Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:16 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Bia³y ¶luz w stolcu  (Przeczytany 25461 razy)
flapjack
« : 29-03-2009, 19:20 »

Odk±d zacz±³em piæ MO, w stolcu zaczê³o pojawiaæ siê stopniowo co¶ bia³ego. Dos³ownie bia³ego, jak piêciogwiazdkowa kartka papieru do drukarki, jak t³o w notatniku windows 

No nic, pomy¶la³em sobie wtedy (po miesi±cu czy dwóch stosowania MO) "ten wynalazek MO naprawdê dzia³a, co¶ patologicznego musi on najwidoczniej ze mnie wymiataæ". Pomy¶la³em tak tymbardziej, i¿ moje dolegliwo¶ci przewodu pokarmowego (g³ównie wzdêcia) zaczê³y stopniowo nikn±æ, a tej zimy zachorowa³em tylko na jedn± grypê, co uznajê wrêcz za wyczyn w moim przypadku. Wracaj±c do "bia³ego", jego udzia³ ilo¶ciowy na tamte czasy okre¶li³bym jako 2-5%.

Sytuacja zmieni³a siê jaki¶ tydzieñ temu, stopniowo zacz±³em wdra¿aæ koktajle, jednak ich czêstotliwo¶æ stosowania okre¶li³bym jako okazyjn±. Pewnego dnia ilo¶æ tego "bia³ego" drastycznie siê zwiêkszy³a, rzek³bym nawet do 50% stolca, lecz nie codziennie. Od tej chwili jest tego powiedzmy z 10-15% prawie za ka¿dym razem. Nie by³o by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ¿e owe "bia³e co¶" przyjê³o kszta³t "robali" o d³ugo¶ci powiedzmy 10-15cm. Z tym, ¿e miejscami te "robale" by³y jakby zmasakrowane, nie mia³y ci±g³o¶ci. Uwieczni³em to a¿ na fotografii  blink tak by³em zdziwiony.

Moje pytanie: czy istniej± w przewodzie pokarmowym jakie¶ popularne "idealnie bia³e robale", a je¶li nie robale to jaki rodzaj z³ogów by to móg³ byæ? A mo¿e tak w³a¶nie wygl±da grzybnia Candida?

Zainteresowanym i lubi±cym mocne wra¿enia mogê zawsze pokazac fotkê  biggrin Z góry dziêkujê za konstruktywne odpowiedzi.



« Ostatnia zmiana: 29-04-2009, 00:56 wys³ane przez Mistrz » Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 391

« Odpowiedz #1 : 29-03-2009, 19:29 »

  Zanim kto¶ odpowie Tobie, to mia³ podobnie Cez69, a mo¿e by³ to inny ¶luz.

Cez69: "Na pocz±tku zacz±³ mi schodziæ razem ze stolcem bia³y ¶luz"

http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=3361.msg50247#msg50247
Zapisane
flapjack
« Odpowiedz #2 : 29-03-2009, 19:33 »

Dziêki, nie potrafiê odpaliæ linka "W±tek lub dzia³, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostêpu"


Post jest w dziale ekperymentatorów, do którego nie masz dostêpu. //Gra¿yna
« Ostatnia zmiana: 29-03-2009, 21:30 wys³ane przez Gra¿yna » Zapisane
Kingosia
« Odpowiedz #3 : 21-04-2009, 11:35 »

Odk±d zacz±³em piæ MO, w stolcu zaczê³o pojawiaæ siê stopniowo co¶ bia³ego. Dos³ownie bia³ego, jak piêciogwiastkowa kartka papieru do drukarki, jak t³o w notatniku windows 


Mnie te¿ siê co¶ takiego pojawi³o. I to przed rozpoczêciem picia MO. Szkoda, ¿e w±tek, w którym jest dyskusja na ten temat jest zablokowany, bo mnie dosyæ niepokoi ta sprawa.

Kingosiu, przeczytaj http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5280.msg51479#msg51479 //Gra¿yna
« Ostatnia zmiana: 21-04-2009, 14:11 wys³ane przez Gra¿yna » Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 391

« Odpowiedz #4 : 21-04-2009, 11:40 »

W owym w±tku niestety niczego nie ma, po za zastanawianiem siê CEZ-a 69.
Zapisane
Kingosia
« Odpowiedz #5 : 21-04-2009, 14:04 »

W owym w±tku niestety niczego nie ma, po za zastanawianiem siê CEZ-a 69.

Czyli rozumiem, ¿e nikt nie ma pomys³u na to, o co mo¿e tu chodziæ? :-(
Zapisane
Nikita
« Odpowiedz #6 : 21-04-2009, 16:34 »

Albo moze kamienie kalowe, ktore moga byc jak zaschnieta biala guma.
« Ostatnia zmiana: 22-04-2009, 09:47 wys³ane przez hajdi » Zapisane
Kingosia
« Odpowiedz #7 : 21-04-2009, 16:38 »

jak zaschnieta biala guma.

Dok³adnie z tym mi siê to kojarzy³o...
Zapisane
flapjack
« Odpowiedz #8 : 21-04-2009, 19:51 »

To kamienie ka³owe s± bia³e? Nie¼le! Dok³adnie, zaschniêta bia³a guma to mo¿e byæ to! Ostatnio bli¿ej to przeanalizowa³em... niestety ju¿ nie takie du¿e ilo¶ci, ale faktycznie by³o nie¼le lepkie, jak zaschniêta bia³a guma, no mo¿e nie do koñca zaschniêta, jak jaki¶ gêsty bia³y klej. Ogólnie po tych wszystkich wynalazkach bios³one ró¿ne rzeczy ze mnie wychodz±, co mnie cieszy.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2009, 19:59 wys³ane przez Flapjack » Zapisane
eryba
« Odpowiedz #9 : 21-04-2009, 22:03 »

Te¿ chcia³abym wiedzieæ co to mo¿e byæ. Jeszcze przed tym jak zaczê³am piæ MO podczas ci±¿y te¿ mia³am taki bia³y konsystencji kleju ¶luz w kale. Przera¿ona zapyta³am wtedy swojego lekarza. Powiedzia³, ¿e to nic z³ego i ¿eby siê nie przejmowaæ.
Ale do tej pory mnie to ciekawi. Pó¼niej podczas picia MO nigdy wiêcej nie mia³am ju¿ takich objawów.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 21-04-2009, 22:12 »

Cytat
Te¿ chcia³abym wiedzieæ co to mo¿e byæ.
A co to ma do rzeczy? Organizm, gdy tylko ma mo¿liwo¶æ, pozbywa siê wszelakiego dziadostwa, i o to w gruncie rzeczy chodzi. Doprawdy nie rozumiem, co w tym takiego ciekawego...
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Zazula
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 22-08-2008
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 221

My¶lê, wiêc jestem samotna...

« Odpowiedz #11 : 25-04-2009, 19:47 »

A ja siê zawsze cieszê, gdy to "dziadostwo" wychodzi z ³atwo¶ci± msn-wink A jak owo "dziadostwo" wygl±da, to nie mam ochoty siê przygl±daæ (chyba, ¿e ju¿ bardzo chora jestem).
Poza tym u mnie to od razu nurkuje pod wod±, wiêc czemu tu siê przygl±daæ?

Ludziska, co Wy? Na gazetê "robicie", czy do ery nocników wrócili¶cie?  eek
Zapisane

u¶miech to po³owa poca³unku smile
Grazyna
« Odpowiedz #12 : 25-04-2009, 20:12 »

No, w³a¶nie.
Zamykamy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!