Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hemoroidy  (Przeczytany 9810 razy)
zuzanka
« : 26-03-2009, 16:23 »

Od kilkunastu lat mąż ma poważne problemy z jelitami polegające na częstych krwawieniach i czasami też ostrych bólach.Lekarz proponował operacyjne leczenie hemoroidów a chorobę określił jako zespół jelita wrażliwego.Drugi lekarz potwierdził konieczność operacji  a  chorobę określił jako uchyłkowatość jelita.Trudno nam było jednak podjąć taką decyzję, ale problem mieliśmy poważny, bo źle rokował. Zaczęliśmy od zmiany sposobu odżywiania.Mniej więcej polega to tym,że staram się jak najmniej kupować gotowego jedzenia w sklepach.Praktycznie wszystko robię sama i dokładnie tak, jak proponuje Grażyna.Ta kuchnia nam bardzo odpowiada.W grudniu zupełnie przypadkiem trafiłam na stronę  bioslone i przeczytałam o MO.Zaczęliśmy ją pić od 1 stycznia 2009 roku.Dzisiaj, po trzech miesiącach jej regularnego spożywania, mąż był na badaniu kolonoskopowym i okazało się,że wprowadzając kolonoskop do kątnicy, błona jelita jest bez zmian a guzki krwawicze są II stopnia.Tą radością chciałam się z Wami podzielić a Mistrzowi serdecznie podziękować.

Już widzę mojego profesora, gdybym napisała temat zaczynając go mała literą. //Grażyna

« Ostatnia zmiana: 26-03-2009, 16:46 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 26-03-2009, 16:32 »

No. A niektórym się nie podoba, że nasze forum nazywa się antymedyczne. A przecież ono takie jest!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Grażyna
« Odpowiedz #2 : 26-03-2009, 16:52 »

Inaczej, niż na innych forach, nie tyko poświęconych parazytozom, ale także leczeniu raka i innych chorób, gdzie pisze się o metodach naturalnych, tak naprawdę stosując medycynę, a nie jakieś naturalne leczenie, którego tam nie ma.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!