Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 13:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Anastazja  (Przeczytany 506253 razy)
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #60 : 18-07-2009, 18:36 »

Dobrze, że znów mogę pisać ponieważ chcę wyjaśnić, że produktów glutenowych już nie spożywam od dawna, co wielokrotnie podkreślałam w opisach swojej diety, laktozę spożywam tylko w śmietanie kremówce a sachorozę w miodzie w postaci dodatku do koktajli. Jem wszystko, co trzeba, z tym tylko, że jadałam ziemniaki i piłam koktajl z owocem i miodem właśnie.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #61 : 21-07-2009, 12:27 »

Od niedzieli stosuję dietę. Dzisiaj czuję się strasznie słaba. Mam silne zapalenie zatok. Wczoraj był wiatr i gotowe! Rozpoczęłam też trzeci etap picia ziół oczyszczających drogi moczowe, po kolejnych,  trzech tygodniach przerwy i póki co jest w porządku.
Po trzech miesiącach picia MO z oliwą z oliwek i alocitem na bazie aloesu zmieniłam olej na kukurydziany, pozostając przy aloesie. Po ok, trzech tygodniach musiałam wrócić do oliwy z oliwek confused.
Nie wiem, co się dzieje z moim żołądkiem? Jak tylko przestaję pić MO na żołądek, zaczynają się moje problemy:
- zawroty głowy
- mdłości
- niestrawność
Wróciłam do oliwy z aloesem. Jest troszkę lepiej ale nie idealnie. Zawroty głowy są nadal, kiedy zjem coś smażonego lub tłustego. Boję się, że nigdy nie uda mi się wyjść z tego etapu, a jeszcze tyle przede mną.
Może powinnam jeszcze spróbować zmienić alocit, czy raczej bazować na aloesie?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #62 : 21-07-2009, 22:58 »

Cytat
Może powinnam jeszcze spróbować zmienić alocit, czy raczej bazować na aloesie?
Raczej pozostać przy aloesie, ewentualnie może Pani używać aloesu bez rozcieńczenia, przez jakiś czas.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #63 : 23-07-2009, 13:49 »

Dzisiaj zastosowałam okład z soli na zatoki, a wieczorem zrobię parówkę z szałwii. Wierzę, że pomoże.
Ile razy na dobę mogę robić okład z gorącej soli w przypadku zapalenia zatok czołowych?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #64 : 23-07-2009, 13:51 »

Cytat
Ile razy na dobę mogę robić okład z gorącej soli w przypadku zapalenia zatok czołowych?
Jeden raz dziennie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #65 : 23-07-2009, 13:59 »

A na krtań? ja robiłam 3x, czy to za często?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #66 : 23-07-2009, 14:04 »

Skoro Pani nie umarła, to nie za często.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #67 : 23-07-2009, 14:43 »

A więc na dzisiaj koniec z okładami, ale parówka z szałwii też jest super biggrin.
Dziękuję na odpowiedź.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #68 : 29-07-2009, 09:10 »

Natomiast u mnie jest podobnie. Kiedy wstaję rano, jest mi bardzo zimno i oczywiście, jak tylko wstanę, boli mnie głowa. Mam ciągły obrzęk w zatokach. Już naprawdę nie daję rady. Wystarczy, że zrobi mi się, w momencie zimno i obrzęk gotowy, albo odwrotnie, kiedy przegrzeję się na słońcu,  jest to samo. Czuję, jak mnie rozpiera w okolicy czoła i jest mi raz zimno, raz gorąco. Okropność. Potem to już jest taki ból, że nie widzę na oczy i muszę się położyć bo jestem osłabiona, tak, jak Amelka. Zauważyłam, że na słońcu również źle mi się oddycha, ale najbardziej odczuwam zatoki. Może Amelka też ma problem z zatokami i kiedy się przegrzeje, to zatoki reagują, sama nie wiem, bo, kiedy przychodzimy zawsze leci jej z noska katar, który zasycha koło noska w postaci twardej skorupy. Często mówi również że boli ją główka i pokazuje na czoło. Psikam jej wtedy Euphorbium.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #69 : 30-07-2009, 17:37 »

Ja chciałam podziękować Mistrzowi, ponieważ odkąd piję MO z aloesem nierozcieńczonym, jest znacznie lepiej z moim żołądkiem. Co prawda nie idealnie, ale dużo lepiej. Dziękuję.
Pytanie tylko, jak długo mogę pić ten aloes w MO?
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Kiedy jestem na słońcu, w okolicy klatki piersiowej, na skórze, pojawiają się takie malutkie pęcherzyki z płynną zawartością. Już kilka razy coś takiego zauważyłam. Co to może oznaczać? Czy ktoś wie?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #70 : 30-07-2009, 18:12 »

Cytat
jak długo mogę pić ten aloes w MO?
Po 3 miesiącach picia MO z nierozcieńczonym aloesem powinno się zmienić środek gojący na alocit z citroseptu.
Cytat
w okolicy klatki piersiowej, na skórze, pojawiają się takie malutkie pęcherzyki z płynną zawartością
Skóra, raz tylko nadmiernie wystawiona na słońce, najczęściej dzieje się już to wiosną, często nad morzem, staje się wysuszona i scieńczała, a wtedy nie pełni należycie funkcji ochronnych i jest dla organizmu takim miejscem, przez które łatwiej wydala on toksyny, a nawet, jeśli nie tworzą się wypryski ropne, to kumuluje się płyn tkankowy. Do końca lata należy to miejsce osłaniać co najmniej cienką bawełną (tiul), najbardziej w dni słoneczne, ale nie tylko, także przed wiatrem i promieniowaniem uv, które występuje również w dni pochmurne.
Należy w tym miejscu unikać mydła, żelu, stosować kąpiele z dodatkiem oleju i dbać, żeby było ono w trakcie kąpieli odpowiednio nawilżane. Po kąpieli nie wycierać, tylko odczekać aż sama skóra wyschnie. W dni, kiedy nie ma kąpieli, tylko prysznic, można stosować miejscowo nawilżanie ciepłą wodą z kilkoma kroplami oleju albo smarować naturalnymi balsamami. Jednym z nich jest Balsam do ciała Ginko biloba firmy "natuderm botanics", do nabycia w drogeriach Natura.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #71 : 30-07-2009, 19:11 »

