Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łuszczyca - choroba czy oczyszczanie - przyczyny  (Przeczytany 237725 razy)
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #140 : 06-02-2015, 16:20 »

    Czy w moim przypadku mógłbym zastosować mieszankę na drogi moczowe. Mam 48 lat moja dieta od młodych lat opierała się na produktach mącznych i nabiałowych. Od młodych lat ciężka praca na budowie i dużo imprez z alkoholem. Oprócz tego dużo sportu, siłownia, piłka nożna, tenis. Do tego suple, witaminy i inne g..... Obecnie nie muszę pracować fizycznie. Ze sportu tylko tenis i rzadko siłownia. Oczywiście bez supli  tylko KB i DP .Sport uprawiany rekreacyjnie szczególnie tenis w lecie jest odskocznią od myśli chorobie. Problemy ze skórą zaczęły się ponad dziesięć lat
temu. Nie wiem czy to jest łuszczyca czy choroba Duhringa. Po  analizie swojego trybu życia i oczywiście dzięki przypadkowemu odkryciu forum Biosłone dopiero przejrzałem na oczy. Teraz wiem że nie będzie lekko i nie spodziewam się cudów. MO,KB,DP, stosuje od dwóch lat. Gluten obecnie całkowicie odrzucony. Skóra na brzuchu, plecach,biodrach i łokciach czerwona z białym nalotem ,ale bez łuski.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #141 : 06-02-2015, 16:30 »

Tak, możesz, zważywszy na to co napisał Mistrz.

Cytat
Układ moczowy jest największym, a więc najważniejszym układem wydalniczym. Jeśli dodamy, że przyczyną wszystkich chorób jest toksemia organizmu wynikająca z braku możliwości wydalenia nadmiaru toksyn, to prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego ma decydujące znaczenie nie tylko w utrzymaniu, ale także w przywróceniu zdrowia poprzez działania profilaktyczne ukierunkowane na usunięcie przyczyny dysfunkcji organizmu, zwanej chorobą.
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-drog-moczowych
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #142 : 07-04-2015, 09:58 »

Zastanawiam się nad wprowadzeniem diety monotematycznej. Mam duże zmiany na brzuchu, plecach, łokciach, udach. Skóra nie ma łuski tylko biały nalot. Po naciśnięciu skóra wydaje się zdrowa. Raz swędzi mniej raz więcej. Staram się stosować DP, systematycznie MO, KB, gluten odstawiony, stosuję systematyczne ssanie oleju. W sierpniu ubiegłego roku przeszedłem zapalenie migdałów. Po kilkudniowej walce niestety wylądowałem w szpitalu. Ropień uniemożliwiał przełykanie i jedzenie. Zrobiono mi nacięcie, po którym wyleciała brunatna cuchnąca ropa. Od tamtej pory często pojawia się biała wydzielina, która spływa po gardle i ssanie oleju bardzo pomaga w jej usunięciu. Często łapią mnie skurcze, na które pomaga moczenie nóg w chlorku magnezu.
« Ostatnia zmiana: 11-04-2015, 10:05 wysłane przez Agata » Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #143 : 07-04-2015, 12:14 »

Tekst ze spacjami w nieodpowiednich miejscach razi równie mocno, jak tekst z błędami ortograficznymi.
CV zawierające błędy typograficzne razi brakiem profesjonalizmu zanim jeszcze zacznę je naprawdę czytać.

Uwierzcie, że naprawdę warto nauczyć się tych kilku prostych zasad - może to diametralnie zmienić sposób,
w jaki jesteśmy postrzegani przez osoby, które jeszcze nie miały okazji nas poznać.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #144 : 07-04-2015, 14:35 »

Przypomniała mi się pewna dyskusja w radiu, którą usłyszałem kilkanaście, czy może kilkadziesiąt lat temu. Dyskutowano na temat wyrugowania z języka polskiego polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż). Jeden z dyskutantów zachwalał wygodę, jaką daje pisanie bez tych znaków, na co drugi spytał: - To po czym poznam, że mam do czynienia z idiotą?

To mi się jakoś w głowie utrwaliło, z wiekiem może nawet zanadto, bo jeśli widzę, że ktoś pisze z rażącymi błędami, to a priori zakładam, że mam do czynienia z idiotą, z którym nie warto dyskutować ani udzielać mu porad, bo i tak nie zrozumie, więc po co w ogóle czytać takie wypociny... 
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #145 : 08-04-2015, 14:03 »

Przepraszam wszystko dlatego że mało pisze na kompie. Przeczytałem trzy tomy Zdrowia na własne życzenie i bardzo cenię wiedzę Mistrza.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #146 : 08-04-2015, 14:14 »

