Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 13:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gardło  (Przeczytany 4857 razy)
piotrek_z
« : 29-01-2009, 10:58 »

Witam serdecznie
Od ponad dwóch lat zmagam sie na rozne sposoby ze stanem zdrowia a dokładnie z gardłem Smutny zanim trafiłem tutaj miałem wiele wizyt u różnych specjalistów od wakacji zeszłego roku już do nich niechodzę tylko tak jak potrafiłem skorzystałem z wiedzy na forum i z książek.... mój problem gardłowy to bardzo podobny objaw grzybicy jak to opisał Mistrz w jednej ze swoich ksiażek czyli niesprecyzowane dyskomfort gdzieś w okolicach nosogardła raz bardzo dokuczliwy a raz mnie Smutny w zasadzie żadnego kataru kaszlu itp.Moje pytanie brzmi czyli mimo ze jeszcze nie upłyneło pół roku od picia MO o czy jest możliwośc wczesniej przyjąć Detox+? napisałem dlatego o tym preparacie gdyż praca jaką wykonywalem przez ostatnie 10 lat to firmy poligraficzne a dokladnie praca przy drukowaniu i ciągly kontakt z chemikaliami i tak mysle że możenie warto czekać te minimum pół roku aby stosować Detox+ tylko od razu zacząc pozbywać sie miejsc zniszczonych (w gardle) przez rozpuszczalniki itp Smutny zaznaczam że objawy gardlowe pojawiły się w 2006 w sierpniu jako trzydniowe lekkie zawroty głowy i dosłownie po trzech dniach przeszło na gardło i trwa do dziś :(Lekarze stwierdzili nerwice i przepisali 2 lata temu lek Asentra i brałem 6 miesiecy i sam dstawilem Smutny Cztery miesiace piłem MO z oliwy z oliwek a teraz od ok. 2 tygodni z olejem kukurydzianym plus koktajle i naprawde staram sie ograniczac kawe ijak tylko moge cukier biały.Do tego wszystkiego doszło od dwoch dni coś dyskiem chyba przedzwigalem sie i nie mogę swobodnie sie poruszac :(Jest to mój pierwszy wątek więc prosze o dużo wyrozumialosci jeżeli coś zrobiłem nie tak Smutny
aha i jaki jest bezpieczny spadek wagi ciała? odkąd pije MO i koktajle schudłem z 78kg do 71 kg czy są jakies bezpieczne granice spadku wagi ciała czy poprostu pozostawić to organizmowi ?
« Ostatnia zmiana: 29-01-2009, 11:11 wysłane przez piotrek_z » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #1 : 29-01-2009, 12:01 »

Najpierw lepiej spróbować mieszanki ziołowej oczyszczającej drogi oddechowe - skorzystaj z wyszukiwarki. Dopiero potem jeśli trzeba będzie, weźmiesz detox.
W tej chwili trwa wzmożone oczyszczanie, a jednocześnie wtórne zanieczyszczanie chemikaliami. Może to być niebezpieczne. Dobrze byłoby na jakiś czas odseparować się od bezpośredniego kontaktu z chemikaliami - aż organizm uzyska dobry stan ogólny.
 
Coś z dyskiem może być konsekwencją oczyszczania się organizmu, ale oczywiście nie jest wykluczone, że coś sobie uszkodziłeś.

Co do chudnięcia przeczytaj http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=211.0
Zapisane
piotrek_z
« Odpowiedz #2 : 29-01-2009, 13:03 »

Tzn. co do kontaktu z chemikaliami to juz od prawie dwóch lat niemam z nimi kontaktow, gdyż pracuje w firmie zajmującej sie dystrybucją bakalii. Co do chudniecia, to chodziło mi o bezpieczne granice, bo mimo, że organizm zapewne wie co robi, to czy nie warto w jakiś sposób go sprawdzic? A co do dysku, to średnio raz do roku mi to dokucza a do tego w mojej okolicy nie znam lub nie ma żadnego kreglarza(?) czy osoby znającej sie na temacie. Smutny Zmuszony byłem iśc do apteki i kupić proszki przeciwbólowe Aleve Smutny

Proszę przykładać większą uwagę do staranności pisania, zdania zaczynamy wielką literą, a po znakach przestankowych jest spacja. Tak napisane posty będą kasowane. //Rysiek
« Ostatnia zmiana: 29-01-2009, 14:28 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #3 : 29-01-2009, 14:22 »

Piotrek, chodzi Ci chyba o kręgarza od wyrazu "kręgosłup", a nie kręglarza, który kojarzy się z kręglami  msn-wink.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
piotrek_z
« Odpowiedz #4 : 29-01-2009, 14:45 »

Tak oczywiście o kręgarza Smutny przepraszam ale troszke słabo się czuje i zapewne stąd te błędy Smutny
Zapisane
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #5 : 29-01-2009, 16:26 »

Cytat
nie znam lub nie ma żadnego kreglarza
No i dobrze... od kręgarzy trzymałabym się z daleka lepiej rozglądnąć się za dobrym masażystą . Co możesz zrobić.. to powolutku jak nie ma oczywiście bólu zacząć samemu wykonywać ćwiczenia, ale tylko odciążające kręgosłup.
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!