Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 00:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grzybica skóry.  (Przeczytany 11066 razy)
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« : 22-11-2008, 12:45 »

Witajcie

Od wakacji jako, że jestem Ratownikiem WOPR po kąpieli w jeziorze mam problem z grzybicą na pachwinach. Zaznaczam, że jako Ratownik pracuję 9 lat i pierwszy raz zdarza mi się coś takiego... W czasie gdy nie byłem świadomy poszedłem do lekarza... Dostałem antybiotyk doustny i w maści... O ja głupi brałem to wszystko... Grzybek zniknął na max 3 tygodnie by 3krotnie się pojawiać... Teraz od miesiąca piję MO i nie ruszam grzyba antybiotykami, ale skóra jest coraz bardziej czerwona i strasznie swędzi... Nie do wytrzymania... Mogę jakoś zmniejszyć świąd?
Pozdrawiam


Kupiłem dziś "Oczyszczenie 1" mam nadzieję, że tam znajdę odpowiedź...
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #1 : 22-11-2008, 13:16 »

Tak, zacznij od przeczytania "Oczyszczenia". Możesz także postudiować posty Lacky'ego w działach przez niego prowadzonych. Raczej nie masz wyjścia - musi się to samo oczyścić, a właśnie to najbardziej dokucza. W miejscach opuszczonych przez grzyb buszują teraz bakterie i czyszczą. Bardzo Ci współczuję - są na forum osoby, przeżywające to samo piekiełko, jeśli Cię to pocieszy. Nie wszyscy chcą o tym pisać. Trzymaj się  thumbsup i myśl o tym, jak będzie pięknie po wszystkim.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 22-11-2008, 14:11 »

Cytat
Mogę jakoś zmniejszyć świąd?
Generalna zasada jest tutaj taka, by w miarę możliwości unikać mycia, a jeśli już, to wyłącznie czystą wodą. Dodatkowo smarować grubą warstwą maścią z wit. A.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #3 : 23-11-2008, 19:29 »

Wielkie dzięki Mistrzu smile Myślałem, że mycie wielka ilością mydła jest mi wstanie pomóc:) Więc myłem miejsce 3 razy dziennie smile Witaminę w maści gdzieś miałem smile

Grażynka... Swędzenie jest jak tortury... Jestem wstanie wyśpiewać wszystko byle by przestało swędzieć...

Pozdrawiam serdecznie

MohSETH, ikonka się nie pokaże, jeśli znaczek:) umieścisz bez zachowania spacji, tak jak tu//Grażyna

Dodano
No to wchłonąłem "Oczyszczenie" jednym tchem i od dziś zaczynam smarować pachwinę alocitem... Myślałem, że wszystko o czym traktuje książka znajdę na forum. ale jednak warto było ją kupić. Na pewno kupię pozostałe...

Pozdrawiam
Zapisane
Magdalena
« Odpowiedz #4 : 23-11-2008, 23:08 »

Mohseth taką zmianę grzybiczą miałam przez kilkanaście lat między serdecznym a środkowym palcem prawej ręki. Zmiana nie była oczywiście cały czas ale pojawiała się i znikała. Najczęściej traktowałam ją maścią ze sterydem (przepisaną oczywiście przez lekarza) i pomagało na jakiś czas. W pewnym momencie steryd przestał działać, wtedy trafiłam na to forum i postanowiłam pić MO. Po miesiącu w maju przeszłam na PMO lackiego i postanowiłam smarować sobie tą zmianę tym olejem do PMO. Po tygodniu zaczęło swędzieć jeszcze bardziej, a po dwóch zaczęło się zasuszać. Od tamtej pory nie było nawrotu! Minęło już pół roku a ja nie mogę się nadziwić, że tak łatwo poszło  clap.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #5 : 24-11-2008, 13:18 »

Cieszę się, że Ci się udało, ale moja zmiana zaczyna zajmować mosznę i przyznam się, że zaczynam trochę panikować... Smaruje Maścią z witaminą A i zobaczymy...
Zapisane
lacky27
« Odpowiedz #6 : 24-11-2008, 23:39 »

Cieszę się, że Ci się udało, ale moja zmiana zaczyna zajmować mosznę i przyznam się, że zaczynam trochę panikować... Smaruje Maścią z witaminą A i zobaczymy...

Wielkość zmiany będzie tak duża jak obszar zajmowany przez grzybice. Przy czym grzybica w wielu miejscach się nie objawiała a za to czyszczenie pozostałości po niej objawia się w każdym miejscu.

Jeżeli reakcje będą za duże to można złagodzić je krochmalem.

Smarowanie maściami z propolisu może dać efekt taki że organizm zacznie pozbywać się toksyn w tych miejscach i taka reakcja przeciągnie się na n miesięcy (i wszystko się spotęguje). Dlatego lepiej tego nie robić. Trzeba po prostu odcierpieć.

Tak właśnie wygląda prawidłowe ostateczne pozbycie się grzybicy skóry. Bez wyczyszczenia pozostałości po grzybie grzybica wraca bo została zablokowana objawowo.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #7 : 25-11-2008, 13:31 »

Wielkie dzięki wszystkim za wsparcie. Smaruję maścią z wit. A i na razie jest do przeżycia.

Pozdro
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #8 : 01-01-2009, 22:03 »

Witajcie

Gdy smarowałem uda maścią z witaminą A grzybek mi się roznosił, a miejsca zmienione piekły... Przestałem używać maść a żeby uniknąć podrażnień zacząłem używać Alantan. Od jutra zaczynam pić PMO w wersji ostatecznej. Ukłony dla Lacky'ego;)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01-01-2009, 22:14 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #9 : 01-01-2009, 22:17 »

Przemywałeś alocitem przed smarowaniem? Alocit jest tu bardzo skuteczny. Można nawet przykładać na krótki okres okłady - gazę lub watę nim nasączoną, potem odczekać do wyschnięcia i dopiero aplikować maść.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #10 : 01-01-2009, 22:50 »

Tak Grażynko wacikiem dość obficie przemywałem i czekałem do wyschnięcia... Zabieg ten robiłem przed snem by "nie rozchodzić" ani alocitu, ani maści...

Pozdrawiam
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #11 : 01-01-2009, 22:52 »

No to jeszcze pozostaje krochmal.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #12 : 02-03-2009, 00:00 »

No to dziś mogę stwiedzić, że bez ingerencji lekarzy zniknął grzybek w pachwinach i genitaliach. Niestety o nie też zahaczył Smutny Jednak jestem przykładem cudu smile. Mogę powiedzieć, że koła o średnicy 11 cm zblakły... Została po nich tylko hmm... Jak to nazwać: chropowatość skóry wyczuwalna tylko gdy się gładzę msn-wink Z grzybkiem walczyłem od czerwca ubiegłego roku. (9 m-cy) i wygrałem smile

Pozdrawiam

P.S. Miło gdy widzi się postępy i efekty MO i koktajli smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!