Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 20:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oczyszczanie organizmu przez rany NIA  (Przeczytany 53099 razy)
pakumy
« : 02-01-2009, 13:28 »

 Metoda NIA (ang. Neutral Infection Absorption) -pokazuje role jakie rany odgrywają w naszym organizmie.

"Niezwykle skuteczna metoda walki z wieloma chorobami wynikłymi z zatrucia organizmu, m.in. rakiem, astmą i reumatoidalnym zapaleniem stawów. NIA została opracowana kilkanaście lat temu i przez ten czas została wypróbowana na wielu pacjentach i chorobach z doskonałym skutkiem. Metoda jest prosta, tania i pozbawiona efektów ubocznych. Ciężkie choroby jak rak ustępują typowo po 6 miesiącach."

A może to tylko kolejna bajka...??

http://video.google.pl/videoplay?docid=5079092686077030122&ei=NwdeSZiWB4uGjQK-6Zy5CQ&q=rak+kapusta&hl=pl
« Ostatnia zmiana: 18-10-2009, 21:47 wysłane przez Lacky » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #1 : 02-01-2009, 18:54 »

Założenia przedstawione w materiale są od początku błędne. Teoria zarazka jako przyczyny powstawania chorób została odwołana przez samego Pasteura, [który pod koniec życia stwierdził "Nasienie (zarazek) jest niczym, gleba (organizm) jest wszystkim." - prawdopodobnie stwierdził to ktoś inny. Trudno znaleźć źródło, a nie wszystko, co napiszą w internecie, jest prawdą, może nawet mało co jest prawdą.]
Teoria chorób nowotworowych zaprezentowana w filmie jest już nieco bliższa naszej wiedzy zaczerpniętej od Hipokratesa (toksemia) i na tej teorii twórca metody opiera przekonanie, że wystarczy wytworzyć kontrolowaną ranę i powodując jej ropienie oraz oczyszczać ja za pomocą ciecierzycy  lol (o mało nie umarłam ze śmiechu przy ciecierzycy).
Uciążliwość tej metody i jej niepewny wynik (kuracja ma trwać około 6 m-cy, ale może także się ciągnąć przez 12-18 m-cy) z pewnością odstraszy wielu. Czym jest ona jednak wobec perspektywy przedwczesnego zakończenia życia w męczarniach? Teoretycznie jest możliwe usunięcie z organizmu guza nowotworowego za pomocą kontrolowanego ropienia - podobnie, jak od dawna Mistrz zaleca likwidację zdefektowanych komórek mogących być w przyszłości źródłem guza, dopuszczeniem do odchorowania infekcji. Nawet jednak, gdyby to było możliwe, tak jak w wielu wypadkach, barierą jest częsty brak możliwości samooczyszczenia się przez organizm na skutek niewydolności układów wydalniczych.

Jeśli są chętni, aby wypróbować metodę, zgromadzić należy czosnek, cieciorkę (  lol ), kapustę i materiały opatrunkowe (tylko czemu nożyczki, a nie wygodniejszy w użyciu skalpel?) i - do dzieła.
Chorych na nowotwór moja odpowiedź nie zadowoli, ale liczę, że nasi Eksperci zechcą tego uważnie wysłuchać i nie dostaną ataku śmiechu. Rzecz jest warta analizy Lackiego.
« Ostatnia zmiana: 05-01-2009, 00:29 wysłane przez Grażyna » Zapisane
lacky27
« Odpowiedz #2 : 04-01-2009, 01:40 »

Dla mnie ten film wiele tłumaczy. Jest w nim dużo złych założeń i stwierdzeń, ale sposób jest dobry, choć oni nie potrafią go do końca wyjaśnić.

Sposób NIA to nic innego jak tworzące się rany, które nie chcą się goić u ludzi, z których wydziela się ropa. Rana tworzy się, dlatego że w tym miejscu akurat organizm znalazł ujście na zewnątrz i w tym miejscu żerują paciorkowce a czasami gronkowce. To te bakterie są odpowiedzialne za cały proces czyszczenia z organizmu toksyn, które organizm dostarcza w limfie do ujścia rany. W sposobie NIA rana została utworzona sztucznie po to, aby organizm się wyczyścił. Stwierdzenia, że bakterie mogą uszkadzać komórki, co może powodować raka świadczą o tym, że nie byli świadomi tego, że to tak naprawdę bakterie przerabiają toksyny, które organizm dostarcza z wewnątrz.

