycznie nie dysponuje nimi, bowiem kasa ta, prawie w całości idzie i tak dla lobby, ponieważ od nich kupuje sprzęt medyczny, albo toksyny, pt. leki (ostatecznie unicestwiające ludzi, i to tych, którzy oddali ostatnią złotówkę, aby sobie "przedłużać" życie). Szkoda słów.
« Ostatnia zmiana: 04-11-2011, 13:19 wysłane przez Zibi » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 17-09-2008, 17:01 »

Cytat od: "Mika"
Wtedy odbiora nam 2 najwazniejsze rzeczy:prawo do zdrowej zywnosci (tutaj juz prawie odebrali !) i prawo do ziol i naturalnych suplementow.
Tzw. naturalne suplementy powinny uzyskać status leków, jakimi w istocie są. Wówczas niejeden uniknąłby poważnych problemów zdrowotnych. A tak wtryniają te "naturalne" suplementy (jakby suplementy występowały w naturze - co za fałsz) i... chorują. Interes się kręci...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gordon Freeman
« Odpowiedz #14 : 17-09-2008, 20:24 »

Cytat od: "Shpeelka"
Gordon, widze w sprzedazy jeszcze jakis przewodnik o tym samym tytule , tego samego autora.Tez go czytales?

Nie czytałem. Ale mam na kompie książkę "Rozmowy z Bogiem" w formie elektronicznej. Jak chcesz to prześle Ci na maila.
Zapisane
Mika
« Odpowiedz #15 : 27-09-2008, 00:27 »

Cytat od: Mistrz
Cytat od: "Mika"
Wtedy odbiora nam 2 najwazniejsze rzeczy:prawo do zdrowej zywnosci (tutaj juz prawie odebrali !) i prawo do ziol i naturalnych suplementow.
Tzw. naturalne suplementy powinny uzyskać status leków, jakimi w istocie są. Wówczas niejeden uniknąłby poważnych problemów zdrowotnych. A tak wtryniają te "naturalne" suplementy (jakby suplementy występowały w naturze - co za fałsz) i... chorują. Interes się kręci...
   


Mistrzu, moze zle sie wyrazilam.Mowiac o suplementach mialam na mysli np. Detox+ czy rozne inne preparaty na bazie ziol.
Tu chodzi wylacznie o biznes dla firm farmaceutycznych, ktore placa ciezkie pieniadze urzednikom za podpisanie "papierka" byleby zlikwidowac cos, co pomaga w zdrowieniu.
Dlatego jako "wynalazca" MO , dla dobra nas tutaj wszystkich, czyli zdrowych i schorowanych, zablakanych owieczek, prosze omijac szerokim lukiem urzad patentowy  
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #16 : 27-09-2008, 12:38 »

Cytat od: "Mika"
Mistrzu, moze zle sie wyrazilam.Mowiac o suplementach mialam na mysli np. Detox+ czy rozne inne preparaty na bazie ziol.
Ale właśnie "np. Detox+ plus i inne preparaty na bazie ziół" to nie są żadne suplementy, tylko leki. I to należny sobie jasno powiedzieć! Ja wiem o tym, że tak zostały one nazwane z powodu ominięcia drogich procedur związanych z uzyskaniem atestu kwalifikującego je jako leki. Ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jest to oszustwo, bo jeśli lek nazywa się czymś innym, niż on jest, to jednocześnie otumania się społeczeństwo, iż przyczyną choroby jest niedobór tego leku w organizmie, ze szkodą rzecz jasna dla tych, którzy dają wiarę temu, co stoi napisane na ulotce leku. Czarne jest czarne, a białe jest białe - czyż nie tak? To samo dotyczy probiotyków, aktimeli, danonków, mleka w szkole, ziołowych leków na wątrobę - wszystkiego, co tylko może wymyślić fabryka chorób, by wyprodukować pacjenta, który w końcu i tak trafi do niech. A suplementy diety są doskonałą metodą produkowania chorób, jak każdy lek stosowny bez przyczyny i potrzeby.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
kerstink
« Odpowiedz #17 : 27-09-2008, 14:46 »

Cytat od: Mistrz
Ale właśnie "np. Detox+ plus i inne preparaty na bazie ziół" to nie są żadne suplementy, tylko leki. I to należny sobie jasno powiedzieć! Ja wiem o tym, że tak zostały one nazwane z powodu ominięcia drogich procedur związanych z uzyskaniem atestu kwalifikującego je jako leki. Ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jest to oszustwo, bo jeśli lek nazywa się czymś innym, niż on jest, to jednocześnie otumania się społeczeństwo, iż przyczyną choroby jest niedobór tego leku w organizmie, ze szkodą rzecz jasna dla tych, którzy dają wiarę temu, co stoi napisane na ulotce leku. Czarne jest czarne, a białe jest białe - czyż nie tak? To samo dotyczy probiotyków, aktimeli, danonków, mleka w szkole, ziołowych leków na wątrobę - wszystkiego, co tylko może wymyślić fabryka chorób, by wyprodukować pacjenta, który w końcu i tak trafi do niech. A suplementy diety są doskonałą metodą produkowania chorób, jak każdy lek stosowny bez przyczyny i potrzeby.


