Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kuracja Slow-Magiem - jak często  (Przeczytany 142842 razy)
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #140 : 28-02-2017, 23:16 »

Przewidywać, czyli wie kiedy w okolicy serca nastąpi zachwianie stabilizacji? Ja też miałem coś takiego ale u mnie było to spowodowane grzybicą tchawicy. Długotrwały stan zapalny wokół tchawicy odbił się również na sercu, co spowodowało jego nierówną pracę oraz właśnie takie ukłucia, choć bardziej odczuwalna była nierówna praca serca. Zwykle wiedziałem kiedy nastąpi nierówna praca tak do ok. 1-2 sek przed tym.

Ona nie musi mieć tego z tego samego powodu co ja, ale gdy problem się utrzymuje, to z wszelkimi problemami sercowymi radziłbym się wybrać do Gabinetu w Warszawie lub do Mistrza do Strzelec Opolskich. Problem zniknie szybko a ulga będzie odczuwalna jeszcze podczas 1 wizyty.
Zapisane
Bachna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2010
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #141 : 01-03-2017, 07:19 »

Dziękuję Shadow. Ja też pomyślałam o bioenergoterapii. Będę umawiać syna na kolejne spotkanie w połowie marca, to i córka z nami pojedzie.
Tymczasem trzeba działać, bo może napędzić się błędne koło. Jeśli to niedobór magnezu, to stres nie jest wskazany. A ona się przejmuje tymi ukłuciami.
« Ostatnia zmiana: 02-03-2017, 09:56 wysłane przez Gloria » Zapisane
Bachna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2010
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #142 : 01-03-2017, 16:25 »

Te ukłucia się nasilają. Dzisiaj dwa razy. Nie mam pewności, że to niedobór magnezu. Do tej pory nie miała takich objawów. Kiedyś jak piła zioła na drogi moczowe, to miała drgania powieki. Ostatnio wszystko było dobrze.

Wypiła właśnie koktajl błonnikowy z jabłkiem i bananem. Kupiłam Slow-mag, ale nie wiem ile jej dać. Waży 37kg i ma 11 lat.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #143 : 01-03-2017, 20:45 »

Zwróć uwagę na wszystkie naturalne źródła magnezu. Wprowadź córce do codziennej diety migdały, zielone warzywa, dużo surówek. Dodatkowo niech moczy nogi w chlorku magnezu sześciowodnym lub siarczanie magnezu siedmiowodnym. Przez skórę magnez lepiej się wchłania, niż Slow-mag z jelita, ponieważ ma mniejsze stężenie. Podobno ludziska dosypują cytrynianu magnezu do każdego soku. Też się dobrze wchłania.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Bachna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2010
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #144 : 01-03-2017, 21:54 »

Jestem bardzo wdzięczna za tę podpowiedź, bo córka nie dała rady połknąć nawet jednej tabletki Slow-mag. Tabletka jest za duża. Ma opór. Po kilku podejściach musiałyśmy odpuścić.
Zdobędę te sole do moczenia.
Koktajl z bananem i jabłkiem będzie pić codziennie. To już postanowione.
Surówki je. Ostatnio z cykorii parę razy. A najczęściej zimą to z marchewki, jabłka i kapusty pekińskiej lub kiszonej. Jemy surówki z sosem winegret (sok z cytryny lub ocet jabłkowy, odrobina musztardy, sól, gałka muszkatołowa, trochę Maggi no i olej - ostatnio, dziesięciostopniowy).
O tej porze roku jaką zieloną surówkę można jeść? Surowego pora dzieci nie wezmą do ust. Sałatę uwielbiają, ale sałata zimą... raczej nie praktykowałam tego.
Migdały z tego co pamiętam trzeba namoczyć i zdjąć skórkę. Rano będą gotowe do szkoły na przekąskę.
Prawie nie jadamy pszenicy. Kanapkę do szkoły robię z chlebem gryczanym własnej roboty.
Shadow pisze o grzybicy tchawicy, która powodowała nierówną pracę serca.
Sądzę, że u nas to nie to. Córka od dłuższego czasu prawie nie choruje, a nawet jak coś, to szybko i bez leków jej przechodzi. Z dolegliwości to ma przerośnięty trzeci migdał. W wieku 4 lat miała wycięty, po roku powiększył się do rozmiarów sprzed zabiegu. Często ma otwartą buzię. I zauważyłam, że ma nieprzyjemny oddech z buzi, zwłaszcza rano. Przyznaję, że jeszcze nie zgłębiłam tego tematu.
« Ostatnia zmiana: 02-03-2017, 09:59 wysłane przez Gloria » Zapisane
Bachna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2010
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #145 : 03-03-2017, 21:47 »

Wczoraj jeszcze dwa razy odczuła to ukłucie w okolicy serca. Wieczorem moczyła stopy w roztworze siarczanu magnezu.
Dzisiaj ukłucia nie było, ale kurację z siarczanem magnezu będziemy robić przez kolejne dni.
Bardzo dziękuję za pomoc.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!