Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 10:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bóle brzucha i biegunka  (Przeczytany 5798 razy)
fiona50
« : 04-05-2009, 22:31 »

Cytat pochodzi z prywatnej korespondencji od Agatulka

Cytat
Mam pytanie do kiedy mogę mieć te bóle po prawej stronie brzucha oraz to rozwolnienie dodam ze miksturę zaczęłam pić 2 tygodnie temu .Poraz pierwszy kiedy ja wypiłam poczułam ogromne palenie w żołądku potem to palenie ustąpiło natomiast przyczepił mi się ten ból i to rozwolnienie .Dodam ,że widzę u siebie więcej śiły już tak nie męcze się jak kiedys . Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie hormonów .Mam stwierdzona tak zwaną niedomoge lutealną mam za niski progesteron moja pani doktor zapisała mi duphaston od 16 do 25 dnia cyklu ja jednak boje sie brac tego hormonu tym bardziej że kiedyś w przeszłości po usunięciu cysty na jajniku brałam lek o nazwie danazol przez 6 miesiecy  po którym nie mogłam dojsc do siebie od tego czasu bronię sie rekami i nogami od hormonów .Czy po MO mój hormon może powrócic do normy ? Bardzo dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Agatulka

Moim zdaniem MO i koktajle blonnikowe bardzo Ci w dolegliwosciach zoladkowych pomoga. Przy takim pieczeniu zrob sobie galaretke z siemienia lnianego i popijaj przed i po posilkach . Jezeli masz uciazliwe dolegliwosci zrob kilkudniowa przerwe w piciu MO lub zmniejsz dawke o polowe.

Natomiast pytanie z zakresu ginekologii zostaw ekspertom.
« Ostatnia zmiana: 06-05-2009, 07:00 wysłane przez Pablo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!