Taki proces tworzenia się niegojących się ran ma Fiona50 i Agna. Na forum często analizowaliśmy działanie paciorkowców, jako czyścicieli miejscowych a wychodzi na to, że ich rola ma głębsze zastosowanie w czyszczeniu limfy z toksyn z całego organizmu. Dlatego ich działanie trwa tak długo i nikt nie może wytrzymać do końca. To samo z moją nadżerką w nosie – to też tak długo trwało, bo się oczyszczał organizm z toksyn.

http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=5383.0

Patrząc na efekt, który uzyskałem z nadżerką można by stwierdzić, że jeżeli grypa spowodowała, że nadżerka się zagoiła to znaczy, że paciorkowce czyszczą organizm w sposób wolny a grypa w sposób szybki.
Przy czym grypa nie czyści wszystkiego (coś jak działanie PMO), bo ma za mało czasu a paciorkowiec działa wolno i długo, ale za to dokładniej (coś jak MO). Tak by wynikało z analizy.

Cieciorkę użyli, jako ciało obce w ranie, które powoduje, że rana się nie goi aż ciało obce nie zostanie usunięte. (najmniej szkodliwe dla organizmu). Za pozbycie się ciała obcego również są odpowiedzialne bakterie, które znowu czyszczą wszystko w koło (coś z teorii GNM). Obrączka srebrna lub złota działa bakteriobójczo i w miarę blokuje poszerzanie się infekcji.

Czyli film pokazuje role infekcji (ran, które się nie goją) paciorkowcami dla naszego. My mieliśmy problem z określeniem poprawy po takich infekcjach, bo nie wiedzieliśmy, jaki jest okres działania takiej infekcji. Oni to sprawdzili i określili, że to są miesiące a nawet lata.
Czyli odpowiednie dbanie o takie rany powinno oczyścić organizm z toksyn, które powodują raka.

Pozostaje problem czasu w przypadku szybko narastających komórek.  Czyli jakby połączyć 3 metody
NIA – dbanie o infekcje ale naturalne nie robione sztucznie
GNM – czekanie na efekty
Metoda z sokami – ja bym ją zastąpił koktajlem z naszymi orzechami włoskimi.

Do koktajlu dodawałbym 0,5 do 1 szklanki ziaren orzechów włoskich (oczywiście tegorocznych od rolnika nie z marketów). Orzechy zawierają dużo potasu mamy ich dużo i nasze polskie są bez dodatkowych konserwantów.

Te orzechy mełłbym w młynku do kawy i dodawał do koktajlu z błonnika, z czym (cytryna lub z czymś, co dobrze działa z potasem).
W taki sposób dostarczone orzechy powinny dać tyle samo potasu, co te soki, ale lepiej przyswojonego przez organizm, bo organizm nie odrzuci nadmiaru tak jak to robi w przypadku soków.

Oczywiście trzeba pamiętać o wątrobie i tu jakby się coś działo trzeba by się wspomóc tak jak przy sokach.
« Ostatnia zmiana: 06-01-2009, 19:05 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #3 : 04-01-2009, 03:55 »

Z tego co odczytałem to nie ma tam mowy o złotej czy srebrnej obrączce a o plastikowej.

Czy są tam złe założenia? Jeśli ta metoda jest skuteczna, przynajmniej jeżeli chodzi o Kancerogeny to jakie znaczenia ma przyczyna? Zresztą jest ona tam podana w formie mechanizmu tworzenia się skancerowanych komórek.

Pewnie że lepiej nie chorować ale z drugiej strony jeżeli przyczyna bywa tak "odległa" i względnie trudna do zdiagnozowania (GNM) to jaki sens wracania do przczyny.

Choremu człowiekowi głównie trzeba pomóc. Chociaż bez wątpliwości założenia Mistrza czyli w zasadzie edukacja ludzi jest najważniejsza i najwłasciwsza ponieważ pozwala nie dopuszczać do choroby. Co zresztą Mistrz podkreśla. Ale wiemy jak to dzisiaj jest z tymi zanieczyszczeniami. I jak można przekonać się z doświadczenia wielu osób w przypadku zaawansowanej choroby proces leczenia nie jest łatwy.

