Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 05:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bóle żołądka  (Przeczytany 8639 razy)
gosia27
« : 20-11-2008, 23:08 »

1.Opisanie problemu przez osobe z forum.

Dokladnie od roku mecze sie z bólami zoladka.Wykryto u mnie wtedy gliste,sanmonelle i hellicobakter-leczone antybiotykami.Bóle przez ten okres ustaly moze w sumie na miesiac.Dodam równiez ze mam czesto nawracajace grzybice pochwy.

2a.Sposób odzywiania.

Od miesiaca stosuje sie do diety o której pisze doktor w swojej ksiazce.

2b.Moja praca nie wplywa na moje zdrowie.

2c.Nie stosuje uzywek.

2d.Obecnie nie jem zadnych leków.

2d.Po spozyciu MO:silniejsze bóle,goraczka,zawroty glowy,oslabienie "kluska w gardle",której nie da sie polknac,wydalanie z moczem jakis czarnych paprochów,spadek wagi-3kilo wciagu 3tygodni,mdlosci,brak apetytu,powiekszone wezly chlonne (z tylu szyji).Po miesiacu picia MO przybralam znów na wadze,mam nadal powiekszone wezly,"kluska" pozostala,bóle sa mniejsze ale sa,powiekszyl mi sie brzuch-jest jak balon-ale nie wzdety...czeste gazy i luzny stolec,po wypiciu wody czuje przelewanie w brzuchu i niemal od razu musze do toalety.Reszta z objawów ustapila.

2f.Czy oprócz opisanego problemu w organizmie wystepuja inne problemy.

Mam tradzik tylko w okolicy brody i ust.Mam 28 lat.

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.Dziekuje.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2008, 10:06 wysłane przez Pablo » Zapisane
lacky27
« Odpowiedz #1 : 21-11-2008, 23:34 »

W twoim przypadku o nic nie trzeba pytać.

Większość twoich dolegliwości znajduje się w żołądku i w jelicie cienkim.

Cytat
2d.Po spozyciu MO:silniejsze bóle,goraczka,zawroty glowy,oslabienie

Picie MO powoduje uszczelnianie błony śluzowej żołądka i jelita cienkiego a co powoduje, że poszczególne patogeny są osłabiane stając się agresywne wobec siebie. Wyginięcie jednego powoduje czasowy wzrost aktywności innego patogenu, co w konsekwencji powoduje chwilowy stan zapalny objawiający się bólem. Taki proces może długo trwać aż wreszcie ustanie.
Co jakiś czas powinnaś przerywać  picia MO na tydzień, aby stan patogenów, które pozostają wyrównywał się do stanu mniej agresywnego. Martwe patogeny wywołują „goraczka,zawroty glowy,osłabienie” i w kale pojawiają się dziwne pozostałości po robakach.
Cytat
Kluska w gardle
to może być objaw glisty ludzkiej (ale gdzieś to kiedyś czytałem ale nie ma pewności) Jeżeli tak to świadczyłby o tym że zaczyna się jej proces usuwania.
Cytat
Powiększone więzły chłonne
to objaw dużej ilości martwych patogenów krążących w organizmie a które są utylizowane w węzłach chłonnych.
Cytat
Mdłości 
reakcja po działaniu patogenów
Cytat
przybralam znów na wadze 
duża ilość toksyn nie utylizowana przez wątrobę odkłada się w tkankach powodując tworzenie się tkanki tłuszczowej

Cytat
powiekszyl mi sie brzuch-jest jak balon-ale nie wzdety...czeste gazy i luzny stolec,po wypiciu wody czuje przelewanie w brzuchu i niemal od razu musze do toalety
to objawy z oczyszczania jelita cienkiego . Nie zaburzasz całego procesu, więc wynika z tego, że okresowo usuwane złogi powodują odsłanianie nieszczelności które są powodem okresowego problemu z florą bakteryjną i wchłanianiem. Po uszczelnieniu to minie.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2008, 00:05 wysłane przez lacky27 » Zapisane
gosia27
« Odpowiedz #2 : 22-11-2008, 21:39 »

Bardzo dziekuje troche mnie to uspokoilo.Czy cos jeszcze powinnam zrobic,np.zaczacz lykac jakies leki?
« Ostatnia zmiana: 22-11-2008, 21:42 wysłane przez gosia27 » Zapisane
lacky27
« Odpowiedz #3 : 24-11-2008, 01:10 »

Cytat
Czy cos jeszcze powinnam zrobic,np.zaczacz lykac jakies leki?

Łykać leki - czy my komuś polecamy jakieś leki? Nie.

Wzmacniaj wątrobę, pij koktajl z błonnikiem, przerywaj MO przy bólach i stosuj zasady zdrowego odżywiania.

Koktajl dostosuj sobie do swoich dolegliwości. O tym poczytaj sobie już na forum.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!