Przepraszam wszystko dlatego, że mało piszę na komputerze. Przeczytałem trzy tomy Zdrowia na własne życzenie i bardzo cenię wiedzę Mistrza.
Dobrze, że chcesz się poprawić, rozumiesz argumenty, no i nie obrażasz się. Jest zatem nadzieja bo trening czyni Mistrza. smile
Trochę to nie moja kompetencja, ale tak mnie podkusiło.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #147 : 10-04-2015, 17:37 »

Na diecie monogamicznej jestem czwarty dzień, nie wiem czy to dobry pomysł ale chcę spróbować ale nie wiem ile wytrzymam. Forum śledzę od dwóch lat , mam mało wpisów bo jak to ktoś napisał na forum że łuszczycy są wrażliwcami i dużo rzeczy duszą w sobie, dlatego bałem się krytyki. W czasie stosowania MO,KB,DP, poprawił mi się wzrok na tyle że nie muszę iść do okulisty po okulary, choć przed stosowaniem MO taki był zamiar. Ogólne samopoczucie jest dużo lepsze niż przed stosowaniem MO, KB, DP. Zmiany skórne mam dość rozległe. Na diecie monogamicznej najbardziej  brak mi KB jest to świetny wynalazek, tak jak to forum. Dziękuje Udana za nadzieję i Mistrzowi za Biosłone.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #148 : 10-04-2015, 18:17 »

na diecie monogamicznej
Hmmmm, na awatarze jest Julian, a pisze jak LOL Jan, że tak przymierzę buty Skorupiona.
« Ostatnia zmiana: 10-04-2015, 18:22 wysłane przez VVV » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #149 : 10-04-2015, 21:21 »

Liljan, pisz, ale czytaj pięć razy, zaczym wyślesz.
Jesteś  na pewno na diecie monotematycznej!
Zapisane
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #150 : 10-04-2015, 21:28 »

Sory ale ze mnie burak.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #151 : 10-04-2015, 21:33 »

Eee tam zaraz burak, freudowska pomyłka zwyczajnie, widać figle ci w głowie.
Zapisane
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #152 : 10-04-2015, 21:48 »

Ładnie się tak nabijać z chorych ludzi.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #153 : 11-04-2015, 23:37 »

Liljan, jak nie dasz na luz, nie masz szans na zdrowie. Scorupion chciał Cię podnieść na duchu, a wyszła dupa!
Jeśli czasami odpuścisz, będzie Ci łatwiej, zaufaj.
« Ostatnia zmiana: 12-04-2015, 09:45 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Liljan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.05.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #154 : 12-04-2015, 18:29 »

E tam zaraz dupa, przecież wiem że to podpucha.
Zapisane
Lucko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 22.02.2019
Wiadomości: 30

« Odpowiedz #155 : 06-02-2019, 21:03 »

Witam
nie wiem czy jeszcze, ktoś tu zagląda ? ja na ŁZS choruje 15 lat czyli połowę swojego życia, postanowiłem wdrożyć DP i chcę zacząć pić MO tylko się zastanawiam od jakiego oleju zacząć, tutaj piszecie, że problemy skórne to problem z wątroba, więc należało by zastosować olej kukurydziany, ale także nieszczelne jelita a tutaj olej z pestek winogron, u mnie ŁZS objawia się na głowie i skórze twarzy w postaci czerwonych plam właśnie najbardziej mi zależy na wyleczeniu ŁZS więc, który olej waszym zdaniem na początek wybrać ?
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #156 : 07-02-2019, 09:39 »

Najlepiej zacznij od początku, czyli od czytania, zrozumienia zasad funkcjonowania organizmu, a odpowiedz przyjdzie sama. Już straciłeś 15 lat nie trać więcej, bo szkoda życia na chorowanie.
Zapisane
Makabella
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #157 : 07-02-2019, 13:48 »

Trzeba przyznać, że łuszczyca to ciężki temat.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #158 : 07-02-2019, 14:01 »

I po co takie pierdoły wypisujesz?
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #159 : 07-02-2019, 15:29 »

Trzeba przyznać, że łuszczyca to ciężki temat.
Makabella o co Ci chodzi, że w każdym wątku jakieś zdanie umieszczasz? To forum to nie jest GG.
Cytat
Witam nie wiem czy jeszcze, ktoś tu zagląda ? ja na ŁZS choruje 15 lat czyli połowę swojego życia, postanowiłem wdrożyć DP i chcę zacząć pić MO tylko się zastanawiam od jakiego oleju zacząć, tutaj piszecie, że problemy skórne to problem z wątroba, więc należało by zastosować olej kukurydziany, ale także nieszczelne jelita a tutaj olej z pestek winogron, u mnie ŁZS objawia się na głowie i skórze twarzy w postaci czerwonych plam właśnie najbardziej mi zależy na wyleczeniu ŁZS więc, który olej waszym zdaniem na początek wybrać ?
Już na to Ci odpisałam w innym wątku. Nie pisz tej samej treści w kilku wątkach.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!