Szczerze powiedziawszy metoda jest banalna i niejako sama się nasuwa, przynajmniej dla mnie. Zawsze uważałem że tzw. przystawianie pijawek to nie żadna ciemnogrodzka średniowieczna głupota a niedoskonała forma oczyszczania (zbyt intensywna). ( przy okazji takich rzeczy chce mi się wyć i przy pomocy jakiegoś kałasznikowa zrobić porządek ze wszystkimi szarlatanami, nie tylko tymi w fartuchach, którzy odmóżdżają ludzi bajkami typu ŚREDNIOWIECZE TO CIEMNOGRÓD czy ŚWIĘTA INKWIZYCJA TO NAJWIĘKSZA ORGANIZACJA ZBRODNICZA WSZECHCZASÓW )

Zawsze ciężko było mi uwierzyć w to że niektóre osoby mają samoistna otwartą ranę. Jednak co jakiś czas sam miałem krwotoki z nosa przy których ewidentnie czułem się pomimo utraty krwii dużo lepiej, tak właśnie jakby organizm oczyścił się z toksyn. I tego jestem pewien.

« Ostatnia zmiana: 04-01-2009, 04:01 wysłane przez laokoon » Zapisane
Magdalena
« Odpowiedz #4 : 04-01-2009, 15:22 »

Wiedziałam, że lacky na poważnie zajmie się tematem. Na początku ta cieciorka mnie trochę rozśmieszyła jak Grażynkę zresztą ale potem zadałam sobie sprawę, że to może być jakieś inne ciało obce: np groch czy fasola.
W filmie wspominano o pierścieniu plastikowym po to jedynie aby zaznaczyć miejsce gdzie ma powstać pęcherz.
Ktoś z forumowiczów napisał jakiś czas temu, że kobiety żyją dłużej bo co m-c oczyszczają się naturalnie. Jak ja się cieszę, że jestem kobietą i miesiączkuję thumbup. Martwi mnie jedynie ten temat z dzieckiem, mam nadzieję, że za mocno swojej córki "nie naraziłam za zachorowanie" na jakąś poważną chorobę. Szkoda, że na forum nie trafiłam wcześniej choć z drugiej strony gdyby nie ona pewnie nigdy bym tu nie trafiła smile.

« Ostatnia zmiana: 04-01-2009, 16:49 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #5 : 04-01-2009, 17:10 »

Coś w tym musi być prawdy. Moja teściowa ma otwarty żylak i go nie goi to znaczy odstawiła maści i przykłada alocit.

Trzy dni lała się limfa podbarwiona krwią i rana się powiększała. Teraz mniej sączy, ale boli i zakłuwa.
Ciekawe jest to, że bolało ją biodro, a teraz ból zmniejszył się. Zastanawiam sie czy po oczyszczeniu żylaka nie przestaną boleć "kości" na, które narzeka.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #6 : 04-01-2009, 17:12 »

przy okazji takich rzeczy chce mi się wyć i przy pomocy jakiegoś kałasznikowa zrobić porządek ze wszystkimi szarlatanami, nie tylko tymi w fartuchach, którzy odmóżdżają ludzi bajkami typu ŚREDNIOWIECZE TO CIEMNOGRÓD czy ŚWIĘTA INKWIZYCJA TO NAJWIĘKSZA ORGANIZACJA ZBRODNICZA WSZECHCZASÓW )

Lekarze przez całe wieki uznawani byli za szarlatanów. Obserwując to co obecnie wyprawiają z ludźmi nie rozumiem, dlaczego to się zmieniło? Dlaczego religie zaakceptowały w pewnym momencie działania lobby lekarsko-farmaceutycznego?

Ktoś z forumowiczów napisał jakiś czas temu, że kobiety żyją dłużej bo co m-c oczyszczają się naturalnie.

To ja postawiłem taką hipotezę na forum profilaktycznym:
http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=170.msg1014#msg1014

Post 19. Warto pisać nr postu.//Grażyna
« Ostatnia zmiana: 04-01-2009, 17:49 wysłane przez Grażyna » Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #7 : 05-01-2009, 19:28 »

[...] Czyli film pokazuje role infekcji (ran, które się nie goją) paciorkowcami dla naszego. My mieliśmy problem z określeniem poprawy po takich infekcjach, bo nie wiedzieliśmy, jaki jest okres działania takiej infekcji. Oni to sprawdzili i określili, że to są miesiące a nawet lata.
Czyli odpowiednie dbanie o takie rany powinno oczyścić organizm z toksyn, które powodują raka. [...]
Lacky, czy masz może pomysł, jak natura bez naszej ingerencji może poradzić sobie z krwotokiem (dosłownie jak fontanna) z rany, którą sam organizm "otworzył" w celu usunięcia toksyn?
Chodzi o analizę psiego wątku, mój post nr 182 z dnia 5/01/2008, godz.16:54
http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=903.msg53873#new
Nasza rana nie ropiała, "wystrzeliła" z opuszki taka "pączkująca" krwawiąca narośl na tylnej łapie, stale rosnąca i niestety ciągle drażniona przy chodzeniu (chodziła w "bucie").
Wdzięczna byłabym za Twoje cenne uwagi. Potrzebuję sobie to wszystko poukładać, wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów - aby w przyszłości ewentualnie nie popełnić podobnych ... Psica miała w końcu bardzo ludzką przypadłość,  Smutny  : melanoma .
... Chyba, że "na siłę" dopatruję się podobieństw,  confused ...
Dziękuję i pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 05-01-2009, 22:35 wysłane przez Rysiek » Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Lacky
« Odpowiedz #8 : 13-01-2009, 00:23 »

