Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 13:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lewatywy z moczu  (Przeczytany 17791 razy)
lilka
« : 03-05-2009, 09:51 »

Witam wszystkich..

Jestem nowa na tym forum i jak każdy  tutaj mam swoje problemy i potrzebuje porady...
Zakupiłam i przeczytałam wszystkie obowiązkowe lektury  smile  Od stycznia piję Mo, teraz to właściwie PMO i koktajle też piję, stosuje też mieszankę na drogi moczowe - ponieważ nie mogłam w zimie wyjść z zapalenia nerek ( mocz ciągle mam mętny ). Nie mogę sobie poradzić z zaparciami.. martwię się, ponieważ ciągle czuje ból w lewym boku biodrowym i ucisk podczas podnoszenia się  z pozycji leżącej w lewym pośladku, ostatnio nawet ból kręgosłupa.. ciągle mam fioletowe stopy - szczególnie lewą, a na niej fioletowe kuleczki w żyłach na stopie,  często też drętwieje. Przychodzi mi tylko do głowy że mogę mięć jakiegoś polipa, który mi uciska na wiele organów.. bo przecież nie tyłozgięcie macicy które mam.

Oczywiście byłam z tym wszystkim u lekarza ale usłyszałam że taką mam naturę ( panikary ? ?) heh, a ból ciągle jest..dlatego też zdecydowałam się tutaj napisać.

Chcę sobie pomóc sama ale nie bardzo wiem jak, nie chce sobie dodatkowo zaszkodzić ..
 confused
Dwa dni temu zaczęłam stosować  lewatywy z moczu i czekam.. na reakcje organizmu.

Pytanie: co się może stać jeśli mocz będzie za zimny.. tzn. zawsze go podgrzewam ale w momencie wprowadzania czuje chłód.. a teraz przechodzący ból w żyłach?

Jak się tego pozbyć jak sobie pomóc ??

« Ostatnia zmiana: 06-05-2009, 13:37 wysłane przez Pablo » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 03-05-2009, 12:47 »

Przede wszystkim to za krótko pijesz MO, a już włączyłaś PMO?

Musisz sobie uświadomić jedną rzecz, którą powinnaś wiedzieć z lektury, tą że nie można nic poganiać. Wygląda na to że działasz zbyt pochopnie. Oczywiście twoje dolegliwości pewnie doskwierają  ale na nic poganianie organizmu.

Stosujesz dietę czy jesz wszystko jak popadnie?

Poza tym jeżeli już chcesz uzyskać pomoc to postaraj się możliwie dokładnie opisać swój stan, jak się odżywiasz, jakie są stolce (czy nie masz drożdżycy jelit?) itd.
Zapisane
lilka
« Odpowiedz #2 : 03-05-2009, 15:33 »

Laokoon dziękuje za odpowiedz:)

Wiem że wszystko wymaga czasu, mnie natomiast czasem przytłaczają te dolegliwości, od jakiegoś czasu śledzę tę stronę, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać, ponieważ sama nie wiem jak postępować..mieszkam na wsi gdzie lekarze traktują pacjenta przedmiotowo, ja sama wiele razy próbowałam zasięgnąć porady, ale dalej jestem w punkcie wyjścia.

Zrezygnowałam rzecz jasna z kawy, nie jem chleba i ziemniaków.
Jem często mięso, jajka, surówki, koktajle z jabłka i banana - ale od stycznia, bo wtedy odkryłam tę stronkę.. wcześniej jadłam wszystko. Przyznam że nie stosuje ścisłej diety.
Zaczęło się coś dziać  z moim organizmem parę lat temu.. miałam biegunkę przez dłuższy czas po czym dostałam leki na zatrzymanie czy coś takiego (mogę się nie wyrażać poprawnie) i stolca nie miałam przez tydzień. Od tego momentu mam problem.

Nie wiem czy nie mam drożdżycy, nie miałam badań, stolce są natomiast  twarde grudkowate jak kozie bobki i drażnią mi błonę śluzową odbytu ostatnio nawet pękła mi skóra i zrobiła się szczelina, którą wyleczyłam linomagiem. Z tym że ze względu na zaparcia często się nawraca. W kale też są resztki nie strawionych pokarmów ( pomidor kukurydza i wiele innych )

Stres też jest moim wrogiem, jak się zdenerwuje to cała się trzęsę..




Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #3 : 03-05-2009, 16:11 »

Witaj lilka
Czy masz czy nie masz drozdzyce to nie ma znaczenia, skoro trafilas na to forum to masz jakas ugruntowana wiedze . Wiesz czym sie to forum zajmuje oraz co soba przedstawia .
Pomoc na tym forum otrzymuje kazdy , kto o nia prosi. Ale od siebie tez trzeba cos wniesc .
 Twierdzisz , ze lektury masz przeczytane. W  z nich ktorej bylo napisane, ze masz juz stosowac PMO lub lewatywy z moczu ? To forum uczy jak dbac o zdrowie , a nie jak szkodzic swojemu zdrowiu.

Wpadasz , wolasz pomocy i czekasz na gotowa recepte . W tym forum uczestniczymy a nie wpadamy , kiedy sie zle czujemy.

