Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: II ZLOT - Tleń 16-19.04.2009  (Przeczytany 31100 razy)
Grażyna
« Odpowiedz #40 : 21-04-2009, 23:34 »

Najładniejsze Twoje dzieci.
Za to nareszcie jakieś zdjęcia z "obrad".

Bardzo miłe i grzeczne były wszystkie zlotowe pociechy - od samego początku aż do końca żadnych kłopotów z dziećmi nie było.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2009, 23:50 wysłane przez hajdi » Zapisane
Samcia
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.03.2007
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #41 : 23-04-2009, 13:24 »

Kochani, chyba już wszyscy wypowiedzieli się w tej sprawie, więc nie może zabraknąć i naszego głosu.
Od samego początku, od lektury słów Mistrza czułam ,że to To.Że moje zdrowie tylko w moich rękach i nie pozwolę już go sobie spaprać różnym pseudoktorom. Potem lektura forum gdzie poznałam tylu ludzi dobrej woli i zaznałam tak rzadkiej dziś bezinteresowności. Moja obecność na Zlocie była więc obowiązkowa (było małe zagrożenie) ,a poznanie Was tylko potwierdziło moje wcześniejsze wrażenie. Jak dobrze spotkać ludzi myślących i czujących podobnie. I już nie żałuję, że za późno, dobrze że w ogóle!
Skarżyłam się Wam, że choć dzielę się "dobra nowiną" na prawo i lewo to nie widzę odzewu.
A tu książka podarowana od Mistrza poszła do ludzi, i wczoraj miałam już telefon w tej sprawie , czuję, ze mamy poważnego sympatyka. Ma 4-ro dzieci- ile to uratowanych istnień!
  Dzięki bardzo Wam wszystkim, ale przede wszystkim organizatorom. Zadbali o nas w 100% do tego w pięknych okolicznościach przyrody. Co wiernie i artystycznie oddał Rysiek.
                             Do zobaczenia następnym razem. Oczywiście Zosia się dołącza heart
Zapisane

Samcia
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #42 : 24-04-2009, 16:00 »

   Witam Was i baaarrrdzooo Wam zazdroszczę.
   Z przyczyn obiektywnych - nie mogłem zameldować się na zlocie, ale na III przybędę, choćby skały s...y!
   Bardzo mi miło, że mnie wspominaliście. Dzięki bardzo.
   Istotnie, I zlot, to wielka improwizacja, nie obrażając pana Adama M. Drugi zaś - z relacji wynika, że super zorganizowany. Wielki Szacun dla Grażynki, tym bardziej, że był to dla niej I zlot tej wielkiej społeczności. Moje gratulacje dla Ciebie za Twój klasyczny perfekcjonizm i zmysł organizacyjny.
Bez obrazy, ale zawsze Ciebie postrzegałem i postrzegam - jako typową Matkę Polkę z otwartym sercem na oścież, dla wołającego o pomoc, nawet dla tego, który może i był niegodny tej pomocy; potrafiącą zatroszczyć się o każdego.
   Dziękuję Mistrzowi i może innym, którzy przysłali mi upominek - pamiątkę z II zlotu. Jestem wzruszony, że pamiętaliście o mnie - jako częściowo może o "synu marnotrawnym", ale ja się nie sprzeniewierzyłem idei Biosłone a tym samym naukom o zdrowiu wg Hipokratesa, czyli drugiej części, a w zasadzie pierwszej - medycyny Hipokratejskiej. Bowiem medycyna - to nie tylko nauka o patologiach, której uczą się funkcjonariusze resortu chorób, a przede wszystkim profilaktyka prozdrowotna. Może to potwierdzić Samcia, którą miałem zaszczyt ostatnio poznać, na wspólnych naukach, ale niestety, na razie o patologiach - czego nie mogę zdzierżyć. Ale nasz cel jest podobny i konkretny - musimy to przeżyć, a przy okazji wzbogacić swoją autopsję życiową.
   Pozdrawiam Mistrza i Forumowiczów oraz sympatyzujących z Biosłone.
« Ostatnia zmiana: 17-11-2011, 13:06 wysłane przez Zibi » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #43 : 25-04-2009, 09:02 »

Jeśli chodzi o to, co będzie, zachowam ostrożny (zdystansowany) optymizm.
Są tacy, co piszą

Cytat
Czekam na kolejny zlot, choćby w Chinach.

a być może są też inni, którym ten jeden na przykład wystarczył.
Gunia wspominała o Bieszczadach i w rozmowach ten temat wszystkich ożywił, choć to znowu straaasznie daleko.
Może LenaG znajdzie coś odpowiedniego nad Zalewem Sulejowskim.
Trzeba poczekać na to, kto pierwszy wykaże inicjatywę i zarazem komu uda się sprawę doprowadzić do finału. Teraz jest jeszcze dobry czas na poszukiwania, bo za chwilę - jak zacznie się sezon urlopowy - ośrodki będą miały bieżące problemy i nie będą chciały pertraktować.
W Perle zapewniono mnie, że każdy nasz następny przyjazd będzie mile widziany, ale to najwcześniej za rok, a zawsze dobrze jest poznać jakąś nową okolicę.

Cytat
Dziękuję Mistrzowi i może innym, którzy przysłali mi upominek - pamiątkę z II zlotu. Jestem wzruszony, że pamiętaliście o mnie, jako częściowo, może o "synu marnotrawnym", ale ja się nie sprzeniewierzyłem idei Bisłone
Tak, to był pomysł naszego wspaniałomyślnego Mistrza, kubki już się "skończyły" szczerze mówiąc, więc chyba Mistrz musiał odłożyć...
Zapisane
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #44 : 25-04-2009, 09:32 »

Cytat
Może LenaG znajdzie coś odpowiedniego nad Zalewem Sulejowskim.
Wezwana do tablicy już się odzywam. Oczywiście, że coś będę próbowała załatwić. W tym tygodniu postaram się Wam wszystkim przesłać zdjęcia z miejsca, które namierzam msn-wink.  A tereny bardzo ciekawe, jest co zobaczyć, więc przydałby się zlot tygodniowy! Rozumiem, że termin jesienny? Tzn. wrześniowy?
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Grazyna
« Odpowiedz #45 : 25-04-2009, 10:06 »

Nie wiem, może początek września albo nawet ostatnia dekada sierpnia 20-23 albo 27-30, żeby nie było zbyt zimno i ciemno, jeśli wrzesień, to może 3-6. Kto będzie chciał więcej zwiedzić, zostanie sobie dłużej. Brawo Leno, powodzenia  thumbsup
Zapisane
Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #46 : 25-04-2009, 11:26 »

Jeśli chodzi o termin jesienny to podczas rozmów na I zlocie raczej wskazywano (na następny raz) na koniec sierpnia, we wrześniu różnie bywa z aurą, jak poprzednio dało się odczuć niezbyt przyjazną temperaturę, mimo w miarę sprzyjającej pogody.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!