Cytat
Lacky, czy masz może pomysł, jak natura bez naszej ingerencji może poradzić sobie z krwotokiem (dosłownie jak fontanna) z rany, którą sam organizm "otworzył" w celu usunięcia toksyn?
Tu się można zastanawiać nad przyczyną krwawienia czy to był ratunek organizmu czy możliwości wytrzymałościowe tkanki zostały przekroczone i narośl spowodowała przerwanie struktury a w konsekwencji krwotok.

Zazwyczaj rany ropiejące pojawiają się w innym miejscu niż chore miejsce na skórze. Prawdopodobnie dlatego aby nie dopuścić do większej infekcji przez bakterie. Słaba tkanka spowodowałby że obszar infekcji nie ograniczyłby się tylko do rany a do całej słabej tkanki. Oczyszczanie krwi w innym miejscu powoduje że inne chore miejsca się wchłaniają a komórki chore obumierają i wymieniają się na nowe.

Krwawienie w formie przebrania zaworu nagromadzonych toksyn odbywa się zazwyczaj przez naczynia limfatyczne a nie przez chore miejsca. Dlatego u ludzi taki zawór zazwyczaj występuje w nosie.

Dodano : 13-01-2009, 00:12
Cytat
Czy są tam złe założenia? Jeśli ta metoda jest skuteczna, przynajmniej jeżeli chodzi o Kancerogeny to jakie znaczenia ma przyczyna? Zresztą jest ona tam podana w formie mechanizmu tworzenia się skancerowanych komórek.

Metoda jest skuteczna z założenia. Pytanie dlaczego?

Problemem wszystkich metod jest to że żadna z nich nie informuje:
- że należy zmienić sposób odżywiania,
- że należy zminimalizować ilość toksyn dostarczanych do organizmu,
- że należy wzmacniać wątrobę,
- że oczyszczenie krwi nie zawsze zablokuje działanie zmutowanych komórek,
- dla metody z sokami zablokowanie zmutowanych komórek nie powoduje oczyszczania krwi z substancji kancerogennych.

Ludziom jak się tego jasno nie przekaże to oni będą dokładnie robili tylko to co się im powie.

Najważniejsze czego brakuje w tych metodach to pobudzania organizmu do oczyszczania wewnętrznego, przez jego wzmacnianie lub stymulowanie do wypychania toksyn. To że bakterie wyczyszczą krew może nie dać pozytywnego efektu bo organizm cały czas przechowuje zakonserowowane toksyny w tkankach a nie ma siły aby je wypchnąć do krwi.

No i cały sens tej metody - bakterie. Jeżeli ktoś nie będzie posiadał na skórze bakterii zdolnych wykonać taką pracę a ranę tak zabezpieczy że bakterie się do niej nie dostaną to efektu może nie być żadnego.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2009, 00:27 wysłane przez Lacky » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #9 : 28-03-2009, 06:10 »

Racja, nie brałem tego pod uwagę pisząc ale racja o tej profilaktyce należy powtarzać przy kazdej okazji. Gdyby nasi dziadowie i ojcowie (babcie matki) mialy swiadomosc tego i przekazywalyby ta nauka to nie byloby tyle klopotow, a w doroslym zyciu, szczegolnie kiedy czlowieka trapia problemy zdrowotne trudno jest zmienic przyzwyczajenia i trwac przy zdrowym trybie.

Co do rany i bakterii to miałem własnie takie obawy że może nie być efektu i tak mi się wydaje że u mnie mogłoby być trudno z wywołaniem oczyszczania.
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #10 : 18-10-2009, 21:49 »

Znalazłem forum z ludźmi stosującymi metodę NIA w walce z rakiem. Dla osób chorych na raka chcącymi zastosować to metodę to jest dobre miejsce na zapoznanie się z terapiami prowadzonymi przez inne osoby.

http://free4web.pl/3/1,165699,420428,Threads.html;jsessionid=wyj6k1ull9pg
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!