Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jaka terapia na łuszczycę i ŁZS  (Przeczytany 8658 razy)
karsten
« : 24-12-2008, 20:18 »

Przeczytałem książki i trochę jestem skołowany. Mam łuszczycę i ŁZS i nie jestem pewny, jaką terapię zastosować. Właśnie zacząłem pić MO, wprowadziłem zmiany w żywieniu (zero słodyczy, cukru, mleka, białego chleba + dużo cytryny, warzyw i kasz) i chciałbym się dowiedzieć, jakich preparatów wspomagających powinienem używać (szczególnie chodzi mi o ŁZS -to mi najbardziej dolega).
Autoagresję organizmu na stawy udało mi się opanować (CRP spadło do normalnego poziomu i nie pojawiają się nowe zmiany w stawach).
Czym się mogę wspomagać, aby zregenerować zniszczone tkanki (oprócz profilaktyki zalecanej w książkach)?
« Ostatnia zmiana: 11-07-2016, 18:53 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Boja
« Odpowiedz #1 : 25-12-2008, 10:11 »

Witaj, Karsten. Bardzo dobrze trafiłeś i bardzo dobrze zacząłeś: od zmian w żywieniu i MO - tak trzymać.
Powodzenia w poszukiwaniach i odnalezienia własnej drogi!
A, no i stronka naszego eksperymentatora, może tu coś dla siebie wyszperasz?
http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=4356.0
« Ostatnia zmiana: 23-01-2011, 12:55 wysłane przez Solan » Zapisane
Kamil
« Odpowiedz #2 : 26-12-2008, 09:11 »

Na łuszczyce i łzs Tombak poleca olej kukurydziany -> ponoć dobry sposób na choroby skórne.

O oleju kukurydzianym M. Tombak pisze:

"Pod względem zawartości witamin ustępuje olejowi słonecznikowemu również kukurydziany, który jednakże dzięki dużej zawartosci witaminy E wspaniale obniża poziom cholesterolu we krwi. Dzięki wyjątkowości swojego składu olej kukurydziany już od dawna używany jest w leczeniu wielu chorób, a szczególny efekt można osiągnać, stosując go w leczeniu chorób skóry."

Niektórzy twierdzą, że samo picie oleju kukurydzianego (2 razy dziennie po 1 łyżce) w okresie 1,5 miesiąca dało efekt wyeliminowania u nich łuszczycy.
Zapisane
Kamil
« Odpowiedz #3 : 26-12-2008, 14:09 »

Ja osobiście miałem (przez 2 miesiące) jakieś czerwone plamki na skórze (na plecach i kilka na klatce piersiowej). Próbowałem je smarować kremem nivea, ale nie znikały... dopiero jak przeszedłem na olej kukurydziany w MO zaczęły znikać... W przeciągu tygodnia od zastosowania MO z olejek kukurydzianym plamy znikły i jak do tej pory nie pojawiła się żadna smile
Więc może coś w tym jest...
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 26-12-2008, 17:30 »

Przy łuszczycy dobre efekty daje kąpiel w wodzie z dodatkiem oleju sojowego.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!