Niemedyczne forum zdrowia
25-06-2017, 15:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Radiobiosłone --> www.radiobioslone.pl

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z żołądkiem  (Przeczytany 34431 razy)
Michal_one

MO: 13.01.2012

« Odpowiedz #60 : 01-05-2017, 11:02 »

Wybacz, to było dawno temu i zapomniałem dodać, że zrezygnowałem z tego badania, gdyż podpis wyrażał również zgodę na pobranie tkanek, a jestem przeciwnikiem biopsji itp. Przez wiele miesięcy było później dobrze. Od niedawna jest inaczej. Ja upatruję w tym zluzowanie w zasadach biosłonejskich. To znaczy, prawie nie piłem przez dłuższy czas koktajli, jedynie mleko zsiadłe i jak mi się kończyło MO, to też różne miałem przerwy w robieniu następnego. Jednak wydaje mi się, że poprzez słabe odbijanie mam niedostatecznie zakwaszony żołądek. No, chyba że coś ze śluzówką.

Ostatnio też piłem codziennie miętę z pokrzywą, gojnik, czasem siemię lniane z uwagi na ich właściwości. Może wręcz to odpowiada za zmniejszenie kwasowości albo po prostu nieświadomie gorzej się odżywiałem i stąd to wszystko.
« Ostatnia zmiana: 01-05-2017, 13:29 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Michal_one

MO: 13.01.2012

« Odpowiedz #61 : 26-05-2017, 00:20 »

Zacząłem pić ocet jabłkowy 15 minut przed posiłkiem w celu zwiększenia zakwaszenia żołądka i po 3 dniach problem zniknął.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!