Bardzo Ci dziękuję Grażynko za tak wyczerpującą odpowiedź.
Tylko Grażynko,  ja piłam oliwę z oliwek z alocitem i  aloesem, przez trzy miesiące, potem zmieniłam olej na kukurydziany, po miesiącu musiałam wrócić do leczenia nadżerek w żołądku. Teraz rozpoczęłam picie oliwy z aloesem nierozcieńczonym, będę to robić przez kolejne trzy miesiące, jak radzisz Grażynko, ale wiem, że nie zaleca się jednocześnie zmiany oleju na kukurydziany i alocitu na citrosept , więc co potem?
« Ostatnia zmiana: 30-07-2009, 19:17 wysłane przez Anastazja » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #72 : 30-07-2009, 19:22 »

Zmienisz olej miesiąc przed albo po zmianie środka gojącego.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #73 : 01-08-2009, 08:58 »

 confused
Dzisiaj  obudziłam się z bólem po lewej stronie, z tyłu - znowu moja nerka. Strasznie mnie mdli i jestem ogólnie rozbita. Jak nie urok to... Już troszkę lepiej z żołądkiem, a tu znowu nerka crybaby
Najgorsze jest to, że dzisiaj mamy spotkanie rodzinne na działce, a ja, jak zwykle niedomagająca. Wczoraj, przed spaniem, zrobiłam sobie kąpiel, z dodatkiem soli. Czy to mogło być powodem? Woda była dość ciepła   
Aktualnie piję ziółka, na drogi moczowe więc,  czy mogę liczyć jedynie na ich działanie?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #74 : 01-08-2009, 10:37 »

Tak, Anastazjo. Wiesz, jak to jest - musisz to przeczekać. Kąpiel mogła trochę pobudzić oczyszczanie, zwłaszcza gdy była dość ciepła. Już wiesz, że nie jest to żadna tajemnicza choroba ani dopust boży, a efekty oczyszczania organizmu z toksyn. Dlatego bez lęku podejdź do tego i uśmiechnij się. Wcale nie musisz być "jak zwykle niedomagająca". Ziółek nie zaniedbuj, ale zamiast jednej ich porcji ewentualnie wypij sobie jednorazowo fitolizynę http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=880 .
Przypomnij sobie słowa Mistrza, choć było to napisane w innych okolicznościach
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=2217.msg15786#msg15786
a także Lacky'ego http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=7519.msg70849#msg70849
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #75 : 01-08-2009, 13:16 »

Dziękuję Grażynko!
Jak, Ty Grażynko  coś napiszesz, to  jest lepiej na duszy:)
Już mam fitolizynę, więc wypiję. Wiem, że to oczyszczanie, ale nic mnie tak nie przeraża, jak ból nerek.
Grażynko, proszę jeszcze, jeśli mogę o pomoc w kwestii zakraplania nosa. Zapytałam jeszcze w wątku Amelki. Z góry dziękuję.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #76 : 03-08-2009, 09:12 »

W sobotę wypiłam jednorazowo fitolizynę i ból, jak ręką odjął. Wczoraj też nie odczuwałam bólu, natomiast dzisiaj, ze zdwojoną siłą chyba. Ból po obu stronach, z tyłu i u dołu brzucha confused Właśnie piję ciepłe ziółka, pierwszą dziś porcję. Ten ból zawsze wzbudza we mnie czarne myśli. Muszę się opatulić na wysokości lędźwi i iść z Amelką na plac zabaw. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #77 : 03-08-2009, 13:12 »

Boli troszkę mniej,  mocz jest mętny, a więc się oczyszcza. Rozpoczęłam dziś 3 tydzień pierwszego etapu diety, a od tygodnia zaczęłam ssać olej. Jeszcze tylko Grażynko czekam na Twoją odpowiedź w kwestii zakraplania naszych nosów: mojego i Amelki i będzie,  mam nadzieję dobrze.
Tak właśnie myślę, że , szczególnie w moim przypadku MO I KB wystarczą, oby tylko mój żołądek pozwolił mi na przebrnięcie przez wszystkie rodzaje olejów w MO confused, bo już od dawna stoję w martwym punkcie( żołądek),  a gdzie pozostałe odcinki przewodu pokarmowego?
To mnie martwi crybaby
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #78 : 03-08-2009, 18:38 »

To znowu ja.
Boli cały czas i to, dość mocno. Strasznie zczerniały mi dwa srebrne pierścionki. Czy to coś oznacza?
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #79 : 04-08-2009, 15:44 »

Dzisiaj odczuwam nerki cały dzień i boli mnie brzuch. Dodatkowo mam silne mdłości. Oddałam dziś do badania mocz.
PH wynosi 6.0, w osadzie moczu są liczne bakterie i leukocyty 0-1.
Poza tym wszystko w normie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!