Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 05:36 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Peter - zapalenie prostaty, niedojrza³o¶æ fizyczna, alergie  (Przeczytany 90383 razy)
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #60 : 29-01-2010, 15:30 »

W tym przypadku mylisz siê Gra¿yno . Koncepcji na ¿ycie mam mnóstwo, marzeñ, celów do zrealizowania itp. poza tym szukam pracy "zarobkowej" Bo w domu pracuje ca³y dzieñ, sprz±tanie, zmywanie, gotowanie, zakupy, pranie ubrañ rêcznie bo z pralki mnie uczulaj± - roboty mam od zar±bania. Czuje siê fatalnie i to nie jest urojenie, g³owa boli mnie nie przerwanie, przecie¿ objawy które opisuje s± typowymi objawami grzybicy, samoistnie nie ustan±, siln± wol± ich nie usunê. Martwi mnie to co piszesz poniewa¿ po lekturze ksi±¿ek i wiadomo¶ci bios³one + informacje o kandydozie z internetu - jest dla mnie oczywiste ¿e moje problemy psychiczne maj± fizyczn± przyczynê a nie s± tylko jakim¶ wymys³em czy stanem chwilowego za³amania (licze na to ¿e po wyzdrowieniu nie bêdê mia³ takich stanów). Dali¶cie mi nadzieje na normalne zdrowe ¿ycie i do tego d±¿e. Przecie¿ w ksi±¿kach Pana S³oneckiego wyra¼nie czytamy: "W zdrowym ciele zdrowy duch" S±dzi³em równie¿ ¿e zaostrzenie problemów psychicznych jest objawem oczyszczania. My¶lê ¿e mogê zmniejszyæ je poprzez zatrzymanie procesu oczyszczania, stê¿enie toksyn we krwi zmniejszy siê. Poza tym chyba mam te¿ sporo objawów niedoboru, pêkaj± mi wargi i po wypiciu koktajlu czuje siê lepiej. Tak wiêc tym razem decyzje podj±³em sam, zrobiê parê dni przerwy i zacznê od mniejszej dawki.
Aha chcia³em zapytaæ o czerwone d³onie od wewnêtrznej strony, takie czerwono ¿ó³te -czy to objaw przeci±¿enia w±troby?
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #61 : 23-04-2010, 18:29 »

Dawno nic nie pisa³em, streszcze trochê jak tam moje oczyszczanie:
Min±³ 1 rok picia MO, pojawi³y siê objawy oczyszczania w obrêbie twarzy, jamy ustnej, oczu. Oczy zrobi³y siê przekrwione i ten stan nasila siê, powieki opuchniête czerwone, piecz±ce oczy, uczucie piasku, ogromne sine/czerwone wory pod oczami tak jest ju¿ od ponad miesi±ca. Zastanawiam ile to bêdzie trwa³o, interpretuje wszystko jako oczyszczanie z grzybów. Nasili³y siê te¿ czerwone plamy na policzkach. Natomiast oczyszczanie jamy ustnej objawia siê potrzeb± odpluwania du¿ej ilo¶ci ¶liny (szarawej cuchn±cej) - ¶rednio od pó³ do jednej szklanki dziennie a na jêzyku rano jest szary ko¿uchowaty nalot . Czasami p³ukam jamê ustn± alocitem i przemywam twarz, pozatym nic wiêcej nie robie i czekam a¿ wszystko samo ust±pi. Kupi³em ¿el pod oczy Floslek ale nie u¿ywam bo napisane jest na nim ¿eby nie u¿ywaæ w stanie zapalnym.
   Dodam jeszcze tylko ¿e samopoczucie mnie siê poprawia, nie mo¿na jeszcze powiedzieæ ¿e jestem zdrowy - do tego jeszcze d³uga droga ale mijaj± ju¿ te najgorsze objawy oczyszczania i widze ¿e organizm zabiera siê za porz±dki. Miewam jeszcze czasami takie ró¿ne do³ki psychiczne ale one szybko mijaj± i jestem teraz ¶wiadom tego ¿e s± to tylko objawy toksemi.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #62 : 05-02-2014, 12:39 »