Mysle, ze granica jest dosyc plynna, a czarne lub biale moze sie okazac szare. Bo jeszcze wyjdzie na to, ze nic nie mozna jesc, no bo za kazdym produktem stoi jakis producent, ktory na swoich produktach chce zarabiac.
Powyzsza wypowiedz Mistrza mozna zle zrozumiec, no bo co jest zlego w tym, ze wypije sie ziola na lepsza prace watroby ? Mam tego nie robic, bo ktos chce na tym zarabiac ? A przeciez to jest wlasnie moje zrownowazone 'jedzenie', ktore kupuje jak marchewki i ziemniaki, tylko ze marchewka (jeszcze ?) nie jest suplementem.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #18 : 27-09-2008, 18:43 »

Cytat od: "kerstink"
Mam tego nie robic, bo ktos chce na tym zarabiac ?
Mógłby Pan zastanowić się, co jest napisane, zamiast pieprzyć od rzeczy. Ma Pan jakieś ograniczenia umysłowe? Gdzie ja napisałem, że nie należy kupować rzeczy, na których ktoś chce zarobić?
Cytat od: "kerstink"
Powyzsza wypowiedz Mistrza mozna zle zrozumiec, no bo co jest zlego w tym, ze wypije sie ziola na lepsza prace watroby ?
Trzeba mieć dużo złej woli, by moją wypowiedź źle zrozumieć. Jest dużo złego w tym, że wypije się zioła na "lepszą pracę wątroby" jako suplement (dodatek) do diety, ponieważ wówczas można jeść badziewie i poprzez sztuczną stymulację pracy wątroby nie odczuwać objawów takiego postępowania. Akurat w telewizji leci reklama zachęcająca do jedzenia lodów czy jakichś kremów dzięki tabletce verdin poprawiającej pracę wątroby. Reklama nawołuje, że nie ma w tym nic złego, że możesz zjeść więcej, ale zjedz verdin i... w porządku. Nie jest to rzecz jasna zakazane, tak samo jak jedzenie muchomorów, ale należy liczyć się z tym, że osoby tak postępujące w pełni zasługują na swoje choroby! I dobrze im tak, bo to są niereformowalne buraki!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zibi
« Odpowiedz #19 : 27-09-2008, 20:29 »

Czy legalny dostęp do używek typu wódka, piwo, papierosy, itd. ma oznaczać, że staniemy się nałogowcami? Czy dostęp do środków masowego przekazu, w tym i reklam, obrad sejmowych, musi oznaczać, że zgłupiejemy do cna? Ja, w okresie trwania Stanu Wojennego za czasów kmomuny, odchamiałem się w ten sposób, że: nie chodziłem do kina, teatru, nie oglądałem TV, nie czytałem prasy, itd. Chociaż  mnie zachęcano do oglądania wiadomości TV, gdzie przemawiał ciągle "sztywny", i jakby się płyta zacięła, bowiem jak zaczął nawijać w niedzielę, na wszystkich (dwóch ) programach, to nawijał i nawijał - zamiast "Teleranka"...
Dodano

Chodzi o to, że celowo leki, paraleki, czy zioła nazywają się suplementami, aby zachęcić ludzi do zakupu, który odbywa się bez recepty, jest ogólnie dostępny, bez konsultacji z "białą śmiercią". (Polska ma I miejsce w tych zakupach), a chorych zamiast ubywać, to ich przybywa, i na choroby, których fabryka chorób nie może zdiagnozować - podając w konsekwencji klientowi, którego wcześniej wyprodukowała wraz z tą chorobą/chorobami, że jest statystycznym pechowcem i choruje z przyczyn idiopatycznych. Na tę nazwę sobie ten klient zasłużył i na swoje dalsze leczenie tych przyczyn, tylko jest taka kwestia, że po tym leczeniu, już klient zapada na kolejną chorobę (np. na Parkinsonizm, czy raka wątroby), i od czego?  Od leczenia przyczyn idiopatycznych, i tak nieznane przyczyny stają się znane.
  
Naturalnym suplementem jest koktajl z błonnikiem. Cukier rafinowany, to już produkt chemiczny, dodawany również do leków, a spożywany bez udziału innych substancji odżywczych jest taką samą toksyną jak i ten lek, zwany dalej litościwie: suplementem diety.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2011, 16:52 wysłane przez Zibi » Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!