Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 22:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogólne złe samopoczucie  (Przeczytany 11812 razy)
agamemnon
« : 02-06-2009, 15:31 »

Witam wszytkich poniżej opis moich dolegliwości. Z góry dziękuję za pomoc


1.   Opisanie problemu przez osobę z forum.

Opis moich problemu chyba należy zacząć od stwierdzenia, że ogólnie źle sie czuje. Brakuje mi energii, wlaściwie największą ochotę mam na spanie, mam 28 lat a czuje sie co najmniej o 10 starsza. Oprócz tego od kilko lat mam problemy z jelitami takie jak bolesne wzdęcia, gazy, uczucie przelewania, burczenie itp. Ostatnio doszedł do tego ból żołądka. Czasam dochodzi do tego kłucie w klatce piersiowej i swędzenie skóry. Dodatkowo ostatnio pojawiły sie jakieś dziwne białe kulki w kale.

a.   sposób odżywiania – ogólnie, jakie produkty są spożywane zdrowe, niezdrowe, co się je a czego się unika w jedzeniu,

Jeśli chodzi o jedzenie to nie jem w ogóle cukrów, mąki przennej, jem bardzo mało nabiału. Główne składniki to warzywa, mięso, chleb żytni razowy, pieczywo typu wasa, jajka, kefiry, zupy warzywne. Pije dużo wody.
b.   rodzaj wykonywanej pracy – ogólnie określenie czy istnieją jakieś czynniki negatywnie wpływające na zdrowie,

Praca przy komputerze, średnio stresująca

c.   używki, które się stosuje,

Jeśli chodzi o używki to tylko kawa

d.   leki, które się używa razem z naturalnymi,

Ze względu na podejrzenie grzybicy łykam wyciąg z czosnku, tabletki z gorzknika kanadyjskiego, citrosept z  melisą, oraz sok z owoców noni do tego probiotyk.

e.   czy występowały reakcje przy MO i PMO,

Trudno powiedzieć czy poniższe dolegliwości miały coś wspólnego z piciem MO (piję od jakiegos miesiąca) ale przez jakiś czas miałam zatkane uszy i szum, bóle głowy. Obecnie pojawiły sie nieokreślone bóle w różnych częściach ciała, dziś np. obudziłam sie z dziwnym bólem w kostce. Wcześniej sporo biegałam ale ostatnio również z tym jest problem bo np. w trakcie biegania boli mnie żołądek lub podbrzusze-mam wrażenie, że to jelita, ból jest bardzo silny skurczowy podobny do bólu przy miesiączce
f.   czy oprócz opisanego problemu w organizmie występują inne problemy.

Mam powtarzające sie zapalenia grzybicze pochwy.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 02-06-2009, 15:48 »

Witaj agamemnon

Pierwsza rzecz, w dobrym tonie jest przedstawić się najpierw w Przywitalni http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=1370.0 Gdzie powinnaś napisać czy znasz publikacje Pana Józefa i pokrótce przedstawić się.

Druga sprawa formalna to w profilu zaznacz swoją płeć.

Piszesz że pijesz MO ale z tego co opisujesz wynika że nie bardzo znasz ideę Biosłone, czy zapoznałaś się w jakimś stopniu z treścią Forum? Wiesz co to jest bliźniacze forum Profilaktyczne?

Podpowiem że ideą Biosłone jest "Zdrowie na Własne Życzenie". Mówiąc innymi słowy musisz przede wszystkim wziąć swoje zdrowie we własne ręce, w czym nasze forum pomaga ale nikogo nie leczy.
Także zapoznaj się dobrze z ideą oraz wskazówkami jak postępować w drodze do zdrowia, od razu będziesz wiedziała jakie błędy popełniasz.

p.s. Jeżeli to jest pełny obraz twoich dolegliwości to powinnaś szybko z nich wyjść.


« Ostatnia zmiana: 02-06-2009, 15:51 wysłane przez Laokoon » Zapisane
agamemnon
« Odpowiedz #2 : 02-06-2009, 16:28 »

Dzięki za odpowiedź.

Niestety nie wiedziałam o istnieniu Przywitalni ale już sie tam udałam i mam nadzieje że jestem Przywitana. Płeć już wpisana.

Jeśli chodzi o moją znajomość treści forum to byłam gościem parę razy i sporo zdążyłam przeczytać. Niestety ostatnio mam sporo pracy i ogólnie brakuje mi czasu. Przyznaje że nie wiem że jest to bliźniacze formum Profilaktyczne.

Wydaje mi sie że już poczyniłam pierwsze kroki i zaczynam brać moje zdrowie w moje ręce. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy całkowicie zmieniłam sposób odżywiania no i wprowadziłam MO.

Chętnie zapoznam sie z ideą i wskazówkami jak postępować w drodze do zdrowia - bardzo proszę o podpowiedź gdzie mogę je znaleść.

Na koniec dziękuje za optymizm w ostatnim zdaniu. Od razu poczułam sie lepiej.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 02-06-2009, 17:58 »

Jeśli klikniesz na logo strony, wyświetli Ci się strona główna Biosłone, a tam znajdziesz zakładki (przy okazji wyświetl sobie i przeczytaj Regulamin forum) m. in. do forum profilaktycznego - radzę rozpocząć od działu Prawdziwa przyczyna wszystkich chorób
http://bioslone.pl/forum/index.php?board=20.0
diety prozdrowotnej http://bioslone.pl/forum/index.php?board=29.0
koktajlu http://bioslone.pl/forum/index.php?board=10.0
Dopiero potem zajrzyj do Bloku dla początkujących na forum antymedycznym.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #4 : 02-06-2009, 19:27 »

Rozumiem, sam wiem jak ciężko było mi przebrnąć przez te wszystkie informacje. Innego wyjścia jednak nie ma, jeżeli chcesz postępować należycie musisz uzbroić się w wiedzę która jest w postaci wydzielonej. Grażyna już przybiegła ci z pomocą. Przy ew. wątpliwościach należy pytać ale też warto skorzystać z wyszukiwarki czy dany temat nie był wcześniej poruszany. Jest już naprawdę sporo informacji i analiz poszczególnych problemów którymi można się posiłkować i dzięki nim uczyć jak postępować. Także po to aby w ciężkich chwilach nie zniweczyć trudu. I nie chodzi tutaj o emocje, to są raczej suche fakty. Jeżeli zadbasz o siebie należycie to w niedługim czasie powinnaś poczuć przypływ energii. Co nie zmienia faktu że jeszcze nie jedno na drodze do zdrowia może się przydarzyć. O tym trzeba pamiętać.
« Ostatnia zmiana: 02-06-2009, 20:01 wysłane przez Laokoon » Zapisane
agamemnon
« Odpowiedz #5 : 02-06-2009, 19:43 »

Dzięki bardzo. Zabieram sie od czytania.
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #6 : 02-06-2009, 20:25 »


Ze względu na podejrzenie grzybicy łykam wyciąg z czosnku, tabletki z gorzknika kanadyjskiego, citrosept z  melisą, oraz sok z owoców noni do tego probiotyk.

Mam powtarzające sie zapalenia grzybicze pochwy.

Najważniejsze, abyś zrozumiała, że przyczyną jest nadmiar toksyn w Twoim organiźmie, a nie sprawcą jest grzyb.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!