Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 14:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Piekące oczy  (Przeczytany 33351 razy)
Mag
« : 08-02-2009, 19:21 »

Po jakiś 3 miesiącach od rozpoczęcia picia mikstury pieką, szczypią, łzawą mi oczy. Nigdy przedtem nie miałam takich objawów. Wiem, że jest to spowodowane oczyszczaniem, natomiast zastanawiam się czy to oznacza, że regeneruje się moja wątroba?
Tak powiedział mi lekarka w instytucie Vega Medica w Warszawie, że piekące oczy są objawem oczyszczającej się wątroby.
Czy jeśli rzeczywiście jest to wątroba to czy nadszedł czas wspierania jej ostropestem?

Chciałabym jakoś sobie pomóc, bo problem z oczami jakoś nie przechodzi bag
Jestem wdzięczna za wszelkie podpowiedzi/wskazówki.

Pozdrawiam
Mag
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #1 : 08-02-2009, 22:46 »

Mag, pijesz Miksturę oczyszczającą, jak piszesz, od ponad pół roku. Na forum piszesz od niedawna.
Jak to jest z Twoim oczyszczaniem - czy do tej pory nie miałaś żadnych reakcji i teraz posypały się masowo? W każdym razie dużo o tym piszesz. I wszystko  w porządku, po to jest forum, ale gdyby każdy wszystko opisywał, forum szybko by pękło. Dlatego radzimy korzystać:
1. z książek Pana Słoneckiego
2. z działu "Często zadawane pytania"
3. z wyszukiwarki.
Ad 1. Co do książek, Pan Słonecki już w swojej pierwszej książce - Oczyszczenie pisze w Rozdz. 9 trudne początki oczyszczania o różnych dolegliwościach. W punkcie 3. Reakcje pośrednie jest podpunkt c. Swędzenie i pieczenie oczu. Można zakraplać oczy, co zresztą często jeszcze wzmaga dolegliwości, ale przede wszystkim - trzeba to przeżyć.
Ad 2. w dziale znajdziesz wskazówki, jak zakraplać oczy przez nos.
Ad 3. Wprowadzając do wyszukiwarki takie hasła jak "piekące oczy", "detoks oczu" przekonasz się, że nie jesteś jedyną osobą, która się z tym męczy, możesz przeczytać jak inni sobie z tym radzą, np. o zakraplaniu żyworódką.

Tak więc, zanim założysz nowy wątek, najpierw poszukaj, czy temat już na forum nie istnieje - może lepiej poczytać co inni napisali i wtedy ewentualnie zadać pytanie.
« Ostatnia zmiana: 08-02-2009, 22:55 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #2 : 09-02-2009, 01:17 »

Nawiasem mówiąc, u mnie polka z oczami rozpoczęła się dość późno i trwa do dziś.
Nie pomaga spora ilość czasu spędzonego przy ekranie, oj nie.
A pisząc o "zakraplaniu żyworódką" miałam oczywiście na myśli zakraplanie sokiem z tej zadziwiającej roślinki.
« Ostatnia zmiana: 11-03-2010, 13:44 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Oliwka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2005
Skąd: Polska
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #3 : 09-02-2009, 12:25 »

Ja też mam co jakiś czas problemy z oczami-swędzenie, pieczenie,mgła,bardzo niewyraźnie widzę, opuchlizna.Po pół roku muszę znowu zmienić okulary na silniejsze. To jest teraz mój największy problem.
Zapisane

nie można przyrody inaczej zwyciężyć niż przez to, że się jej słucha
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!