Peter, co u Ciebie? Jak Twoja prostata?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #63 : 06-04-2014, 08:43 »

Dawno ju¿ nic nie pisa³em w tym w±tku. Prostaty ju¿ nie leczê od kilku lat, od kiedy zacz±³em oczyszczanie i regeneracjê organizmu profilaktyk± prozdrowotn±. Oddawanie moczu jest zno¶ne, objawy z tym zwi±zane s± zno¶ne i niedu¿e. Niestety nie uda³o mi siê osi±gn±æ zdrowia, ca³y czas mam objawy grzybicy systemowej. Du¿o pracuje, nie mam na nic czasu i czêsto jestem te¿ bardzo zmêczony tym wszystkim. Zaniedba³em dietê i ogólnie profilaktykê. Pracuje jako kierowca, by³em kiedy¶ w Skierniewicach i mia³em okazje pos³uchaæ na ¿ywo Darka Machowskiego w radiu RSC :-). By³em te¿ w Strzelcach Opolskich kilkakrotnie, mo¿e kiedy¶ odwiedzê Mistrza jak siê zgodzi :-).
Ostatnio mia³em te¿ przygody z zêbem o czym pisa³em w innym w±tku.

« Ostatnia zmiana: 07-04-2014, 13:34 wys³ane przez Nieboraczek » Zapisane
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #64 : 28-01-2016, 15:04 »

Ja nie mogê je¶æ kie³bas sklepowych, szynek, konserw i wiêkszo¶ci warzyw ze sklepu. Zaopatruje siê w ¿ywno¶æ g³ównie na targu.

Dlaczego ludzie nie odczuwaj± toksyczno¶ci wspó³czesnego po¿ywienia?


Czy mo¿e to byæ spowodowane patologicznym ¶luzem wy¶cielaj±cym ¶ciany jelit, o którym pisze mistrz. 
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 767

« Odpowiedz #65 : 28-01-2016, 15:21 »

Cytat
Dlaczego ludzie nie odczuwaj± toksyczno¶ci wspó³czesnego po¿ywienia?
Poniewa¿ faszeruj± siê lekami i suplementami. Zaharowuj± siê tak, ¿e organizm nie ma mo¿liwo¶ci odchorowywaæ infekcji. Przez wiêkszo¶æ ¿ycia piêkni, m³odzi i zdrowi. Przychodzi pó¼niej moment, w którym ten zdrowy cz³owiek zaczyna czuæ siê ¼le i dowiaduje siê, ¿e ma raka lub jak±¶ inn± gro¼n± i nieuleczaln± ju¿ chorobê.


Cytat
Czy mo¿e to byæ spowodowane patologicznym ¶luzem wy¶cielaj±cym ¶ciany jelit, o którym pisze mistrz. 
Tak, mo¿e, ale zdaje siê, ¿e tylko w pewnym stopniu i do pewnego momentu.
Zapisane

Lepiej siê z m±drym zgubiæ ni¿ z g³upim znale¼æ.
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #66 : 28-01-2016, 15:33 »

Cytat
Przez wiêkszo¶æ ¿ycia piêkni, m³odzi i zdrowi.
No w sumie ju¿ nie, bo bardzo du¿o m³odych jest ju¿ powa¿nie chorych, wystarczy poczytaæ, tych co wpadaj± i krzycz± "ratunku". Maj± po dwadzie¶cia lat...
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Luciano
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 767

« Odpowiedz #67 : 28-01-2016, 17:35 »

Zdecydowanie masz racjê. Mnie zacz±³ zawalaæ siê ¶wiat w wieku 23 lat. Na szczê¶cie trafi³em tutaj, wiêc raczej nie do³±czê do grona beznadziejnie chorych.
Zapisane

Lepiej siê z m±drym zgubiæ ni¿ z g³upim znale¼æ.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!