Pij MO , koktajle blonnikowe , zastosuj diete I-ego etapu Mistrza i spokojnie czekaj . Nie poganiaj organizmu  .
 na pewno nie zaszkodzi ci napar z pokrzywy lub rumianku . Na szczeline  odbytu przyloz sobie polowke tamponu nasaczonego alociem na noc lub PMO . Dniem smaruj mascia z wit. A . Powinno sie pieknie zagoic.

 Nie takie objawy oczyszczania przed toba jeszcze , postaraj sie wiec nie panikowac. Ciesz sie , ze mieszkasz na wsi . Masz dostep do nieprzetworzonego jedzenia i swiezego powietrza . No i przede wszystkim czytaj to forum zeby doskonalic swoja wiedze .
Zapisane
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #4 : 03-05-2009, 17:01 »

Lilka. Po pierwsze co musisz zrobic to skoncz z lekarzami. Ja juz przeszlo rok ich nie widzialam i zyje lepiej niz jak ich odwiedzalam regularnie. (Brrr!)
Z tymi zaparciami to Cie rozumiem, bo mialam tak przez przeszlo 30 lat, bez srodkow przeczyszczajacych nie moglam zyc. Jak zaczelam pic miksturke na oleju z oliwek to bylo troche lepiej. Dopiero na oleju kukurydzianym nastapila radykalna poprawa. Przez pierwsze pol roku jadlam warzywka tylko gotowane. Teraz jestem na oleju z pestek winogron i jest ok.  clap
Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 03-05-2009, 18:18 »


Zrezygnowałam rzecz jasna z kawy, nie jem chleba i ziemniaków.
Jem często mięso, jajka, surówki, koktajle z jabłka i banana - ale od stycznia, bo wtedy odkryłam tę stronkę.. wcześniej jadłam wszystko. Przyznam że nie stosuje ścisłej diety.
Skoro wprowadziłaś takie ograniczenia, to warto by postawić kropkę nad i - zastosować to, co zostało już wypróbowane i przynosi korzyści, czyli dietę właśnie:
http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=269.0
U Ciebie (na skutek wcześniejszego odstawienia - przede wszystkim chleba) będzie to trwało krótko, pewnie tylko ze 3 miesiące i problemu zaparć się pozbędziesz.

Cytat
Stres też jest moim wrogiem, jak się zdenerwuje to cała się trzęsę..
Pod wpływem działania Mikstury oczyszczającej (wspartej dietą i koktajlami) w dużym stopniu mijają lęki i podatność na stres.
Zapisane
lilka
« Odpowiedz #6 : 03-05-2009, 23:01 »

Dzięki wam wszystkim..smile

Fiona50 - w lekturach nie było takich informacji ale staram się czytać forum i wątki które mnie dotyczą na bieżąco, tonący brzytwy się chwyta a ja tonę dość długo.Nie próbowałam metody z alocitem i pmo. Dzięki za cenną informację.smile

Z dietą to jest tak, że do tej pory jej nie wprowadziłam ponieważ boję się utraty kilogramów. Przy wzroście 172 cm ważę 53 kg. Nie chcę zrobić z siebie patyczaka..Nie twierdzę też, że od momentu picia mikstury nic się nie zmieniło.. ależ owszem.. wcześniej miałam takie wzdęcia że miałam wrażenie że skóra na brzuchu mi się rozejdzie, dziś już nie mam ich wcale.. Oczyszczają mi się też drogi oddechowe ciągle mi schodzi wydzielina (przy okazji jestem też astmatykiem Smutny )

Ale macie racje - trzeba wprowadzić dietę, jeśli ma być jakiś efekt. Przyznam że zaczęłam od oleju kukurydzianego jako MO i teraz piję z pestek winogron..tzn. jeden etap opuściłam.

Grażynko poradź..gdybyś mogła polecić mi lek homeopatyczny na te moje nerwy.. nie radzę sobie z nimi a czekają mnie ważne egzaminy, w pracy też ciężko z tym sobie radzę (wiąże się to zapewne z trudnym  dzieciństwem, tata nie był aniołkiem a teraz to wszystko odbija się na moim życiu) jeśli do oceny będą ci potrzebne inne informacje - napisz.

Przepraszam za długie i zbyt szczere  posty..nie mam na celu wylać z siebie rozterek lecz  chodzi mi o rzetelną ocenę mojej osoby.. pozdrawiam gorąco:)

« Ostatnia zmiana: 04-05-2009, 12:19 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #7 : 04-05-2009, 13:08 »

http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=4139.msg35078#msg35078
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=1709.msg11086#msg11086
Dobierz sobie Ignatię albo napisz w homeopatycznym coś dokładniej o swoich objawach, temperamencie (klniesz, płaczesz czy wpadasz w dół, jesteś apodyktyczna czy wycofana, jak ze snem itd.).
Na tremę zwykle podaje się Gelsemium w potencji 30 CH dawkę 10 granulek wieczorem w przeddzień i na godzinę przed egzaminem. Nie ma działań ubocznych, nie otumania itp.

Cytat
Przepraszam za długie i zbyt szczere  posty..nie mam na celu wylać z siebie rozterek lecz  chodzi mi o rzetelną ocenę mojej osoby
To wszystko za mało na rzetelną ocenę. Musiałabyś napisać według wskazówek Zasady działu dla początkujących.
« Ostatnia zmiana: 04-05-2009, 13:12 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!