Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wahadło a MO  (Przeczytany 16024 razy)
Enka
« : 16-11-2008, 17:26 »

Witam. Ciekawa jestem, czy ktoś z Was posługuje się wahadełkiem? Ja od wielu lat korzystam z jego wskazań i muszę powiedzieć, że wielokrotnie mi pomogło np. w diagnozie czy wyborze pokarmu, jego przydatności do spożycia itp. Jednak od około miesiąca mam taki problem: wahadło niezmiennie wskazuje, że MO jest dla mojego zdrowia niedobre. Zrobiłam przerwę. Co Wy na to?


Proszę uzupełnić profil / hajdi
« Ostatnia zmiana: 18-11-2008, 09:38 wysłane przez hajdi » Zapisane
akasha
« Odpowiedz #1 : 16-11-2008, 18:29 »

Ciekawe... Ja też pracuję z wahadłem , dobry pomysł z tym MO  thumbsup też spróbuję msn-wink
Czasami mam tak, że muszę inaczej zadać pytanie aby "zrozumieć " odpowiedź. Może poproś kogoś, żeby Ci "zwahał" MO , sama jestem ciekawa co wyjdzie.
« Ostatnia zmiana: 17-11-2008, 10:12 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Jurek56
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04-04-2007
Skąd: Siedlce
Wiadomości: 66

« Odpowiedz #2 : 16-11-2008, 21:10 »

Mnie wahadło zawsze prawdę powie. Wszystko co nowe sprawdzam i gdy nie mogę się na coś zdecydować, to wybiera to wahadło /Karnak z mosiądzu/. MO jest dla mnie b. dobre.
Zapisane

Jurek
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #3 : 16-11-2008, 22:54 »

 Cieszy mnie , że jest nas parę osób pracujących wahadłem  . Do głowy mi nie przyszło sprawdzić MO,
jakoś przyjęłam za pewnik to dobrodziejstwo . Od dzisiaj zaczynam PMO ,fajnie pachnie ,rano posmakuję .
 Przecedziłam jeszcze przez gazę i jest czyściutkie .
Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
akasha
« Odpowiedz #4 : 17-11-2008, 10:15 »

Cytat
W jakim to sensie MO moze byc niedobre?
Nie chodzi o to ,że niedobre tylko, że nieodpowiednie dla danej osoby w danym momencie. smile

Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 18-11-2008, 09:29 »

Cytat
W jakim to sensie MO moze byc niedobre?
Nie chodzi o to ,że niedobre tylko, że nieodpowiednie dla danej osoby w danym momencie. smile
To może wynikać z źle zadanego pytania. Wielu uważa MO za produkt spożywczy i tak formułuje pytanie - czy to jest dla mnie zdrowe (w sensie: czy nadaje się do spożycia). Wówczas odpowiedź wahadła powinna być negatywna, bo w MO nic zdrowego do spożycia nie ma. I nie o to w gruncie rzeczy chodzi; Mo to nie suplement diety.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #6 : 18-11-2008, 09:41 »

A czy takim wahadłem może posługiwać się każdy "zjadacz chleba" czy trzeba mieć specjalne predyspozycje do tego? Nie ukrywam, że chętnie spróbowałbym "zabawy" z wahadełkiem.
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 18-11-2008, 09:45 »

To wymaga pewnych predyspozycji, takich jak wiara w siebie, ale przede wszystkim długich ćwiczeń, no i posługiwaniem się wahadłem na co dzień, a nie od przypadku do przypadku.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #8 : 18-11-2008, 10:03 »

A jakie wahadło wybrać na samym początku, bo widziałem, że są różne, do różych zastosowań, z różnymi wkładami?
Zapisane

Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #9 : 18-11-2008, 10:38 »

Wiesz, jak potraktujesz to jako zabawę to nic z tego nie wyjdzie, tylko ćwiczenie i czas pozwala uzyskać dobre efekty. Początki są trudne i trzeba mieć dużo wyczucia – ja niestety zbyt mało czasu temu poświęciłem.
Są osoby które kupowały wahadło aby im pokazało numery w totka msn-wink
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #10 : 18-11-2008, 10:50 »

Właśnie dlatego napisałem "zabawy" w cudzysłowie, żeby nie było niedomówień, chcę spróbować, a co z tego wyjdzie to się okaże.
« Ostatnia zmiana: 18-11-2008, 16:38 wysłane przez Grażyna » Zapisane

Grażyna
« Odpowiedz #11 : 18-11-2008, 16:49 »

Rysiek. W Creatorze, w Łodzi, tam, gdzie się uczyłam homeopatii, organizuje się kurs radiestezyjny. Cztery weekendy, pierwszy z nich jeszcze w listopadzie, następne w przyszłym roku. Może zadzwonisz albo wyślesz zapytanie e-mailem - na końcu postu masz szczegóły http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=1632.0 Jak się za coś zabierać, to z sensem, czemu nie miałbyś zdobyć nowych umiejętności, zarazem miło spędzając czas? Sama bym pojechała, ale mam teraz inne sprawy, poza tym mdli mnie od tych podróży - po ostatniej przez dwa dni bolały mnie oczy (mżawka całą drogę).
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #12 : 18-11-2008, 18:46 »

Dzięki Grażynko ale w Warszawie też są takie kursy, więc jakbym się na takowy zdecydował to nie ma potrzeby jeździć do Łodzi.
Zapisane

Grażyna
« Odpowiedz #13 : 18-11-2008, 18:58 »

Rysiek. No tak,   przecież w Warszawie jest wszystko. Tyle możliwości, że niektórzy nic tylko się szkolą. I cóż, nie chcesz zdobyć takiej umiejętności?
Moja koleżanka homeopatka będzie się wspomagać wahadłem w wyborze leku h.
Ja bym chciała - kiedyś trochę wahałam, ale ostatnio nie pamiętam, gdzie schowałam swoje wahadło. To "znak", że potrzebne jest nowe.
Jurek, ten Karnak z mosiądzu byłby dobry, jak myślisz, czym się kierować?
Zapisane
Jurek56
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04-04-2007
Skąd: Siedlce
Wiadomości: 66

« Odpowiedz #14 : 18-11-2008, 21:27 »

Karnak z mosiądzu byłby dobry, jak myślisz, czym się kierować?
Opis ze sklepu BAJ :Wahadło KARNAK, wykonane z mosiądzu, stanowi dokładną kopię wahadła odkrytego w sarkofagu w Dolinie Królów. Posiada bardzo dużą czułość radiestezyjną. Ze względu na bardzo dużą uniwersalność wahadła i możliwość jego wszechstronnego zastosowania, KARNAK stanowi niezbędne wyposażenie każdego zaawansowanego radiestety.
Wahadło KARNAK metalowe -
Idealne wahadło do celów diagnostycznych i badawczych, prac mentalnych, poszukiwawczych. Może służyć jako niezmiernie czuły nadajnik i odbiornik wszelkiego rodzaju promieniowań.

Można je używać do wszystkiego (drewniane należy za każdym pytaniem odpromieniować poprzez dotknięcie do ziemi, metalowe nie ma tej wady, ale jest cięższe, a przez to trudniej je poruszyć).
Na próbę można wahadło zrobić samemu np. z jajka po Kinder niespodziance. Zawiesić je na grubej nici (może być obrączka na nici bawełnianej) dł.20-30cm. Nić trzymać pomiędzy palcem wskazującym i kciukiem, zawiesić nad otwartą drugą dłonią, pomału popuszczać, aż zacznie się poruszać /obracać/. Wówczas należy badaną dłoń obrócić grzbietem do góry i wahadło winno obracać sie w w drugą stronę. Długość, na której obraca się wahadło  zaznaczyć supłem i na tej długości pracować. W ten sposób można sie przekonać o zdolnościach radiestezyjnych (tylko 20% ludzi nie ma jej). Ważne - otwierając sie na pracę z wahadłem, stajemy się bardziej podatni na szkodliwe promieniowanie i należy częściej się odpromieniowywać. Wahadło jest indywidualne i nie wolno go dawać innym do ręki. Przed i po pracy oczyścić z promieniowania poprzez obmycie pod bieżącą wodą z kranu lub dotknięcie do podłogi /ziemi/.
Polecam, bo jest to praca z podświadomością tzw. szósty zmysł, a można to wykorzystać w wieloraki sposób np. wybór miejsca do spania, dobór jedzenia, a nawet partnera.
Zapisane

Jurek
fiona50
« Odpowiedz #15 : 18-11-2008, 21:50 »

Witaj Jurek 56
Ciekawi mnie bardzo jak Ty chcesz sprawdzac wahadelkiem partnerke?
Przeciez gdyby to na mnie trafilo, to juz w przedbiegach stalbys na straconej pozycji.Jak wyobrazasz sobie to badanie nad moja glowa? he he he he .
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #16 : 18-11-2008, 23:53 »

Cytat
Opis ze sklepu BAJ :Wahadło KARNAK
Zajrzałam do sklepu. Wahadło, z którym pracowałam jest bardzo podobne do WAHADŁA "KS.MERMETA" - METALOWE W KOLORZE ZŁOTYM. "Znakomite wahadło z dużą komorą na świadka. Służy do prac poszukiwawczych zarówno w terenie jak i na planach i mapach." W terenie go nie używałam, w mieszkaniu, także na planach.
Partnera można sprawdzać, jak śpi (faceta, zwłaszcza jak ogląda mecz i jest w letargu).
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #17 : 19-11-2008, 08:03 »

(faceta, zwłaszcza jak ogląda mecz i jest w letargu).

Kobiety najlepiej sprawdzać na zakupach, wahadełko zachowuje się w bardzo irracjonalny sposób hmmm, ciekawe dlaczego ?  biggrin
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #18 : 19-11-2008, 09:56 »

 Myślę Rysiu , że powinieneś się wybrać do pracowni Pana Baja , Tam Pani pomoże wybrać Ci wahadło i podpowie kto najlepiej wprowadzi Cię w arkana sztuki . Na początęk na pewno drewniane tzw.łeska.Nie radzę bez podstaw wiedzy z b.h.p.samemu dochodzić do wiedzy.  Warsz.Kasprzaka11lok.1
www.baj.waw.pl Zacznij od podstaw ,powodzenia.
Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
zielona
« Odpowiedz #19 : 19-11-2008, 10:28 »

Dla wszystkich zainteresowanych: na śląsku wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z Centrum Karnak z Zabrza. Podaję adres: www.karnak.pl. Tam organizują kursy od podstaw, aż do zawodowych i prowadzą sprzedaż profesjonalnego sprzętu. O posługiwaniu się wahadłem trudno pisać przez internet, bo to złożona sprawa. Wszystkim zainteresowanym proponuję zapoznać się z wykresem Nareta, co w dużym stopniu uściśli sprawdzanie np. MO. Poza tym posługując się wahadełkiem nie zawsze trzeba zadawać pytania, gdyż jest tzw. metoda fizyczna. Niestety ten temat wykracza już poza ramy tego forum.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!